Цирк на дроті• Изменено 26 ноября 2024
Цукерки та печиво які ви без остраху даєте дітям?
Крім мармеладу і пастили. У яких ну хоч якось прийнятий склад?
Цирк на дроті
• 26 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Чем вы кормили детей до того, как решили задаться этим вопросом? Они до этого возраста у вас не ели печенья?
А нічого що кожного дня щось новеньке зʼявляється. Мені цікаво
Цирк на дроті
• 26 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
А розігріти хоч вміють? У вас дівчата чи хлопці? А то в мене мабуть невірне припущення про лапки.
Навіть приготувати вміють. Але то не з вашими даними зрозуміти
Цирк на дроті
• 26 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ели по команде только то, что дадут.
Ну или там девочки, очень повернутые на правильном питании. Я не представляю мальчишек, так фанатично слушающихся маму, чтоб не купили себе сами даже печенье.
Без команди. А ще сядьте, випийте води, бо зараз я вас приголомшу. Менший більше всього в світі любить броколі з рибою. Ви ще живі? А ще… ніколи не пили колу.
Цирк на дроті
• 26 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Пастила та мармелад - здорове харчування?
Почитайте про діабет...
Ну да, краще Марію жерти з ковбасою
Цирк на дроті
• 26 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Так щоб діти їли ковбасу, треба їм її давати. А вони у вас її смак не знають, бо мама непритомній зразу ’від складу’ (ціни насправді).
Мені вас шкода. Ви навіть не уявляєте такого що діти не куштували бо не хотять. І ваш недалекий мозок нічого розумнішого не вигадав ніж про ціну написати…
Люблю порядок• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ви там сидите? Колу дають в госпіталях дітям при проблемах з ацетоном, від неї реально легше стає. Лікарі. А мамка Порадниці свідомість втрачає і дітям забороняє)))
Люблю порядок• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Щоб захотіти, треба бачити. А як діти можуть бачити, якщо в магазини мамка не пускає, в гості теж, а в школі такого в їдальні не дають?
З часом вони скуштують і домашню ковбасу, і сирокопчену, і вялену, і навіть варену)))
Звичайно, що дешевше і простіше запихати дітей мармеладом (здрастуй діабет), ніж витратися на шматок якісної ковбаски...
Хочу наколоти губи• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А що такого в рибі і броколі? Ну любить і любить. Пишаєтесь? Не приголомшили.
Обмеженнями ви робите їм дурну послугу. Рано чи пізно він захоче спробувати. А реакція вам невідома. Привіт панкреатит. І часто такі діти, яким заборонено більшість їжі однолітків, потім зриваються вплоть до харчових розладів. Вони не житимуть під вашою опікою вічно. Як це пережити, коли вони почнуть їсти те, що хочуть, а не те, що мама так старанно замовляла та виготовляла? Або те, що готуватимуть їхні партнери? У мами ж краще )
Гіперопіка - це про вас.
Цирк на дроті
• 27 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Ага. А ще лікують противірусними і антибіотиками любі соплі. Але то ваш вибір
Цирк на дроті
• 27 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вам то звідки знати що дешевше? Розбиралися в питанні? Якщо для вас ковбаса то межа мрій то не треба ж так і про інших думати
Цирк на дроті
• 27 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Гіперопіка - це про вас.
Адекватність це про мене. А ви годуйте своїх чим хочете. Вам не здається, що навʼязувати свої харчові звички оточуючим це якось дивно?
Хочу наколоти губи• 28 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ви щось не то читаєте . Я своїми звичками навіть не ділилась.
Мене дивують люди, такі як ви, які не взмозі печиво самостійно вибрати. При цьому хизуються своїм ПП і контролем
Цирк на дроті
• 28 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
В нас немає контролю. Це харчові звички. Я не розумію чого тут всі пишуть про контроль. Пригадала, до речі, як моя старша з ацетоном була в лікарні і лікар порадив колу, вона її пити відмовилась бо реально не пʼє її. Лікар був в шоці. Чим хизуватися? А ще в МакДональдсі вони в мене виймають все з цих бутербродів (при замовленні), лишають лише булочки і котлету. Соуси ніякі не сприймають. Конспірацію не їдять (хіба що кукурудзу).
Цирк на дроті
• 28 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
І ще, вибрати я в змозі. Мені цікаво хто що ще купує. Я ж не можу знати і куштувати все