Цирк на дроті• Изменено 26 ноября 2024

Цукерки та печиво які ви без остраху даєте дітям?

Крім мармеладу і пастили. У яких ну хоч якось прийнятий склад?
Правильно_Валерчик• 26 ноября 2024
ті, що готую сама
лише шоколад 74 % міленіум. іншого не даю нічого
Сижуревувшоке• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Блін, то ви купили такі напевно. Я ось щойно їла яблуко, голден з мега маркету, одразу потемніло. А це у вас якісь напевно оброблені чимось
Це сорт такий. Висока врожайність, добре зберігаються і транспортуються, а поживних речовин мінімум.
Хочу наколоти губи• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
7, 9, 14 😂
9 і 14 при наявності кишенькових вас вже не питатимуть.
14 може й на айкос, а не на печиво витрачається
3@йk@• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Та все їдять. Сосиски і ковбаси не їдять. Іноді чіпси навіть. Але в школу треба щось класти, пустила та мармелад кажуть надоїли. Сама я не печу. Багато працюю
Есть батончики всякие с сухофруктами, я своей покупаю и даю в школу. Eat me например или AXA
Хочу наколоти губи• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Тобто якщо він буде жерти якусь срань типу печиво зі згущеним молоком в шоколаді непомітному - то ок?
Після чіпсів? Звісно ок
Наездница• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Мій їсть все що хоче і без обмежень.
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
От ні. Уявляєте ні. У вашому світі всі з 10 рочків на айкосах?
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ для3@йk@
О, варіант. Треба почитати склад, дякую
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Після чіпсів? Звісно ок
Це не ок. Змушена вас засмутити
Хочу наколоти губи• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ви можете купувати все що завгодно, хоч дороге, хоч дешеве. Вони в школі мінятимуть на те, що цікаво і недоступно.
Чи у вашому світі діти дресировані настільки, що вже не мають власних бажань?
Надежда наш компас• 26 ноября 2024
Я еще не испытывала страх, кормя ребенка.
Надежда наш компас• 26 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
А що тут такого? Якщо дитина то нехай їсть весь хлам заочової промисловості?
Своя чистая бабушка , таки, рулит,да?)))
Надежда наш компас• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Поясню. Бо ми живемо в Україні. І склад всім відомого рощену такий, що там вся таблиця Менделєєва. У дітей зараз багато нюансів зі здоровʼям, саме через і так не корисну їжу. Хочеться мінімізувати. І якщо вкусняшка то хоч якось корисна або хочаб щоб не отрава з пальмового масла
т.е. ни молочка, ни мясо- вас не смущают?
про воздух и окружающую среду молчу..
т.е. вокруг гавно, но спасет леденец ,типо, без химии
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Вони в мене не їдять все підряд. Ви не розумієте? Не хочуть! Ковбасу не заставиш навіть скуштувати. Фу і бе. Давай котлету
Сижуревувшоке• 26 ноября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ні, сучасна, думаюча мама, рулить.
Але не тут. Тут абишо напхати , ’ліш би рєбьоночок довольний ’ і мамці добре))
Мрію про космос• 26 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Варіант, що вони захочуть нормальне ви не розглядаєте?
Не всі діти всеядні
ну конечно, подростки где то в компанию не захотят попробовать чего то другого, а будут кушать свое печенько Марию. Ну конечно, именно так и будет
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
про воздух и окружающую среду молчу..
Мʼясо теж бентежить. З ним давно вже розібралася. Купуємо лише індичку, перепілку і телятину. Молочку лише 2-х фірм магазинного походження. Домашню не беру. Масло - лише гхі. Салати вимочую. Нюанси є по всьому. Зараз питання у солодощах
Чорт і Шо• 26 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
старший еще не курит?
Уже нет, средний отобрал курево у него для себя
Сижуревувшоке• 26 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Чого другого? Якраз Марія зовсім не з ідеальним складом
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Та хто зараз ту Марію купляє? Чого ви причепилися до тієї Марії. Чи ви не розумієте що є реально класні цукерки і печиво? Тому я і написала щоб мені тут порадили те, що можливо я ще не купувала
Чорт і Шо• 26 ноября 2024
Ответ дляNastYulya
Конфеты с печеньем , смешно , уже яблоки есть страшно .
С воскресенья лежит надкусанное , даже не окислилось . Кто тут любит хвалить укр. гавнопродукты , и жаловаться как в Германии все не вкусно , объясните мне пожалуйста, куда делось железо из яблока 🤔🤨?
Это не вы в одной из тем рассказывали, что для вкусного картофельного пюре есть только один желтый сорт картошки?
Так и с яблоком, железо-железо
Хочу наколоти губи• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А вас не бентежить така несамостійність в 14 ? Тобто ви не можете дати йому гроші і сказати - купи собі щось по дорозі в школу, купи додому печиво?
Діти не мають кишенькових?
Чорт і Шо• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Я працюю дуже багато. Пекти не варіант. Але можу дозволити собі купити щось дорожче і краще
В эпицетре есть завоз печенья, марс, сникерс, баунти
А поговорить?• 26 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Місяців ?
Бо важко повірити, що ви боїтеся щось давати школярам.
Маю зустрічне питання: а чого ви боїтеся? Я даю геть усе: і цукерки, і печиво, і полуницю взимку, і огірки в лютому , і кавуни в травні - але є нюанс - все це куплено в звичайному недорогому європейському магазині. Тут ніхто не в курсі, що треба боятися. Бо ніхто нічим не труїться. То може треба в вашому магазині поставити питання чому продають небезпечні продукти?
Ну пальмова олія гідрогенізована погано впливає на здоров´я людей, тут вже людям самим вирішувати купувати чи ні .
Хочу наколоти губи• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Реально класні з користю протеїнові батончики. Новус, Сільпо, Атб.
Айхерб
Чорт і Шо• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А какие колбасы и каких ТМ покупаете?
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Діти не мають кишенькових?
Здивую вас. Діти мають кишенькові. Але вони для походів у кіно, води купити, гру собі придбати чи диск. У мене 3 дітей. Я замовляю доставку продуктів, вони самі собі харчі не купують і їжу не готують.
А поговорить?• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Зайдіть в Еколавку, там у нихє різне цікаве печиво від крафтових виробників.
А поговорить?• 26 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Купила недавно на ринку яблука в бабусі, їм, а вони з середини гнилі, шкірка тверда, а в Сільпо яблук гарний вибір і смачні.
Чорт і Шо• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Если вы хотите на сливочном масле, то самое простое это.
Вкус неизменный 30 лет, как его помню из детства