БолеИменее• 27 ноября 2024
Їжа і калорії
Чи буду отримувать калорії якщо їжу тільки жувать і випльовувать (не ковтать), а потім полоскать рот водою, і по новій?
БолеИменее
• 27 ноября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Практически нет.
Дещо всетаки залишатиметься?
БолеИменее
• 27 ноября 2024
Ответ дляКіма кепка
зачем жевать?
просто нюхайте
Смак хочеться відчувать
Кросівки оригінал• 27 ноября 2024
Можна в магазині поряд ще постояти, біля ковбаски трошки довше. Або біля броколі, корисніше ж як ніяк
Котики-муркотики• 27 ноября 2024
Автор, від жувальної гумки люди отримують калорії. Цукор розщеплюється і всмоктується ще у ротовій порожнині.
ЗаведУющая• 27 ноября 2024
Это может легко уйти в расстройство пищевого поведения, а это психическая болезнь. Не стоит оно того , чтоб так играть со здоровьем
МЧСница• 27 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Зачем куда то ходить, можно в инете картинки смотреть.
БолеИменее
• 27 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Сок ковтають, і отримують
БолеИменее
• 27 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Можно кушать и потом вызывать рвоту. Ну, и клизму, чтобы в желудке и кишечнике ничего не осталось.
Рвоту не виходить, а як допоможе клізма якщо їжа всередині
Котики-муркотики• 27 ноября 2024
Ответ дляБолеИменее
Сок ковтають, і отримують
Автор, правда, не видумуйте. Це погана ідея.
БолеИменее
• 27 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Тобто деякі калорії все таки будуть йти навіть якщо не ковтать?
БолеИменее
• 27 ноября 2024
Ответ дляAnn972
Це небезпечно. Краще спробувати використовувати клітковину-псілліум чи багато салатів,вони будуть давати відчуття ситості,а смачненьке їсти трошки,для смаку
Їсти трошки це не мій вихід
МЧСница• 27 ноября 2024
Ответ дляБолеИменее
Їсти трошки це не мій вихід
Выы думаете, что сможете жевать и не глотать, когда оно такое всё вкусное? Оно само будет внутрь проскальзывать.
Самохвалова• 27 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
У автора уже давно
ЗаведУющая• 27 ноября 2024
Ответ дляСамохвалова
У автора уже давно
Я так поняла она только планирует
Альдебаран• 27 ноября 2024
Ответ дляБолеИменее
Дещо всетаки залишатиметься?
автор, я так делаю, я кондитер.. и мое: кончик ложки и то это до фига вредно так бесить жкт
БолеИменее
• 27 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Мені важко викликати рвоту, тому для краще випльовувати. Але все таки переживаю чи залишаються деякі калорії
ПодругаМужа• 27 ноября 2024
Ответ дляКіма кепка
зачем жевать?
просто нюхайте
Я уточню, кто не в курсе, автор до этого строчила темы про переедание и слабительное.
Поэтому нужно уточнять, что нюхать
Самохвалова• 27 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Я так поняла она только планирует
Судя по сотне предыдущих тем автора у нее уже давно крыша поехала.