Зараз на Саксенді, 3 мг кожен раночок вже місяців 9-10. Як розумієте, за цей період кожен раночок колотись трохи підзадовбалась, тому є бажання перейти на Оземпік.
Питання 1 для тих, хто переходив: шо по відчуттям і побочкам? Чи будуть знову токсикозні тижні, як на початку?
Питання 2 для тих, хто знайомий з Оземпіком не по чутках в інтернеті: де його взяти, щоб не підсунули фізрозчин? Чи є перевірені постачальники?
Одразу додам фактажу, аби не було хіханьок і пересмикувань. Окей, хіханьки хай будуть, це ми всі любимо.
Саскенду призначив ендокринолог, окрім цього ще жменю таблеток на сніданок, обід та вечерю, бо результати аналізів півлітра моєї крові показали, що саме час щось в цьому житті змінювати. Інсулін, лептин, пролактин, С-пептид та ще пару показників полетіли в стратосферу, а фолієва і вітамін Д по класиці торкнулись дна. Звісно, одними таблетками і Саксендою не обійшлось. Змінила раціон, зрізала швидкі вуглеводи (без фанатизму), додала спорт (спочатку EMS 3 рази в тиждень, потім два місяці перерви, зараз просто зал 2 рази + плавання 1-2 рази в тиждень).
По результатам: лептин ще скаче (то він на верхній межі норми, то знову кудись полетів), все інше в нормі (іноді АЛТ барахлить). По вазі -18 кг за ось ці 9-10 місяців. З 108 до 90. Ппц як туго, але без всього комплексу не було б і цього. Можливо ще проблема в тому, що я на гормональних інгаляторах через астму.
Тому було б круто отримати ваші враження про Оземпік і можливо ваші історії боротьби за здоров´я та фігуру)
Ответ дляfedovik
Власне, якщо вдастся отримати рецепт, можна раз в декілька місяців з’їздити чи то в Польщу, чи в Румунію в найближче до кордону місто і придбати самостійно препарат з запасом на декілька місяців. В Румінії теоретично можна навіть без рецепта але прийдеться обійти багато аптек, в якісь да продадуть. Там з аптеками не так все строго як в решті країн ЄС, це власний досвід. За Польщу не знаю)
Маю сумніви на рахунок рецепту на несертифікований препарат, не знаю процедуру, але ідея цікава. Дякую за діалог)