Завтра не пью• 27 ноября 2024
Чорна п´ятниця це обман?
Бачу, по одній сумці, до знижок чорної п´ятниці вона була дешевша за іншою акцією. А тепер зменшили відсоток знижки, але додали промокод і вона виходить дорожча. Ще й умова треба набрати на певну суму, щоб промокод подіяв. Тобто треба витратитися ще на іншу річ...
Карамелька• 27 ноября 2024
Я на розетці слідкувала за цінами до ЧП. Склала в корзину, заскрінила. На більшість товарів ціна не змінилась, деякі навіть трохи виросли. Щось подешевшало (наприклад, блендер, куртка)
Ядвига Юсьлегко• 27 ноября 2024
Ответ дляBombastic
В Україні так, за кордоном ні
Та расскажите, я уже лет 15 через посредника заказываю. На всякий неликвид и ширпотреб то дают скидку, на нормальные вещи то как и у нас 20-30 процентов, не более.
Алина-1240• 27 ноября 2024
За границей нет,у нас либо да,либо совсем мелкий % скидки,либо скидка на неликвид
Кросівки оригінал• 27 ноября 2024
Хотіла пальтішко H&M
Два тижні тому коштувало 50
Потім стало 60
Зараз на чорну пʼятницю 45
Не зрозуміла 😂😂😂
Два тижні тому коштувало 50
Потім стало 60
Зараз на чорну пʼятницю 45
Не зрозуміла 😂😂😂
Завтра не пью
• 27 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Конечно а вы как думали
Думала, що реально буде у всіх магазинах -50% на все, що є в наявності. І на нові колекції також.
А так, це або старе хочуть розпродати, або побільше продати... Ну немає суттєвих знижок. Кращі знижки бувають до і будуть після чорної п´ятниці...
Завтра не пью
• 27 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ансвир?
Так, не хотіла уточнювати. Але ви правильно написали.
И_В_офигительных_штанах• 27 ноября 2024
В нас - так, на батьківщині цієї традиції, в США - ні.
Донька вчора трохи скупилася, знижки прекрасні - адідас від 30 до 70%, ВС - більше 50%, по повній ціні 123 долари, до сплати - 53.
Взагалі всюди і на все реальні знижки.
Не обижаюсь• 27 ноября 2024
Мы в процессе ремонта и много позиций следила в Эпицентре. В итоге все оказалось или такая же цена что и без скидки или на пару сотен грн дороже чем до скидок. Ни одной реальной скидки не увидела.
Ваша прЭлесть• 27 ноября 2024
В фокстрот в воскресенье зашли за планшетом, продавец говорит с пн чп начинается. В пн планшет стал на 2 тыс дороже и без скидки. А вот в эпицентре скидка.
Тролю як можу• 27 ноября 2024
Заприметила телефон месяц назад. Спустя 2 недели он резко подорожал на 4 тысячи. Потом подешевел на тысячу. Это по мнению продавца «распродажа»
Пожелала продавьцу гореть в аду.
Гуляю босоніж• 27 ноября 2024
Я слежу за косметикой. Заказала сегодня с хорошей скидкой с трех сайтов. Везде скидки реальные. Так же попала в том году в физ магаз Зара за границей и скупилась ну очччень выгодно. Айхерб вроде тоже с норм скидками, думаю завтра сделать заказ
Хата на мати• 27 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Извините, а какой им смысл так продавать, как вы думали?)
Цель любой акции - поднять продажи, а не отдать за дёшево.
Простоваля• 27 ноября 2024
VS реальные скидки. Черную пятницу и рождественскую распродажу можно этих мистов и трусов набрать очень дешево.
Ядвига Юсьлегко• 27 ноября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Взагалі всюди і на все реальні знижки.
Но тот же норс фейс максимум -30 дал.
Завтра не пью
• 27 ноября 2024
Ответ дляХата на мати
Сама назва акції цього вимагає. Якщо це до чорної п´ятниці, то має бути дешево, як ніколи.
Закусенец• 27 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Но тот же норс фейс максимум -30 дал.
А сколько должен? -70?
30% это мало?
Закусенец• 27 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Як ніколи дешево він буде на фінальному розпродажі, якщо не продасться раніше. Вивільнити склад.
Мета будь якого продавця заробити, а не віддати задарма, щоб вам приємно було.
Хата на мати• 27 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Почему? Каким образом название этого требует?)
И_В_офигительных_штанах• 27 ноября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Тільки що перевірила закладки свої, вибираю планшет мамі. На деякі моделі ціна знизилась на 2 тис, мабуть візьму. Це на Алло.
И_В_офигительных_штанах• 27 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Но тот же норс фейс максимум -30 дал.
А що не так?
Ну ясно, що хочеться -90%, але 30% це, наприклад, 350 замість 500 доларів, хіба погано?
Ядвига Юсьлегко• 27 ноября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А що не так?
Ну так пишут что за границей минимум -50 дают)