Наполеон Бонапарт• 26 ноября 2024

Хто вже продавав своє житло з Єоселя, поділіться досвідом.

Які етапи продажу?
Надали фото всіх документів для продажу, підписали попередній договір, взяли завдаток.
Зараз просять оформити додаткові документи, аргументуючи тим, що банк без них не призначить комісію.
Чи це є нормальна практика?
Деякі документи навіть просять просто переробити суто за шаблоном банку.
Саджу все зарання• 26 ноября 2024
Нормально написати не хочете?
АБВГДэшница• 26 ноября 2024
Так, нормальна практика. Я не продавала, але купувала через цю програму
Мавка• 26 ноября 2024
Продавала. Всім займався ріелтор.
Довго. Майже 2 місяці поки угода підписалась.
автор Наполеон Бонапарт • 26 ноября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Нормально написати не хочете?
Цікавить чи нормальною є практика, коли після того, як покупець оглянув квартиру, оглянув документи на квартиру, підписав попередній договір куплі-продажу і залишив завдаток просить у продавця доробити ще декілька документів у нотаріуса, бо того вимагає банк.
Саджу все зарання• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Значить це умови Єоселя.
Вам потрібно було ознайомитися з переліком документів до угоди. :(
Ответ дляМавка
Продавала. Всім займався ріелтор.
Ви просто чекали чи Вас ’смикали’ і просили оформлювати додаткові документи?
Мавка• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я чекала. Все оформляла ріелтор. Але в мене була новобудова, може там простіше. Якщо за щось додаткове треба було платити-оплачував покупець.
Ответ дляСаджу все зарання
Значить це умови Єоселя.
Найбільше дивує прохання ’ Переробіть документ, бо банк просить саме за своїм шаблоном’
Мавка• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
У нотаріуса мені нічого не треба було оформляти додатково.
Ответ дляМавка
Дякую за відповідь.
Саджу все зарання• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Який саме? Я просто не можу уявити про що мова?
В мене з документів - свідоцтво про право власності і тех паспорт.

Для продажу- довідка про відсутність зареєстрованих, довідки про відсутність боргу за ком послуги.
Ответ дляСаджу все зарання

Заява, що не порушуються права дітей під час продажу,
заява, що гарантуємо, що у квартирі немає зареєстрованих осіб.
Саджу все зарання• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
За дітей не підкажу.

При звичайному продажі береться така довідка в цнап, бо дійсно не має бути реєстрації на момент продажу.
Ответ дляСаджу все зарання

Довідку про відсутність зареєстрованих можна в ’Дії’ зробити.
В моєму випадку банк у покупця просить саме заяву засвідчену нотаріально .
Саджу все зарання• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це нормально. Дія не заміняє паперові документи.
Те, що нотаріально завірені, це може бути документи з переліком у Єоселя.

Ви попередню є ознайомились з переліком, тому, мабуть, так 🤷
Ответ дляСаджу все зарання

Де я мала з ним ознайомитись?
Рієлтор озвучила перелік документів, які потрібні, вони були надані, їх переглянули і все влаштовувало.
Зараз просять щось доробити, щось переробити строго по шаблону банку...
Саджу все зарання• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Де я мала з ним ознайомитись?
Тоді кажіть покупцям, що за їх кошти зробите.
from Ukraine• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Сходіть в банк і дізнайтеся
Леди_в_ночи• 26 ноября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А вы думаете покупателю просто скучно и заняться нечем?

Я продала в итоге не по оселе, но как вариант рассматривали такую продажу. Продавала с риелтером, она сразу предупредила, что с такими продажами будет больше заморочек, но в нашем случае был выше шанс продать, поэтому были готовы.
Ответ дляЛеди_в_ночи

Так точно не думаю
Думаю, що рієлтор не про всі моменти повідомила одразу, а ’підкидає’ поступово.