Ms. Dolly• Изменено 27 ноября 2024
Національний кешбек
Хто користується цією послугою, поясніть як воно діє. Якщо я відкрила карту нац кешбека у моно банку, то і розраховуватися я можу тільки моно картою щоб отримати кешбек чи не має значення якою картою я користуюся, приват, моно чи Ощад, з усіх цих банків кешбек бути ідти на відкриту карту нац кешбек в моно? Поясніть будь ласка
Шотуткоїться?• 27 ноября 2024
Карта кешбека и карта с которой скупляетесь должны быть одного банка.
Ms. Dolly
• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Зрозуміла, а є якась різниця, може в якомусь банку вигідніше відкривати цю карту нац кешбеку?
Ms. Dolly
• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Условия начисления и траты с карты кешбека одинаковы у всех банков.
В одній темі сьогодні тут прочитала що на всі товари розетки іде кешбек в Приваті, в інших банках такого не має
ТаЕщеОптимистка• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
То совсем другая акция
Огірок та Помідорчик• 27 ноября 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ви бачили умови коли Ви хочете його активувати?
а шо там? шо-то стремное?
если что, я так и думала что это лохотрон
Ms. Dolly
• 27 ноября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
То совсем другая акция
Яка? Де почитати ?
Метелик• 27 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
а шо там? шо-то стремное?
Очень
Лучше даже не разбираться
Просто сразу всем говорите, что нацкешбек лохотрон и лучше его не подключать
Так делает большинство этих комментаторов 😅
Лучше даже не разбираться
Дама_с_коготками• 27 ноября 2024
В моно ви маєте або поповнити картку нац кежбеку і нею платити, або підключити/півязати інші карти моно до нац кешбеку
Ms. Сама прямота• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Ви можете підключити кеш бек хоч у 10 банках, просто виплачуватися він буде на одну карту, на ту, яку ви оберете в дії для виплати. А нараховуватися по всім банкам і всім карткам в яких ви відкриєте карту національний кеш бек.
Дама_с_коготками• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Ці пропозиції як я розумію індивідуальні
Заходити в приват, розділ привіт, і дивитися і активовуєте знижки партнерів
Ms. Сама прямота• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Ні
Сама не знаю• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
та ні, не має бути. В мене підключено у двох банках. Якою б я картою не розраховувалась - весь кешбек йде на ту, що я обрала (в моєму випадку приват, а розраховуюсь картой моно в магазині)
Ms. Dolly
• 27 ноября 2024
Ответ дляСама не знаю
Дякую вам, що розʼяснили
Шотуткоїться?• 27 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
А как в приложении Моно можно это сделать? Чтобы подвязать другую карту.
Дама_с_коготками• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Та поклацейте там...в них просте меню
Якщо непомиляюсь то заходити на карту нац кешбека і там в налаштуваннях карти чи десь зразу є про підключення інших карт
Ms. Dolly
• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Я відкрила в моно карту нац кешбеку і привʼязала до неї чорну карту моно, також картку Ощад банку привʼязала до нац кешбеку, приват картки не вийшло привʼязать
ПешитеБесАшипок• 27 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
а шо там? шо-то стремное?
Ну не знаю...
Єдине що, ці кошти можна витратити на:комуналку, зв´язок, білети в кіно чи театр.
Я от вчора мобільний поповнила.
Железобетон• 27 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну не знаю...
Я от вчора мобільний поповнила.
Ще транспорт. Цікаво, чи входить у цю категорію заправка на АЗС?)
naxodki_youtube• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
ні, У мене Приват і Моно- рахує з двох
Стріляний птах• 27 ноября 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
ні, У мене Приват і Моно- рахує з двох
А як це зробити?
Ms. Dolly
• 27 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
А як це зробити?
Треба відкрити карту нац кешбека в тому банку де ви хочете і в дії зробить її основною. А інші свої карти різних банків підключити до програми нац кешбеку
Ms. Dolly
• 27 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну не знаю...
Я от вчора мобільний поповнила.
А програма нац кешбеку буде діяти в 2025 році чи тільки в 2024 і кінець? Ніде не найду інфу за продовження на 2025 рік
Стріляний птах• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Дякую! Перший пункт я виконала. Але як підключити інші карти до програми? В Дії я не знайшла як це зробити.
Ms. Dolly
• 27 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я заходила в додаток Ощад і моно, там в настройках картки є пункт підключити картку до програми нац кешбек
Стріляний птах• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Дякую!
Лепетун• 28 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
В мене для нарахування кешбеку задіяно 7 карток,чотирьох різних банків.
Тому що по кожній з цих карток є ще свій додатковий кешбек від самого банку.Тобто до НацКешбеку додається ще додатковий кешбек.Це і ж причина,за якою я підключила стільки карт.
Для виводу кешбеку,я підключила 3 карти трьох банків.Для чого?Та ж сама причина.В різних банків різні переваги,тому перед виводом коштів з Дії,я обираю якусь одну з цих трьох.