За ким я буду?• 27 ноября 2024

Відновлення шкіри після вітрянки

Добрий день усім!
Дочка відходить зараз від вітрянки, минув якраз тиждень від зараження. На деяких висипах почали відпадати сухі шкірочки, але їх місці тепер впадини, т.як ми хворіли тяжко, висипів дуже багато і вони суттєві.
Як полегшити і пришвидшити загоєння?
Порадьте, будь ласка, чим ви допомагали вашим дітям
Тріль!• 27 ноября 2024
Ничего не делали, летом спф наносила. У меня только на носу осталась точка, но я в 30 лет болела. А у детей нет следов, младшие только весной переболели
_Alekssandra_• 27 ноября 2024
Если гнойные прыщики мазь Офлокаин.
Если впадины, то можно пробовать Контрактубексом. Но такой результат 7/8.
Когда хорошо заживёт, можно пробовать отшелушивать кожу.
Щебетушка• 27 ноября 2024
В мене після такої вітрянки в 10 років досі шрами деякі залишились на обличчі та животі, зараз мені 27.
_Alekssandra_• 27 ноября 2024
Эти впадины на детской коже потихоньку со временем уменьшаются. Хорошо умеренно позагорать летом
автор За ким я буду? • 27 ноября 2024
Зараз вони ще на стадії загоєння. Я планую протирати відваром ромашки. Як гадаєте, не зашкодить?
автор За ким я буду? • 27 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Если гнойные прыщики мазь Офлокаин.
Дитині 5 років. Шкіра така ніжна, мабуть, ще не час відлущувати? А якщо так, то чим?
ЧукИГеки• 27 ноября 2024
У старшої доньки 1 ямочка залишилася на обличчі, вона перехворіла років в 6. Десь в 10 років за порадами купили мазь з соком цибулі, її ще дуже активно на той час рекламували по телебаченню, вже не згадаю назву, давненько було. Типу від рубців, шрамів…
То вона дуже допомогла, сліду не залишилось
_Alekssandra_• 27 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну, 5 лет.... я уверена, что заживёт и так. Я не могу сейчас вспомнить средство, хорошее очень. Если хотите завтра напишу. Не уверена, конечно, что в 5 лет нужно это делать
автор За ким я буду? • 27 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Напишіть, будь ласка
автор За ким я буду? • 27 ноября 2024
Знаходила в архівних темах тут рекомендували мазь avene cicalfate+. Може, хтось користувався? Якщо так, то коли її мастити, вже коли повністю загоїться, чи ще в процесі загоєння?
_Alekssandra_• 27 ноября 2024
Автор, мы с сыном болели вот весной. Ему 15. Ох и ужасно же было. Тьфу-тьфу одна ямочка осталась.
Спина была жуткая.
У меня было все лицо в гнойниках. Зажило все.
Нужно время.
автор За ким я буду? • 27 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Спина была жуткая.
Нужно время.
Дуже на це сподіваюся, що все і само пройде! ❤️

У мене от зараз хворів племінник, вже 3 тижні минуло з початку симптомів. В нього вже шкіра повністю чиста, але в нього набагато легша форма була, і великих висипів не було. Тепер дочка, від нього підхопила і тиждень тому злягла. То в неї їх стільки було, я в житті стільки не бачила. І боюсь ям по лицю тепер...
_Alekssandra_• 27 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?

Самое главное, чтобы она не сдирала. Она маленькая не понимает ещё этого. Следите. Всё должно отпасть само
Смешнюча• 27 ноября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Це ви про контрактубекс
Не гавкаю- но охраняю• 27 ноября 2024
До повного загоєння слідкувати,щоб не здиралося. Якщо вже майжеизагоїлося і лущиться чешеться- я мазала трошки беппнтеном,щоб не розтріскувалося. Коли повністю заживе- можна на обличчі контрактубексом мазати. Сідаєте і вмасажовуєте пальчиком. В сина були кратери на підборідді 12 років-зараз 16 і нічого немає,можливо трохи світліші плямки.
автор За ким я буду? • 27 ноября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
дякую дуже! спробую