Горня капучіно• 27 ноября 2024

А ви романтичні?

Нещодавно мені сказали,що я неромантична))).Сказав чоловік, з яким я зустрічаюсь (1 рік). Колись я була дуже романтична,але останні 4 роки щось не до романтики. Особливо цей рік. Якось почали усі хворіти- мати,батько,дитина. Одне за одним. Одна лікарня,за нею інша. Після роботи несешся в ту лікарню. Грошей катастрофічно не вистачало. Півроку шукала нову роботу з більшою зп. Знайшла,нарешті. Але ці паперові клопоти...І все розгрібаю сама. Дитина хворіла,то сама брала таксі і їхала до лікаря,сама шукала того лікаря. . Ніхто нікуди не завіз і не дав грошей. На його зауваження я відповіла,що романтику треба дати спочатку і трохи розвантажити жінку від насущних проблем, тоді вона не буде думати як розрулити все самій, а буде думати про романтику. Образився. Ми за рік не були ні в кіно, ні десь в кафешці,ні десь влітку на природі (крім ДН). У відпустку сама їздила. То яка романтика?? З пальця її висмоктати? Хіба до такого чоловіка буде романтика?
сказочное_Бали• 27 ноября 2024
Ну вы же продолжаете с ним быть не смотря ни на что, значит вас все устраивает, а претензии выглядят глупо. Невозможно вытрясти что-то из того, кто не собирается вам ничего давать
Диви яка я пава!• 27 ноября 2024
А як ви з цим чоловіком разом час проводити, що робити і де зустрічаєтеся? Чи ви разом живите ?
автор Горня капучіно • 27 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
та ми вже зустрічаємося раз на місяць. нема ні бажання ,нічого.
автор Горня капучіно • 27 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
у нього вдома зустрічаємося. разом не живемо
сказочное_Бали• 27 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Вы уже не встречаетесь. Перестаньте с ним вообще общаться, вы сливаете свою энергию
ТаПрямТам• 27 ноября 2024
Все ви вірно розмірковуєте. Вам би ще чоловіка гарного зустріти. Ви на це заслуговуєте.
Диви яка я пава!• 27 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Виберіть фільм в кінотеатрі і не йдіть більше до нього додому, а скажіть, що хочете фільм дивиться. Думаю він сам зіллється, ви не засмучуйтеся, краще бути одній, чим витрачати час та емоції на такого чоловіка
ПрипоРошенная• 27 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
На фиг нужно скажем дружно
Сейчас в Испании , там традиция женский день : это салон вино подружки новое платье , и т д.
Конечно я романтик
И мужчины стараются , делать 8 марта часто