3@йk@• 26 ноября 2024

Нове життя майонезних салатів.

Фактично перестала використовувати майонез, бо магазинний - ще та таблиця Менделєєва, домашній - довго не зберігається і завжди є ризик траванутись чи заразитись сальмонелльозом, бо сирі яйця ( не стосується перепелиних).
Тож шуба і олів´є пару разів на рік - це мій максимум.
А тут попався мені рецепт Ектора - майонез на варених яйцях. Спробувала зробити - цілком ок, досить смачно, головне - не скисне за день)
Зробила з тим майонезом салат, цілком пп получилось)
Тепер і шуба, і Коханка - відносно здорове харчування, можна не відмовляти собі))
Мона Лиза• 26 ноября 2024
Эктор как всегда, присваивает себе все рецепты из сети

Гореотума• 26 ноября 2024
так давайте той рецепт
З царем в голові• 26 ноября 2024
З сирими яйцями теж прекрасно зберігається в холодильнику. І майонез це зовсім не пп, хоч з якими яйцями.
Интимная• 26 ноября 2024
И где ж рецепт
автор 3@йk@ • 26 ноября 2024
Ответ дляГореотума
так давайте той рецепт
Та гуглиться без проблем)
3 яйця вкруту
80 мл холодної кип´яченої води
50 мл оливкової олії
1 ст ложка оцета (Ектор рекомендував винний, я поклала яблучний, ок)
Сіль, перець - за смаком.
Зубожиння• 26 ноября 2024
Читала, що смак варених яєць дуже відчувається в такому соусі. Правда?
Тектологиня 80lv• 26 ноября 2024
почему не добавить просто трюфельного масла?
автор 3@йk@ • 26 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Я додавала печений часник, подобається мені так) тож не відчула нічого неприємного. Можливо, якщо яйця переварити, шо аж посіріє жовток, то буде відчуватись. Або якщо яйця не дуже свіжі.
Котомафия• 26 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Та гуглиться без проблем)
3 яйця вкруту
80 мл холодної кип´яченої води
50 мл оливкової олії
Сіль, перець - за смаком.
Яичницу тоже не едите, боитесь сальмонелеза?

Любительница• 26 ноября 2024
Взагалі, не сподобалось на варених яйцях. Це не майонез, аля соус.Не розумію казки про отруєння домашнім майонезом. Зберігається і 10 днів. Там, гірчиця консервант. Багато років роблю за 5 хвилин-смачний, нужної консистенції, гарно зберігається в закритій банці.
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Та гуглиться без проблем)
3 яйця вкруту
80 мл холодної кип´яченої води
50 мл оливкової олії
Сіль, перець - за смаком.
Это все взбить ? Или как соус сделать ? Не умею 😂
Мона Лиза• 26 ноября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
В селедку под шубой? Да вы гурман)))
Бавовнятий Пупс• 26 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Та гуглиться без проблем)
3 яйця вкруту
80 мл холодної кип´яченої води
50 мл оливкової олії
Сіль, перець - за смаком.
Буэээээ
автор 3@йk@ • 26 ноября 2024
Ответ дляКотомафия
В яєчні яйця, на відміну від майонезу, термічно обробляються.
Любительница• 26 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Правда, сама не очікувала.Не сподобалось
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
Ответ дляЛюбительница
Эх (
Этожзвяздаяегообожаю• 26 ноября 2024
Я ще шоколадний пп-крем бачила на варених яйцях перетертих з підстлоджувачем та какао і молоком або не пам‘ятаю чим.
Не знаю, я нааіть пробувати не буду
Любительница• 26 ноября 2024
Ответ дляКотомафия
Це, притягнуто за вуха, той сальмонельоз. Прям, в нас епідемія його
АнтиТроль• 26 ноября 2024
Это ваша тема про печенье для троих детей ?

автор 3@йk@ • 26 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Яйця, вода з оцетом та сіллю, оливкове масло. Ну і що там хочете ще за смаком додати. І погружним блендером взбити до однорідності.
Кидстаффовка• 26 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Та гуглиться без проблем)
3 яйця вкруту
80 мл холодної кип´яченої води
50 мл оливкової олії
Сіль, перець - за смаком.
Там и белок используют или желток только?
Кидстаффовка• 26 ноября 2024
Ответ дляЛюбительница
То есть тему про глистов в яйцах вы тоже не видели)? За уши, ага... Хотите ешьте сырые, вам не запрещает никто.
автор 3@йk@ • 26 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Не моя, не бачила.
автор 3@йk@ • 26 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Цілі яйця.
Кидстаффовка• 26 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Цілі яйця.
хм... Странно у белка текстура не особо подходящая, а если только желтки попробовать, не делали?
Любительница• 26 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Та, їм вже багато років.Тут і читаю ’страшні історії ’. Ви ж , їсте в кафе, замовляєте їжу.Там, набагато реальніше підхопити що небудь.
Ленивица-красавица• 26 ноября 2024
Неужели кто то есть магазинный майонез ведрами, чтобы так переживать за таблицу Менделеева от двух столовых ложек в тарелке?
Малинка Алинка• 26 ноября 2024
робіть майонез молока і олії. яєць не треба. я роблю навіть на рослинному молоці. і все гаразд
автор 3@йk@ • 26 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Ні, не робила.
Все питаю зарання• 26 ноября 2024
На магазинних яйцях спокійно робите майонез, це на домашніх стрьомно. Щоб довго не зберігати робіть на один раз