Мати тріля• Изменено 25 ноября 2024
Чому коли питаєш якусь інформацію в наших людей які закордоном, в основному так
Настроєна виїхати, підписалася на всі групи, 70% відповідей це- нащо сюди їхати,ціни космос, житла немає, роботи немає, життя впроголодь все х&рово… и т. д. Але ж самі сидять і повертатися не збираються
Экспертиза• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Автор, вы не сильно берите к сердцу.
Те, кто выехал ДО войны тоже свою порцию говна получили
Серьёзно
Ты помогал людям добраться а потом оказалось что теперь завидуешь
Об этом просто не говорят вслух. Нет смысла((
Серьёзно
Если б чем-то помогли эти выехавшие, то я б очень благодарна была. Но к сожалению было все наоборот
СКИБИДЫШь• 26 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я учусь в BBL. Если вы знаете, что это.
Минимальное образование которое можно совмещать с работой
Бжоли-бандерівці• 26 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Польська мова відноситься до найскладніших мов.
Німеччина це отстойний отстой жахливий жах, ніколи і ні за що + важка мова. Про Францію я вже писала вище.
Моє достоїнство не принижує абсолютно ніяка робота.
Саме тому я поїхала в США де купа роботи і з мовою можна розібратись.
Де і ким працюєте? Роботу швидко знайшли? Житло винаймаєте?
Бжоли-бандерівці• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
І чого вас так корчить? Працюєте?
А Ви працюєте? Ким і де?
Мадам Тю-лю-лю• 26 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вот поэтому я знаю, можно или нет , работать без диплома. Работают без диплома только во олонтеры. Кому эта работа, что называется, ’заходит’, могут идти в колледж. В параллельной группе, кроме иностранок, много и нидерландок. По виду, около 60+ большинство
Love_Love_Love_• 26 ноября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Зараз в мене хороша посада в аеропорту, до того була дуже проста не престижна робота там же. Роботу знайшла через три місяці, але я не знала мову.
Звісно оренда, я не впевнена що хочу тут купуваг
Ну шо не так?• 26 ноября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Детей приковать к батарее, поближе к холодильнику?))
От того, что кто-то в опасности, в отличии от меня, мне не полегчает.
Кстати, у нас девочки, у кого дети взрослые, ездят в Украину, под шахеды, и реально им легчает от того, что дома. Вот у одногруппницы срыв недавно был, сейчас она в Украине, писала мне, что немного отпустило.
Какой капец.Знаю что такое может быть.Сама была в Германии.Чуть кукухой не улетела.
миссДавеча• 26 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я думаю це заздрість, особливо якщо ці люди виїхали до війни.
В США глибоко віруючі які тут 15 + років і в кожне речення по 25 раз вставляють Бога самі злі, заздрісні і чорнороті
а чему завидовать? Люди которые давно там уже устроены, налажен быт, есть круг общения, язык, работа. Что у новоприехавших лучше, чтоб им завидовать?
СКИБИДЫШь• 26 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так и я вам об этом, без диплома работать не сможете, даже по уходу
Ля-ля-ля• 26 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Коли я у свій час їхала у Францію, знайомі які там були пару років, настійливо рекомендували не оформлювати тимчасовий захист і запевняли, що на моєму місці не оформляли б. Потім якось проговорилися, що ТЗ дає стільки прав, стільки вони за 5 років не мають. Висновки робіть самі, менше слухайте форуми.
Я бачу лише 1 плюс ТЗ: не треба перездавати водійські права. Більше ніяких. Я була на ТЗ
Ля-ля-ля• 26 ноября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я, чесно кажучи, відмовляю їхати в мою ’ нову’ країну. Але тут реально фігово(( і Франція теж так собі вибір. Класно в Бельгії, Нідерландах, Норвегії. Ну хоча б Ірландія або Німеччина. І мені реально шкода, що я не знала, що тут все так хріново. Але люди не вірять, як і ви...мені вже шкода зусиль. Я мову до б2 вивчила за 2,5 роки. І я всією родиною, тому не можу повернутися поки додому((
Я во Франции, 2 моих подруги в Нидерландах. Все мы приехали в марте-апреле. Девочки которые в Нидерландах с детьми-инвалидами. Ни у одной я не услышала как хорошо, пособие/жилье. У нас тоже не айс, но хоть язык выучить легче, с работой легче, остаться есть варианты, климат лучше. Ну хоть один луч в царстве полной задницы
Love_Love_Love_• 26 ноября 2024
Ответ длямиссДавеча
Без поняття, але думаю що тому як легко ті що зараз приїхали отримали дозвола на роботу, документи, підтримку і іншу допомогу, більшість приїхали з мовою і грошима, купили нормальні машини, пішли вчитись і працювати, хтось бізнес відкрив, хтось в бюті
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Удалено администрацией...
Ну адміністратор згоден, що перехід. Будете далі?
Тоді ще скарга.
Мию чакри щоденно• 26 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
Есть такое. Задавала вопрос в группе Ирландии- все плохо,ехать не надо,зачем вы катаетесь?
Блин,ваше какое дело? Зато в личку написали пару адекватных девочек,сказали ехать и ответили на все вопросы. Спасибо им.
Я сижу в группе Ирландии, действительно там агрессивный админ, очень грубо всем отвечает. Просто у меня есть с чем сравнить,сижу и в др группах тоже. У меня дети в Ирландии, поэтому интересуюсь.
Самая СоветЧиваЯ• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Тоді ще скарга.
Та ні, то ваші послідовники поскаржилися, це автоматична функція.
Ви можете вважати, як хочете.
Я теж маю на це право. Я вважаю по-іншому, не так як ви. Треба з цим змиритися.
Ви можете вважати, як хочете.
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Ранее выехавшие?
Так мы помогали
Как минимум сколько волонтеров было
А потом получили гавно в лицо что мы завидуем
Так мы помогали
Как минимум сколько волонтеров было
Мадам Тю-лю-лю• 26 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сори. Я думала, что мне отвечает один человек. Одна дама написала, что на первом уровне можно работать и без диплома в зорге. Я ей адресовала ответы
Khmelnichanka• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Ранее выехавшие?
Так мы помогали
Как минимум сколько волонтеров было
Так мы помогали
Как минимум сколько волонтеров было
В 2022 році всім нам дуже допомагали українці, які виїхали раніше. Дуже.
СКИБИДЫШь• 26 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Здесь очень много умников, далёких от реальной жизни, но раздаются советы по стране, о которой они понятия не имеют. Как раз и та дама, которая вам об этом и написала. Вам удачи и успешной интеграции!
Мадам Тю-лю-лю• 26 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Спасибо большое!♥️
КараПузовна• 26 ноября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я також декілька місяців, залишилися родичі. Основне - це дозвіл на роботу, який тут дуже тяжко так отримати.
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ви можете вважати, як хочете.
Так, ви вважаєте не те що би по-іншому, вам хочеться вважати саме не так як я)
А коли виявляється що я вважаю зовсім не по іншому відносно вас, що я теж на боці тих, у кого в домі ракета чи окупант, але вони з якихось причин не можуть їхати за кордон в безкоштовне житло, то ви починаєте вважати по-іншому-по-іншому)
Ну відносно дітей це називається дитячий негативізм, а відносно дорослих - не знаю, 1й раз таке бачу.
Самая СоветЧиваЯ• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ні, ви не зрозуміли, що я написала.
Ви зробили свій висновок і нав´язуєте мені його
Ви мені досить агресивно відповіли, н не дивлячись на те, що у нас схожі думки.
Одне інше не виключає.
Але вам це не сподобалося і почали скаржитись.
Ну то вже ваше право і ваше життя. Але не треба мені нав´язувати те, чого я не мала на увазі.
Не зрозуміли? Бува. Я не ображаюся.
Одне інше не виключає.
Не зрозуміли? Бува. Я не ображаюся.
БезПаспортаНеПродаю• 26 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Я не питаю їх особисту думку їхати чи ні. Мене цікавить все, що по ділу, яка земля приймає, куди краще одразу їхати, що на перший час брати…
Я виїхала в березні 22, я гадки не маю яка земля зараз приймає. Впевнена, що ця інформація є в інтернеті.
Щодо житла, то я в Берліні і зараз ми знайшли тут квартиру знайомим. Але вони теж давно приїхали і жили в сімʼї, зараз потрібно зʼїзжати. Квартиру ми знайшли за допомогою друзів, які мають друзів, які здають житло. Але ж це не типовий варіант, самі розумієте. Тобто щось порадити з житлом теж складно. Знаю, що зараз люди довго чекають на курси німецької.
Не знаю , щоб ви б ще хотіли почути. Робота є, але звісно не директором. Я за своєю спеціальністю ще шукаю, в мене С1 і підтверджений диплом.
Зате у пфлеге чекають з розпростертими обіймами. Я проволонтеріла там рік поки В1 вивчала, зрозуміла, що не моє, хоча зарплатню пропонують гідну.
Экспертиза• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Ранее выехавшие?
Так мы помогали
Как минимум сколько волонтеров было
Так мы помогали
Как минимум сколько волонтеров было
По моему опыту не помогли даже простыми ответами на вопросы. Но это 2 отдельно взятых города в Германии
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
А по моему помогали:
Везли женщин и детей. Бесплатно.
Готовили еду. После работы. Бесплатно.
Давали жилье.
Собирали продукты в магазинах
Везли женщин и детей. Бесплатно.
Готовили еду. После работы. Бесплатно.
Давали жилье.
Собирали продукты в магазинах
Экспертиза• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
А по моему помогали:
Везли женщин и детей. Бесплатно.
Готовили еду. После работы. Бесплатно.
Давали жилье.
Собирали продукты в магазинах
Везли женщин и детей. Бесплатно.
Готовили еду. После работы. Бесплатно.
Давали жилье.
Собирали продукты в магазинах
Ну и отлично
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Ну и отлично
Не очень
Только жаль что осадок остался(
Бжоли-бандерівці• 26 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В США можна от просто так приїхати і одразу орендувати житло?
короткопамятна• 26 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
Так. А тепер всіх новоприбулих вважають халявщиками
Ну, не треба так узагальнювати. Є багато людей, які готові допомогти. Ось вам посилання:
Тут зібрана важлива інформація про Німеччину і тут можна подивитися, які землі та лагеря ще приймають.
Якщо вас цікавить ця країна, то можу коротко написати, до чого готуватися.