Тріль!• 26 ноября 2024
С такими ценами на продукты вы уже голодаете или нет?
В опросе вариант звучит "многие продукты не могу купить, ограничиваюсь, но в целом ем достаточно" (там полностью не помещается).
А вариант "ем вдосталь что хочется" - это я не имею в виду черную икру и омаров)) А просто любые продукты повседневные, что захочется и сколько (мясо, рыбу, яйца, молочное, сладости, фрукты какие захочется и т.д.), не ограничиваясь из-за цены.
Для "иностранок" отдельный вариант)
Результат:
вже голосів:
226 (40.29%)
Многие продукты не могу купить
214 (38.15%)
Ем вдосталь что хочется
92 (16.4%)
Я за границей
29 (5.17%)
Наполовину голодаю
Меломанка Маланка• 26 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
А як же ваші яйця, якщо вашу курку задушить, бичків хоч не душить?
Інколи читаєш і думаєш, чи воно пише такі коментарі, дійсно пришиблене і обділене розумом?
ПлакалаВАвто• 26 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
З яником миб стали білорусью 2,0 і частиною РФ
Якби яник підписав євроінтеграцію то нічогоб того небуло, і був би він і далі прєзіком
Удалено администрацией...
rainbow2018• 26 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так багато чого не можу дозволити так як дуже маленькій дохід на двох з особливою дитиною,дитина просте пюре а для мене це дорого варю суп та хліб це на цілий день,в інший день макарони,потім гречка і т д ще чай та до чаю млинці на воді дрождьові,картоплю планую готувати на свята на Миколая,Новий рік,вже забула коли купували рибу чи ще щось вже рахую борщ то теж накладної,я працюю і плачу комунальні але зарплата 5000 бо вираховують борг за комунальні,та пенсія дитини більше двох тисяч,але не знаю чі буду працювати далі бо у дитини откат то можливо треба звільнятися по уходу тоді не знаю як будемо жити на пособіє бо зараз все дорого
А где это у нас долг за коммунальные высчитывают из зарплаты? И если у вас ребенок с инвалидностью и вы мать-одиночка на минималке, где ваша субсидия?
Каяспер• 26 ноября 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Меломанка Маланка• 26 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Удалено администрацией...
Жертва тут тільки ви))
Каяспер• 26 ноября 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Жертва тут тільки ви))
Удалено администрацией...
Меломанка Маланка• 26 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Удалено администрацией...
Госпожа_тамагочи• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Удалено администрацией...
В південій кореї тоже аля зашибісь...точого ви ще тут а не там
Одяг та сумки• 26 ноября 2024
раніше я могла купити не дивлячисьна ціни, азараз багато на що дивлюся і не купую у такому ізбитку як раніше. не голодую, але ..
Доставучая• 26 ноября 2024
Моего варианта нет, покупаю все необходимое, мясо, молочка, овощи, фрукты, часто что-то, что захотелось, типа шоколада, конфет или еще какой фигни, но не жрем от пуза, но и не голодаем. Экономлю на дорогих продуктах, типа дорогой сыр, копчености, красная рыба, могу купить, но не постоянно, время от времени.
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Субсідії немає так як борги великі за житло і я не хозяйка квартири,а тільки прописана треба вступати в спадщину а борги по виконавчому провадженні вираховують
rainbow2018• 26 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Какие у вас могут быть долги по квартире, которая вам не принадлежит?
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Я там прописна
ФФФФристайла• 26 ноября 2024
Ответ дляТрільчиха
Їдьте по продукти в маленькі міста або в Польщу , якщо жінки на авто .
Давайте перекличку , що по цінам .
Рівне .
Яйця -65,50
Хліб литовський 400 г-32
Підчеревок печений -326
Філе курки-179,50
Філе мерлузи-348
Хурма-84
Апельсин Єгипет-77
Давайте перекличку , що по цінам .
Рівне .
Яйця -65,50
Хліб литовський 400 г-32
Підчеревок печений -326
Філе курки-179,50
Філе мерлузи-348
Хурма-84
Апельсин Єгипет-77
Тупейший совет
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У меня человек с лишним весом наоборот ассоциируется с бедностью. Сразу мысли: либо нет денег на нормальные продукты и зал. Либо на эндокринолога.
Так ви праві ПП дорого дешевше взяти макарони розумний вибір та якийсь чай зі скоринкою хліба або інші мучні вироби бо як казала моя бабуся хоч і вовна аби кішка повна бо з кожним місяцем все важче і да в мене зайва вага
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
Ответ дляВилами по воде
Скільки дитині? У мене у самої мінус на карті, але я б щось зібрала для Вас. Може на свята новорічні дитина щось хоче?
Дякую,на свята щось придумаю якусь іграшку недорогу лего грн 100 аналоги маленькі та пакунок на роботі солодощів повинні дати,синочку майже 10 років
Твердая валюта• 26 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
И вы не замечаете на улицах каждого второго человека с лишним весом?изумительно
Щоб бути струнким треба збалансовано харчуватися, а це дуже дорого. А на хлібі, макаронах, картоплі, кашах і пиріжках вага набирається моментально.
Залізна пані• 26 ноября 2024
Ответ дляПирожкиня
А в чем вы увидели вранье ? В том ,что кто то покупает дешевые продукты,а кто дорогие ? Для вас это какая то новость ?
Я раньше даже жарила на оливковом масле ,сейчас его оставила только для салатов и поливаем им багет поджаренный на гриле
Для готовки использую подсолнечное
А я навпаки. Завжди дивувала полі на логіка. Якщо оливкове для чогось в краще, то це якраз смажити в салати яка різниця, соняшникова олія навіть смачніша
ФФФФристайла• 26 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Звісно змінилися, але є різні.
Різні високі, різних дешевих немає
ФФФФристайла• 26 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Я за границей. Красной рыбы до жопы. Варёную колбасу и сало покупаю теперь втридорога.
Но. Все местные продукты очень качественные.
При чем здесь вы
Залізна пані• 26 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А що вас тримає в Україні? В будь якій соціальній країні вам на їжу хоч вистачатиме
ФФФФристайла• 26 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А кем вы работаете? Почему меньше минимальной , вы на полставки?
tanysha777• 26 ноября 2024
Ну не знаю, я вже третій день з парковки виїхати не можу, затарила три тєлєжки
А ще треба пару новобудов і рошенів купити
Боже, можна мені знову в ту епоху бідності, шо при баригє була, бо боюсь, це ізобіліє мы не переживемо
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Бо робити паспорта треба кошти,на дорогу і на переклад документів теж,та й там на перший час теж ,дитина не зможе жити у лагері із за здоров´я якось так
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Бо вираховують борг за комунальні один лист закривається вираховують інший
ПлакалаВАвто• 26 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А сенс туди переїжджать, якщо в нас вже так само?
Ку-кусик• 26 ноября 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Ні не все що хочеться. Ліки дуже дорогі, будуть ще дорожче, зможемо купувати ще менше. Зарплатню ніхто не піднімає.
кума працює в аптеці в станціонарі. Люди профілактичне лікування майже закинули..,немає за що.., попадають лише геть в тяжких випадках,там хоч-не хоч а людину потрібно витягувати. Люди буквально ридають, коли оплачують видані списки ліків.
тянитолкайка• 26 ноября 2024
На нормальне харчування родини 2+2 -1000 грн день
Я тут вже писала і меню і ціни
Все одно не вірять
Я тут вже писала і меню і ціни
Все одно не вірять