бузиновий сирник• 27 ноября 2024

100500та тема про Оземпік

Зараз на Саксенді, 3 мг кожен раночок вже місяців 9-10. Як розумієте, за цей період кожен раночок колотись трохи підзадовбалась, тому є бажання перейти на Оземпік.
Питання 1 для тих, хто переходив: шо по відчуттям і побочкам? Чи будуть знову токсикозні тижні, як на початку?
Питання 2 для тих, хто знайомий з Оземпіком не по чутках в інтернеті: де його взяти, щоб не підсунули фізрозчин? Чи є перевірені постачальники?

Одразу додам фактажу, аби не було хіханьок і пересмикувань. Окей, хіханьки хай будуть, це ми всі любимо.
Саскенду призначив ендокринолог, окрім цього ще жменю таблеток на сніданок, обід та вечерю, бо результати аналізів півлітра моєї крові показали, що саме час щось в цьому житті змінювати. Інсулін, лептин, пролактин, С-пептид та ще пару показників полетіли в стратосферу, а фолієва і вітамін Д по класиці торкнулись дна. Звісно, одними таблетками і Саксендою не обійшлось. Змінила раціон, зрізала швидкі вуглеводи (без фанатизму), додала спорт (спочатку EMS 3 рази в тиждень, потім два місяці перерви, зараз просто зал 2 рази + плавання 1-2 рази в тиждень).
По результатам: лептин ще скаче (то він на верхній межі норми, то знову кудись полетів), все інше в нормі (іноді АЛТ барахлить). По вазі -18 кг за ось ці 9-10 місяців. З 108 до 90. Ппц як туго, але без всього комплексу не було б і цього. Можливо ще проблема в тому, що я на гормональних інгаляторах через астму.

Тому було б круто отримати ваші враження про Оземпік і можливо ваші історії боротьби за здоров´я та фігуру)
Анастасия К.• 27 ноября 2024
Додам фактажу - не на том форуме вы сегодня зарегились
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляАнастасия К.
Ну я слышала, что тут не всегда адекватный народ, но как говорится надежда умирает последней)) Может все-таки найдется парочка здравых советов
Анастасия К.• 27 ноября 2024
Ответ длябузиновий сирник
Вы своим примером доказываете, что адекватных нет
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляАнастасия К.
А, вы из этих)
Колючая Роза• 27 ноября 2024
Навіщо приймати цей препарат, який для діабетиків, якщо можна налагодити своє харчування. Людина на оземпіку схудла, але ж раціон не змінився і вона знову набирає і так по колу
Киев_Елена• 27 ноября 2024
А с какой целью Вы хотите переходить на Оземпик? Похудение? И почему эти вопросы не задаете врачу?
Даксо• 27 ноября 2024
З оземпіком зараз тяжко. Всі страхання в інтернеті якраз через те, що колять собі паль, а не оригінальний препарат Ново Нордіск.
Remensa• 27 ноября 2024
У вас же є лікар. Ви зареєструвались на форумі і вже знаєте,що це 1005025 тема?
Туся Муся• 27 ноября 2024
Ответ дляRemensa
Человек возможно пользуется поиском. Стоит проявить уважение.
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляКолючая Роза
Перечитайте не просто назву поста, а ще й сам текст
Remensa• 27 ноября 2024
Ответ дляТуся Муся
То нехай би і вивчала ті теми
Колючая Роза• 27 ноября 2024
Ответ длябузиновий сирник
текст я читала, якщо що. Це просто мої роздуми як люди шукають чарівну пілюлю
Blinking_Star• 27 ноября 2024
У мене на саксенді набагато більше побочок було, по відчуттям оземпік краще. Токсікоз буде у будь-якому випадку.
Туся Муся• 27 ноября 2024
Ответ дляКолючая Роза
Оооочень добавляет мотивации когда ты уже красивый, а не проходишь все круги ада пока скинешь хоть один килограмм. И не забывайте про нагрузку на суставы и сердце. Пока человек будет худеть с огромного веса, он рискует испортить тебе колени, голеностоп и поясницу.
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляКиев_Елена
С целью связи с космосом, разумеется)))
А почему вы решили, что я эти вопросы не задавала врачу?
Если я пришла на форум, то мне интересно мнение форумчан)
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляДаксо
Зрозуміло, дякую за відповідь)
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляRemensa
Бо я перед тим, як почати прийом Сасксенди, вже їх перечитала, щоб знати, до чого готуватись. Ви одразу реєструєтесь на форумах, як тільки туди потрапили?)
nata.ant• 27 ноября 2024
Ответ дляТуся Муся
А нащо набирати таку вагу,вона ж не за тиждень утворилася
Inuk• 27 ноября 2024
Мне врач порекомендовал Мунджаро а не Оземпик . Побочек меньше якобы
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляТуся Муся
Спасибо вам за понимание) Действительно важно знать вообще есть ли смысл начинать прием таких препаратов, когда каждый килограмм дается дикими усилиями. А потом из-за болезни и курса уколов дексаметазона +10 кг и все насмарку
fedovik• 27 ноября 2024
А що каже саме ендокринолог? Я знаю, що якщо вже переходить, то краще на мунджаро, наче більш дієвий.Я сама зараз на шляху до саксенди, проходжу обстеження у ендокринолога, далі гастроентеролог чекає і будуть приймати рішення. У вас була якась побічна дія від Саксенди?
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляInuk
О таком не слышала, интересно, посоветуюсь с врачом
Мяо• 27 ноября 2024
Ответ длябузиновий сирник
Ненадолго вы тут с нами
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляfedovik
Ендокринолог каже чекати, доки Оземпік не з´явиться в аптеках, а поки сидіти на Саксенді. В неї є розуміння, що пацієнти можуть взяти несертифікований препарат на лівих сайтах, тому попереджує, що краще почекати.
Побочки були на початку, коли від всього нудить, особливо від м´яса. Рятувалась помідорами-огірками, бо інше просто не лізло. Але це пройшло за пару тижнів, далі було набагато легше
fedovik• 27 ноября 2024
Ответ длябузиновий сирник
а з боку ЖКТ типу загострень хронічних хвороб? бо мене цим лякають, що може бути. А відносно купівлі, то певно треба шукати байера типу з тих, хто їздить на закупи в Румунію чи Польщу і дізнаватися чи можуть возити препарат. Знаю з Румунії возять ту ж Саксенду, виходить на 2 тисячі дешевше аптеки. Але здається потрібен рецепт український на папері, а ендокринолог не випише рецепт на не сертифікований препарат, воно їй даром не треба. А так постачальників медпрепаратів багато, я колись батьку хімію замовляла... В тих же лікарів завжди є контакти...
Колючая Роза• 27 ноября 2024
Ответ дляТуся Муся
а не обов´язково додавати фізнавантаження, на початку достатньо дефіциту калорій
Колючая Роза• 27 ноября 2024
Ответ дляnata.ant
теж таке дивує. Жувати булки кожного дня....а потім..ой, а що це за + 10 кіло..аха...через фірточку блін надуло
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляfedovik
По ЖКТ в мене ніяких загострень не було (окрім побочок від Урсофалька). До того ж кожні 2-3 місяці я здаю пакет аналізів, але не впевнена, що цей спосіб контролю допоможе прям максимально себе вберегти від всіх загострень.
З приводу баєрів - так, знала, що возять такою схемою, але Саксенду беру тільки в аптеках, там довіри більше. А з Оземпіком ще думаю. Хотіла зважити ризики, з урахуванням відгуків, але які тут відгуки, тільки форточки-діабет-булки...))
автор бузиновий сирник • 27 ноября 2024
Ответ дляКолючая Роза
Бажаю вам міцного здоров´я, щоб ніяка хроніка не вилізла раптово
fedovik• 27 ноября 2024
Ответ длябузиновий сирник
Власне, якщо вдастся отримати рецепт, можна раз в декілька місяців з’їздити чи то в Польщу, чи в Румунію в найближче до кордону місто і придбати самостійно препарат з запасом на декілька місяців. В Румінії теоретично можна навіть без рецепта але прийдеться обійти багато аптек, в якісь да продадуть. Там з аптеками не так все строго як в решті країн ЄС, це власний досвід. За Польщу не знаю)