Коржик• 26 ноября 2024
Сексуальный опыт партнера
Девочки, вы бы встречались с парнем у которого очень большой сексуальный опыт позади и различные сексуальные эксперименты типа жмж мжм?
И если вы например какое-то время просто дружили и теперь знаете еще все подробности к этому всему.
Звездолётчица• 26 ноября 2024
Для меня это несерьёзно, не начинала бы строить отношения с таким человеком. Я консервативная в этом плане.
Коржик
• 26 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
так, у мене десь так і є з чоловіком
що саме вас бентежить?
Це тупо звісно, але вже пройшло 1,5 року як ми разом, а я ще досі буває як згадаю що в нього був жмж прям коли ми ще просто були як друзі, але вже була симпатія..І він мені все розказував. Тепер жалкую, що знаю подробиці.
Він дуже хороший і я його люблю. Просто конкретно ситуація, що під час нашої дружби/симпатії таке сталося
дякую аж підскакую• 26 ноября 2024
Однозначно, да.
Был у меня такой, который мне показал, что такое хороший секс)
Бойова• 26 ноября 2024
Так может стоит вместе попробовать вам?:) Чтоб такой опыт не только у него был?
Если что, у меня тоже сейчас мужчина с очень богатым опытом, и тоже так вышло, что знала о нем еще до того как стала встречаться с ним.
Ответ дляКоржик
ми з чоловіком 5 років дружили до того як вступити у стосунки. ми знаємо про всі походеньки один одного. так я без досвіду груповух, ніколи і не хотіла, але не бачу сенсу ревнувати до того що було до мене це перше, друге я також не була святошею з першим чоловіком - останні півроку стосунків гуляла, потім до коханця пішла.
Коржик
• 26 ноября 2024
Ответ дляБойова
У него принцип, когда он встречается и относится к человеку серьезно, то все это недопустимо.
Такое только как он называл «подругами» с которыми только секс пока он один
ПодругаМужа• 26 ноября 2024
звісно, це ж плюс, коли нема зашореності і цікавість до експериментів, ну і напрацьоване вміння задовольнити.
Коржик
• 26 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Ну в мене проблема в тому, що мене чомусь задіває саме досвід жмж. Я просто знаю, що змогла розпитати, і цієї інформації достатньо щоб я дофантазувала собі можливо навіть те чого і не було.
Просто якось неприємно розуміти, що твій партнер може ще таким «збоченцем» бути.
Бо зі мною він достатньо серйозний і стриманий
Ответ дляКоржик
ой та їм те жмж тільки для галочки та похизуватися перед чоловіками треба. а в кого не спитаєш і як сподобалось? у всіх відповідь - та я там просто зайвий був
Бойова• 26 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Звучит как-то не правдоподобно))
ПодругаМужа• 26 ноября 2024
Ответ дляКоржик
це у вашій голові проблема - пропрацюйте з психологом, що саме Вас бентежить - якісь установки про табу, чи страх що одна не задовольните, чи що порівнюватиме, чи що йому буде Вас недостатньо.
У мого чоловіка був і жмж і мжм, ми про то говорили ще коли я його не сприймала як хлопця, а скоріше коханця без зобов*язань, спитала все, що мене цікавило - чи сподобалось, чому схотілось, і все, питання не виникало взагалі, скоріше як пікантна деталь його досвіду
Ответ дляКоржик
так а нашо тоді вступали в стосунки? яка різниця що було до вас?
у мене перший час були ревнощі, особливо коли надзвонювали посеред ночі шльондри всякі, потім попустило
Коржик
• 26 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Мені в ньому все подобається. Я розумію, що це моя заморочка, але просто не знаю як з тим впоратись, бо вже здається, що скоро буде «психічне порушення»🥲
Просто немає з ким поділитись своєю заморочкою
ПодругаМужа• 26 ноября 2024
Ответ дляКоржик
поговоріть з ним відверто, що мучите себе, свої страхи, якщо він ставиться до Вас серйозно, знайде, чим розвіяти або заспокоїти
Куколка-мяуколка• 26 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Лучше МЖМ?)))
Ответ дляКоржик
йдіть до психотерапевта з цією заморочкою, якщо вам дорогі ці стосунки
Чудовий каламбур• 26 ноября 2024
Серьезно бы к такому мужчине не относилась. Мужчин с высоким либидо для семьи не рассматриваю. Для экспериментов в молодости конечно находка. Но без влюбленности только.
ПодругаМужа• 26 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Вы фригидная, что Вам муж с низким либидо нужен?
Чудовий каламбур• 26 ноября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Нет, не фригидная.
Просериарила молодость• 26 ноября 2024
Нет. По этой причине не стала бы спать или отношения строить с самым красивым парнем которого встречала, и к нему была химия. Его секс опыт с другими одна из причин по которой я ничего с ним не хочу.
Ms. Любмая жена• 26 ноября 2024
У меня бм такой))))) до меня было много женщин. В сексе все ок было.
Просериарила молодость• 26 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Ну вас мне не понять. Я такими мужиками брезгую.
Но вы то уже спали с ним и начали отношения, а сейчас что случилось?
Ms. Любмая жена• 26 ноября 2024
Ответ дляКоржик
А він вам так прямо треба? Чи може іншого пошукаєте, не блядуна
Виннипуховна• 26 ноября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Просериарила молодость• 26 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Можно вопрос: а в чем он хороший и за что любите?
Пока я вижу тупого потяганного слабого на передок мужика, который пихал во все что движется, наверняка носитель инфекций и у которого даже не хватило мозгов не рассказывать вам про свой секс с другими.