Кошка Мурка• 27 ноября 2024
Дівчата, що замовляєте собі у якості подарунку на свята?
У мене із серії - все є. Але в той же час по подарунку краще направити чоловіка. А я щось нічого не хочу… почитаю ваші відповіді, можливо щось захочеться й собі.
♥️
Колишня муза• 27 ноября 2024
Иду и сама себе покупаю. Только так. Подарок от мужа - это всегда деньги)
Кошка Мурка
• 27 ноября 2024
Ответ дляliss
Вилла в Испании сейчас модно ..
много тцк там что то прикупили
Рада за них. Тільки не маємо до них ніякого відношення. Бюджет подарунку до 10000грн максимум
Дева Мария• 27 ноября 2024
Покупаю когда надо или хочу , а не к праздникам . Так что затрудняюсь ответить , так каа ничего не хочу , но надо новый фен . Но это не подарок никак
Я_канеша_извиняюсь• 27 ноября 2024
Я люблю парфюмы, поэтому заказываю или их на все праздники или деньги, а на них покупаю парфюмы 🤣
Кошка Мурка
• 27 ноября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Недавно купила Lancôme tresor… моя любов крізь роки:)
бЭйбА• 27 ноября 2024
Я хочу одні парфуми, але знаю, що ніхто не подарує, бо зараз на такі речі грошей не вистачає.
Я_канеша_извиняюсь• 27 ноября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Я по нише) у меня даже любимчиков нет. Точнее, там столько всего нового и интересного, что практические никогда ничего не дублирую/повторяю. Хочу миллиард всего)
Зрадорозганячка• 27 ноября 2024
Всё вроде и есть, но всегда что то придумаю.
На нг например хочу дайсон фен.
Цигарний шланг• 27 ноября 2024
В минулому році замовляла сонце захисні окуляри Дольче Габана, піжами і халат Вікторія сікрет, святкову палетку Діор, вінтажну Барбі, набір парфумів Есті лаудер. У цьому році угі хочу, а що ще, думаю. Але у нас прийнято дарувати багато подарунків.
Куплю орехи• 27 ноября 2024
Ответ дляКошка Мурка
вот купите еще что то новенькое. или вам нравится, когда всего один парфюм в пользовании?
Кошка Мурка
• 27 ноября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Подарочную карту на курс массажа 🥰
Ви- геній♥️
Кошка Мурка
• 27 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Прикольна традиція. А ви що подаруєте?
Кошка Мурка
• 27 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
В мене зараз 6:) ланком це остання покупка просто була)
Пугачиха• 27 ноября 2024
я бы выбрала поход в спа. в виде сертификата. а процедуру сама бы выбрала
Цигарний шланг• 27 ноября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Прикольна традиція. А ви що подаруєте?
Айфон 16, піжаму, парфуми, в минуло році доску для серфінгу, хоча він не займається, але хотів 😂піжаму, гаманець.
Показушница• 27 ноября 2024
Я вышла из сумрака, была в депресухе тоже ниче не хотела, а теперь мне все надо. Пока заказывала айфон, шубу и духи. Шубу муж сказал на нг. Но я уже ее купила и ношу. Под елку тоже ж надо что-то положить, а то дети подумают что я плохо себя вела😆
Я хочу медик8 ретиналь (тут прочитала какой он вау)
Сумку
Постельное можно новое
Помаду
Ботинки
Наушники
Трусы/белье
Свитер серый с хорошим составом
Пальто можно
Короче, поле непаханое😆
Сумку
Постельное можно новое
Помаду
Ботинки
Наушники
Трусы/белье
Свитер серый с хорошим составом
Пальто можно
Короче, поле непаханое😆
Кошка Мурка
• 27 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
За дошку смішно:)
У мене джекпот - в грудні річниця весілля, в чоловіка день народження(ще і ювілей в цьому році),Різдво/новий рік))
Хотіла 16 про макс обійтись одним на всі свята, але по очам зрозуміла, що не вийде))
Полтавська галушка• 27 ноября 2024
«Замовляти» треба друзям, бо організовуємо таємного санту собі.
А так, за мене вирішили, що мені новий годинник потрібен.
Більше подарунків не очікую