3@йk@• 26 ноября 2024

Нове життя майонезних салатів.

Фактично перестала використовувати майонез, бо магазинний - ще та таблиця Менделєєва, домашній - довго не зберігається і завжди є ризик траванутись чи заразитись сальмонелльозом, бо сирі яйця ( не стосується перепелиних).
Тож шуба і олів´є пару разів на рік - це мій максимум.
А тут попався мені рецепт Ектора - майонез на варених яйцях. Спробувала зробити - цілком ок, досить смачно, головне - не скисне за день)
Зробила з тим майонезом салат, цілком пп получилось)
Тепер і шуба, і Коханка - відносно здорове харчування, можна не відмовляти собі))
интайм_не_предлагать• 26 ноября 2024
Ответ дляЛюбительница
Взагалі, не сподобалось на варених яйцях. Це не майонез, аля соус.Не розумію казки про отруєння домашнім майонезом. Зберігається і 10 днів. Там, гірчиця консервант. Багато років роблю за 5 хвилин-смачний, нужної консистенції, гарно зберігається в закритій банці.
у автора без горчицы.

З царем в голові• 26 ноября 2024
Ответ дляОбстановщица
Дякую, що яйця, то таки ПП))

А ви я так розумію, використовуєте тільки НЕ рафіновані олії?)
Чи може на смальці смажите?

А , про що це я... ПП і смажити в одному реченні...
Ви написали дурню про майонез і пп, саме на цей ваш пост я і відповідала. І так, я намагаюся не використовувати рафіновану олію. Але, якщо пару раз на рік мені треба зробити олівʼє чи шубу, то я роблю домашній майонез саме на рафінованій олії, часто з домашніми яйцями, ще й ніколи їх не мию. І я таки жарю на своєму пп, але на маслі гхі, а не на олії. І якщо мені хочеться чогось шкідливого, але смачного, то я його зʼїм не притягувавши за вуха, що майонез це пп.
Любительница• 26 ноября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
у автора без горчицы.
Так, я про майонез на сири яйцях писала....Той, на варених, все одно-не сподобався. Спробуйте, на 1 яйце, може вам сподобається.
Любительница• 26 ноября 2024
Ответ дляВкуси мене
Цікаво, чи хтось колись отруївся домашнім майонезом )))
Мені, теж, цікаво. Якщо, не хочеш робити, шукаєш привід
интайм_не_предлагать• 27 ноября 2024
Ответ дляЛюбительница
дякую за пораду, але я вже давно роблю з оцтом і гірчицею.
стоїть стільки скільки треба,поки не з’їмо.ніколи не труїлися.

тут писали, що не сподобався смак на варених яйцях -тому може попробую, під настрій.
Тумба-юмба• 27 ноября 2024
Ответ дляЛюбительница
Головне, беріть ємність не широку, щоб була трохи більша за насадку- ніж.В мене, цшла в наборі така- висока кришкою. Розбиваєте яйце, додоєте 1 ч.л.гірчці сіль, цукор за смаком, люблю сухий часник чи цибулю і почнаєте взбивати півхвилинки. Не перестаєте взбивати і вливаєте сонячникову олію, струмочком..Дивитесь, яка консистенція вас влаштовує..Чим більше олії, тим густіше. В кінці додаю французьку гірчицю, лимонний сік чи концентрат. Якщо хочеться більш ніжного смаку, можу додати трохи молока, в кінці..Все, яудово зберігається, хоча роблю за потребою, багато років.Головне- посуд вузенький.
Дякую
Малинка Алинка• 27 ноября 2024
Ответ дляСоображалочка
А яркий рецепт?
молоко
олія гірчиця (або зерна, хто як любить) і
сіль-перець спеції, лимон (по смаку)
все залежить від олії і молока, я беру в пропорції 50/50 іноді молока більше даю, іноді менше. збивається завжди.