Цирк на дроті• Изменено 26 ноября 2024

Цукерки та печиво які ви без остраху даєте дітям?

Крім мармеладу і пастили. У яких ну хоч якось прийнятий склад?
Лагшмивара• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
7, 9, 14 😂
О, то ці вже чіпси з сухариками в школі купують
А ви де Марію до чаю даєте
Сижуревувшоке• 26 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
человек с тремя детьми почти подросткового возраста спрашивает, какие печеньки покупать - это уже удивительно
Це добре, що запитує. Тут он скільки дорослих тьоть не можуть впорядкувати своє харчування.
Петриківна• 26 ноября 2024
Равлик боб.
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Этим уже можно любые. Они и сами себе купят, вы знать не будете
Ну то тема ж не про це. Якщо просять купи щось солодке. Що купити щоб і корисно?
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Нічого собі. Хіба з трьома дітьми так заморочуються?
Так
Петриківна• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ягоди та фрукти.
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
старший еще не курит?
Ні 🙅‍♀️
Лагшмивара• 26 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Може гв затягнулося, тепер вкусносіся закінчилась, треба думати
Мрію про космос• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Ні 🙅‍♀️
ааа, не слава Богу, тогда конечно можно еще печеньки выбирать
Парова машина• 26 ноября 2024
А дихає ваша дитина чим?
Стрекоза любви• 26 ноября 2024
Дитяче з малюком, любить Бельвіту, купую інколи десерт Несквік.
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Місяців ?
Бо важко повірити, що ви боїтеся щось давати школярам.
Маю зустрічне питання: а чого ви боїтеся? Я даю геть усе: і цукерки, і печиво, і полуницю взимку, і огірки в лютому , і кавуни в травні - але є нюанс - все це куплено в звичайному недорогому європейському магазині. Тут ніхто не в курсі, що треба боятися. Бо ніхто нічим не труїться. То може треба в вашому магазині поставити питання чому продають небезпечні продукти?
Поясню. Бо ми живемо в Україні. І склад всім відомого рощену такий, що там вся таблиця Менделєєва. У дітей зараз багато нюансів зі здоровʼям, саме через і так не корисну їжу. Хочеться мінімізувати. І якщо вкусняшка то хоч якось корисна або хочаб щоб не отрава з пальмового масла
Плекаю думи• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
ну тогда пеките сами, лучший вариант)
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ для3@йk@
а что они у вас вообще едят, что в таком возрасте печенье боитесь давать?
Та все їдять. Сосиски і ковбаси не їдять. Іноді чіпси навіть. Але в школу треба щось класти, пустила та мармелад кажуть надоїли. Сама я не печу. Багато працюю
Сижуревувшоке• 26 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Варіант, що в принципі не буде палити ви навіть не розглядаєте
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ладно. Шутки шуткамм.
Діти їдять все те що і ми.
Але оскільки я вічно худаю, то і худає вся сім´я.
У нас немає печива, вафлі, тортів, тістечок ( ну раз в 2-3 місяці)
З солодки перекусів сухофрукти, цукати, свіжі фрукти, горіхи, з солодощів шоколад.
Цукати які саме? Сухофрукти які люблять?
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Как вы дожили до такого их возраста?
Тобто? 😂
NastYulya• 26 ноября 2024
Конфеты с печеньем , смешно , уже яблоки есть страшно .
С воскресенья лежит надкусанное , даже не окислилось . Кто тут любит хвалить укр. гавнопродукты , и жаловаться как в Германии все не вкусно , объясните мне пожалуйста, куда делось железо из яблока 🤔🤨?
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляKROX@
Вы серьезно про печенье спрашиваете?))
Так! Ну блін. Серйозно я!
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляНаездница
Крінж яжематері.. даю все що хоче, + сам купляє в магазині
Тобто якщо він буде жерти якусь срань типу печиво зі згущеним молоком в шоколаді непомітному - то ок?
Указка• 26 ноября 2024
Всі
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Рошен. Рошен найкращий
Ні. Категорично ні. Почитайте на упаковці склад
Лагшмивара• 26 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
ну тогда пеките сами, лучший вариант)
Ага, з магазинного масла, цукру і муки. Ти вже треба все самому тоді виробляти і курку на яйця тримати на балконі
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Чому? Мої діти справді довго не їли цукерок. До 3 років точно.
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Равлик боб.
Та вже набрид. Це ж і є пастила. І дійсно непогана. Але набридло
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Петросян прям
Мрію про космос• 26 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
вариант, что дети все равно будут есть то печенье которое сами захотят вы даже не рассматриваете?
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
ну тогда пеките сами, лучший вариант)
Я працюю дуже багато. Пекти не варіант. Але можу дозволити собі купити щось дорожче і краще
Сижуревувшоке• 26 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Варіант, що вони захочуть нормальне ви не розглядаєте?
Не всі діти всеядні
автор Цирк на дроті • 26 ноября 2024
Ответ дляNastYulya
Блін, то ви купили такі напевно. Я ось щойно їла яблуко, голден з мега маркету, одразу потемніло. А це у вас якісь напевно оброблені чимось