Дама_с_коготками• 28 ноября 2024

В якому коледжі, університеті Одеси навчаються ваші діти?

Добрий день, дівчатка. Моя восьмикласниця почала задумуватись над вибором коледжу та університету в Одесі, так як після 9-го класу переїдемо в Одесу сімʼєю. Дайте, будь ласка, відгуки про навчальні заклади цього міста. Дякую всім, хто відгукнеться🌸
Тундиринда• 28 ноября 2024
а ребенок то чего хочет?
Великий сатирик• 28 ноября 2024
Дочка в прошлом году окончила пищевую академию - компьютерный инженер, но кто знает чего ваша хочет
Весняний Марафон• 28 ноября 2024
Я присматриваюсь к колледжу при университете Мечникова, математический факультет. Если малый не потянет и не будет знать куда пойти - то или финансовый колледж или железнодорожный на логистику.

Но я пока в ожидании его предпочтений. В моих фантазиях это выглядит: колледж- математический факультет бакалавриат - управление проектами магистратура. На выходе бизнес-аналитик
автор Дама_с_коготками • 28 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон

Ось і я так хотіла б для дочки, сама працюю в айті, QA
автор Дама_с_коготками • 28 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
а ребенок то чего хочет?
Ще не визначилася, шукаю відгуки про коледжі та вузи з хорошою базою знань, хочемо розглянути не тільки математичний уклін (хоча поки що він в пріоритеті)
автор Дама_с_коготками • 28 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Одне з направлень - косметологія, але не знаю, чи захоче довго вчитися. В Одесі є медичний вуз?
Великий сатирик• 28 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Конечно есть
Тундиринда• 28 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Есть и училище и институт.
Одесский медин и коррупция в нем- отдельный вид искусства))))))))))))))
Весняний Марафон• 28 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
В Мечникова хороший факультет математики. А та спеціальність, яка просто математика ’не прикладна’ йде з нахилом в економіку та фінанси. Плюс, у них можна отримати подвійний диплом в колаборації із університетом в Іспанії
автор Дама_с_коготками • 28 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Супер, дякую! А який конкурс на вступ, важко вступити? Донька міцний середнячок на зараз, репетиторів знайдемо, якщо буде потреба.
Весняний Марафон• 28 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Значно меньший ніж на комп´ютерну спеціальність але треба узнавати поточну ситуацію