Лама_мама• 28 ноября 2024

Чому ніхто не пише про Ту???

Багато летить😯😥
МаксХмара• 28 ноября 2024
Подивилася в якій рубриці тема: переписка здорових з красивими 😂😂😂
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
И не говорите, бегут кацапы с Донбасса аж пятки сверкают, валянки потеряли
и мамки курских срочников по запчастям по полям собирают
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Удалено администрацией...
Удачная• 28 ноября 2024
Дівчата, що б це значило, про ПВК.(
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
ВЫВсеВрете• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Манька потом скажет Запорожье дотационный город, он нам и не нужен был
Может оказаться,что только Ужгород с Луцком всех и кормили
Уравнобешенная• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Хорошо наши сбили эти бляшанки путька как всегда лошара.Кофеек заварили под сигаретку,пообщались на форуме.С раша ботов поугорали.Теперь-работа
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 28 ноября 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Гимли• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Удалено администрацией...
Мань, выходи из тени
ingaruta• 28 ноября 2024
у путьки сегодня понос.полный чемодан навалил
Belosnezka1980• 28 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
ingaruta• 28 ноября 2024
Слава ПВО МОЛОДЦЫ
ingaruta• 28 ноября 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Удалено администрацией...
а вы не знали,что путька носит с собой чемодан и туда каки писи?весь мир знает.старец боится что его фекалии и мочу украдут на экспертизу и установят заболевания
ingaruta• 28 ноября 2024
опять умерли русские дети онкобольные.путька вместо лечения им бабло на ракеты закинул,которые и сбили.лох лохом.
Belosnezka1980• 28 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 28 ноября 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Удалено администрацией...
Ага, як завжди, найбільш потрібна інфа і по темі
Dumky• 28 ноября 2024
❗️Наслідки ранкової масованої атаки по Україні

▪️Луцьк: було кілька прильотів. Частина міста без світла, не працює електротранспорт. Критичну інфраструктуру підключають до генераторів. Діти виходять на навчання онлайн.
▪️Рівненська область: у регіоні понад 280 тисяч абонентів без світла. Є проблеми із водою. Школи переводять на дистанційне навчання.
▪️Київ: падіння уламків на відкриту територію у Дніпровському районі. Попередньо, без потерпілих та руйнувань.
▪️Харків: пошкоджені виробничі корпуси підприємств та багатоповерхівка.
▪️Вінницька область: пошкоджено житлові будинки, знищено господарську будівлю. Є потерпіла.
▪️Миколаїв: через відключення світла не працюють тролейбуси, трамваї та освітні заклади.
▪️Сумська область: знищено наскільки об´єктів інфраструктури. Пошкоджено школи, лікарні, багатоповерхівки, об´єкти водопостачання.
Natal_ka91• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky

С*ки, гній. Хоч би живі всі були
чаревна• 28 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Слава ПВО МОЛОДЦЫ
Удалено администрацией...
Olvia1987• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky

🤬 Енергетична «корупція» наражає українців на смертельний холод, - The Times

Відмова побудувати укриття для електропідстанцій, які захищали б від російських авіаударів, зробила країну вразливою перед зимою, пише видання
ㅤ
Надіслати новину @niko9_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Belosnezka1980• 28 ноября 2024
Сволочі, знають, що все їм з рук зійде(
il-mari• 28 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987

ㅤ
Надіслати новину @niko9_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
та хто б сумнвався, читала, що в нас в області можливо тільки шахеди збивати, все інше, нема чим...т
чаревна• 28 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987

ㅤ
Надіслати новину @niko9_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Какое укрыття? Как это выглядит, такое есть хоть в одной стране? У нас фронт с недостачей финансирования, на дроны донатим.
Кто то руки не нагрел на таком укрытти, чья идея...
Argesha• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Манька, від повтору по колу цієї маячні із тупорилої зеленої методички аж нікому легше не стає.
Olvia1987• 28 ноября 2024
Ответ длячаревна
Как сочетается во время войны фронт с недостачей финансирования и миллионные зарплаты,премии и пенсии чиновников всяких и прокуроров? Подумайте и ответьте на вопрос,кому ещё нужна война.(Кроме России конечно)
Мамина черешня• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Т е вам все равно, на тех кто в окопах, лишь бы было хорошо тем, кто отдыхает. Середину вы не рассматриваете, даже мнительно в коментах
Так это вы не рассматриваете, вам либо воевать либо страдать надо, судя по вашим тезисам.
Кузякин• 28 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Слава ПВО МОЛОДЦЫ
Удалено администрацией...
Мамина черешня• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Хз, я смотрю здесь уже секта святого Трампа, ждут первый его день в роли президента и конечно же войне конец будет положен.
Не лично к вам относится, а к ждунихам
Трамп придет и наведёт порядок в этом бардаке, что у нас творится уже 6 год. Ждите.
Мамина черешня• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Вон как мобилизованные ракеты сбивают, а они тоже чьи то родные. Но почему то все рады, что прилетов нет, но сами не спешат их подменить...пусть кто то, но не я
Идите подменить
Кто,если не вы?
Annalise• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
Нормально, що люди живуть далі. А все, що не жахливо то довбана русня І так, нема родини щоб вона не принесла горе. Але українці виживуть. Не надійтесь падлюки. Будуть народжуватися діти, одружуватись закохані, працюватимуть школи, садочки. В таких умовах є життя.
Удалено администрацией...