ПростоБелка• 27 ноября 2024
Чи позитивний тест?
Фото зроблене через 2 хвилини після використання. Це воно?
ЭтаваНиМожетБыть• 27 ноября 2024
Первый раз вижу призрак призрака
Автор, отпишитесь через пару недель: всегда интересно, совпали комментарии с действительностью или нет, а авторы таких тем никогда не отписываются
маминаБубочка• 27 ноября 2024
Да, там слабая полоска вторая, значит очень маленький срок, тем не менее поторопитесь, каждый день на счету
Шотуткоїться?• 27 ноября 2024
Так, є слабенька
Але, автор, щастя любить тишу!
Якщо вагітність бажана, бажаю легкого перебігу і здорову дитинку
Але, автор, щастя любить тишу!
Гравіцапа• 27 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Какая полосочка? То реагент просвечивает, тем более прошло 2 минуты.
ПростоБелка
• 27 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Так, є слабенька
Але, автор, щастя любить тишу!
Дякую) Вагітність дуже бажана.
ПростоБелка
• 27 ноября 2024
Ответ дляГравіцапа
Там рожева смужка. Вона йде градієнтом. Від яскравої до блідішої
Научительница• 27 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Дякую) Вагітність дуже бажана.
Є, вітаю. Я теж вже рік очікую побачити таку бажану 2 смужку. Легкої вагітності вам
Научительница• 27 ноября 2024
Ответ дляГравіцапа
Є смужка, коли нема, то він кришталево чистий.
ПростоБелка
• 27 ноября 2024
Ответ дляНаучительница
Дякую) Зробила через годину ще один. Така ж сама смужка.
Научительница• 27 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Навіщо другий через годину, зробили б завтра
Гравіцапа• 27 ноября 2024
Ответ дляНаучительница
В свій час дуже хотіла дитину і переробила купу тестів. Як би ви не називали чорне білим, але вагітності там немає. Звичайно я бажаю аатору цього, але факт є фактом.
Ждушечка• 27 ноября 2024
Зробіть тест через пару днів зранку. Схоже, що позитивний, але такий результат не є точним
ПростоБелка
• 27 ноября 2024
Ответ дляНаучительница
Цікаво чи не реагент. І завтра зроблю зранку.