Прилипало• 27 ноября 2024

Рвота

Ребенку 5 лет . Рвет прстоянно ,один раз в месяц такое уже год. Прошли всех возможных врачей . Никаких патологий нет. Не понимаю от чего рвота может быть ,переживаю. Анализы, УЗИ, кардиограмма,УЗИ сердца,почек все норма .
ДолькиКабана• 27 ноября 2024
Мрт мозга робили?
автор Прилипало • 27 ноября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Мрт мозга робили?
Нет . Нам не назначают.
интайм_не_предлагать• 27 ноября 2024
Щось їсть таке? Може слиз накоплюється і він рве, тоді повинні бути чи соплі, чи закладений ніс. А що робили, якщо це повторюється? На ніч сорбенти давали чи щось типу панкреатину, для кращого переварювання їжі?
интайм_не_предлагать• 27 ноября 2024
Спробуйте записувати їжу, може щось організм не приймає. До речі, в мене років 30 так, раз в місяць блювота. Причини не знаю, але в цей день погано дуже, тиск піднімається і поки не вирву, нічого не допомагає. Може, якийся вид мігрені.
Сіґеле-міґеле• 27 ноября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Це рефлюкс. З часом стане частіше.
Причини: кислотність+нерви, або грижа.
интайм_не_предлагать• 27 ноября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це рефлюкс. З часом стане частіше.
Причини: кислотність+нерви, або грижа.
Дякую, але наче не маю таких проблем.
Сіґеле-міґеле• 27 ноября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дякую, але наче не маю таких проблем.
Те що ви описали по симптомам то воно
интайм_не_предлагать• 27 ноября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Те що ви описали по симптомам то воно
Нерви в мене спокійні. А якби щосьз шлунком чи чимось іншим з травного тракту, то мабуть би болі були чи ще щось. І останнім часом тільки перед місячними, як сильно погано, знаю, ось будуть.
Ворую вкусняшки• 27 ноября 2024
а після блювоти ацетон міряли? може ацетон інколи піднімається?