Оксана-45ac• 28 ноября 2024

Друга вагітність , погодки

Доброго дня не знаю що мені робити і як в мене зараз є дитина 11 місяців чоловік військовослужбовець і я дізналася що вагітна термін дуже малий, але факт в тому що діти будуть погодками .Можливо в кого є погодки якось можете дати натхнення бо сил ні на що... не має. Попередні пологи були дуже важкими з певними ускладненнями для мене і тому я зараз ну дуже сильно боюся народжувати другу дитину.
побольшомусекретику• 28 ноября 2024
Не народжуйте
Несемо світло разом• 28 ноября 2024
Да уж. Вы же сами все понимаете
наКоблучках• 28 ноября 2024
Допомога? Батьки? Фінанси?
Лівий Локіть• 28 ноября 2024
После тяжёлых родов нормальные женщины предохраняются
Саджу все зарання• 28 ноября 2024
С погодками очень сложно, но все реально. Решать только вам.
Я-ваш шанс• 28 ноября 2024
прямо вот взяли и внезапно узнали? дети так-то от секса появляются, и чтобы их не было вот так внезапно, люди предохраняются. но и сейчас еще есть вариант не рожать, раз срок маленький
когдадеЦкие• 28 ноября 2024
Будет сложно . Если есть помощь и желание то рожайте.
Єдина Країна• 28 ноября 2024
Разница между моими старшими детьми- 11 месяцев. Ничего ужасного
Сіґеле-міґеле• 28 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
В войну?
Єдина Країна• 28 ноября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
В войну?
Нет, в мирное время.
Мелочунь• 28 ноября 2024
Чоловік служить… як ви все встигаєте?))
Якщо він поряд, то народжуйте, звичайно
Сіґеле-міґеле• 28 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Нет, в мирное время.
Отож и оно.
Кто знает что дальше нас ждет. Что у нее с мужем будет. Как не дико это писать, но сейчас надо за 1 ребена думать. Погодок сможет она в укрытие тянуть сама? Не говоря о финансах и т.д.
РойЛеля• 28 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ви ж їх мабуть з чоловіком ростили, а не одна?! Як можна порівнювати це?
РойЛеля• 28 ноября 2024
Автор, а що чоловік каже? Може він добрі гроші отримує і є можливість няню мати?
Чи є батьки поруч?
Витворунка• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Для нормальних людей, не психопатів - такого варіанту нема
Я-ваш шанс• 28 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
то ли дело родить и страдать всю жизнь, и ребенка своего нелюбимого проклинать, вот это конечно выбор разумного человека
месяцкие• 28 ноября 2024
Автор вам кто- то будет помогать с детьми, если и вторые роды будут тяжёлыми ? Вы потянете погодков физически , психологически, финансово ? Продумайте всё тогда решайте , что вам делать.
Витворунка• 28 ноября 2024
Класс!
Вітаю!
Погодки - це круто.
А війни були, є і будуть. Наразі у війнах 28 країн одночасно.
Не повод ще й самим своїх дітей вбивати.
Як ухурделю• 28 ноября 2024
Для мене це був би страшний сон,я предохранялася вчим чим можна було,і не одним методом.А ви дивіться по собі,хто вам буде допомагати?
Міняйловна• 28 ноября 2024
У каждого по разному.
У моей сестры разница у детей 1.8.
Первый ребенок был очень не спокойный, кружили как говорят всем табором) Родилась дочь вторая, то спокойная, ей было не тяжело, справлялась
Но опять же, бабушки/дедушки/муж, ей помогали
Любимка-анонимка• 28 ноября 2024
Если роды были тяжелые, сделайте кесарево сечение, тем более вы уже знаете что вам может ждать, будете готовы к этому.
А с погодками первое время тяжело, это факт, но через это многие проходят
Сил вам!
Злюсь до кипіння• 28 ноября 2024
Если будет няня и родители, то справитесь. Что говорит муж ?
Одной это очень ( лучше в дурку сразу
Бринзолетта• 28 ноября 2024
У кумы разница между детьми 360 дней, то есть меньше года даже.
Первые пару лет она жила с родителями, дети очень активные.
А у соседки разница 1,4, так она сама легко справлялась, старшего куда посадил, там через пару часов и взял, в 1,11 отдали в ясли.
Детки разные, как и уровень организованности их мам .
all_in_a• 28 ноября 2024
У мене молодші діти - погодки. Дуже складно, якщо немає кому допомогти ( у мене чоловік поруч, то нормально). Але! Складно перший рік, далі-легше. А переривати вагітність треба тільки тоді, коли на мільйон відсотків впевнені, що ніколи про це не пошкодуєте . Я теж вагалась ( малому було 5 місяців, коли дізналась про вагітність), але ні на секунду не пошкодувала, що ми прийняли рішення залишити дитину. У нас 3 хлопчики і молодша-подарунок долі, наша донечка!!
НаБалКоніХодять• 28 ноября 2024
Ответ длянаКоблучках
Допомога? Батьки? Фінанси?
Финансы у вас будут, муж работает, вы мужу говорите, вы с ним хорошо работаете уже двоих во время войны сделали) тут ночами ракеты днем работа настроения на секс ноль
Злюсь до кипіння• 28 ноября 2024
Ответ дляall_in_a
Ну вашего в армию не заберут
Вам полегче
Бринзолетта• 28 ноября 2024
После 3х лет появляются свои явные преимущества, они развлекают друг друга.
Когда один ребенок, это постоянное хождение по пятам с просьбами развлечь и мамканьем.
Я сейчас жалею, что не родила через пару лет ещё. Теперь малой в школу пошел, уже вообще огромная разница будет, да и я так отошла от этого, что уже и не хочется. Чтобы двое детей было и они друг у друга - хочется, а беременностей, родов и ухода за младенцем уже не хочется
So_so• 28 ноября 2024
Автор вообще отвечает?
РойЛеля• 28 ноября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Сил вам!
Їй, звичайно, після кс буде ’легше’ одразу до двох дітей...
АБВГДейка• 28 ноября 2024
У куми троє з різницею у два роки, коли незаплановано завагітніла третім, довелося продати однокімнатну квартиру в місті і купити старий будинок на селі, думали зробити косметичний ремонт і в´їхати, так в одній з кімнат стеля обвалилась, довелося робити капітальний. З дітьми не було кому допомогти, з мамою на той час не розмовляли - та не могла сприйняти зятя, свекри просто не захотіли, то вона ще й щодня змушена була мотатися на село майстрам їсти готувати - торбу з продуктами в зуби, живіт попереду, двоє малих дітей по боках. Я би вже з розуму зійшла, їй нічого.
Потім мама змирилася, стала допомагати з дітьми, ремонт закінчили, якось все владналося потихеньку.