Поторописька• 28 ноября 2024

Скільки днів ваші чоловіки ...

ГУР
Хлопець, пішов вперше на операцію, вже другий день на завданні.
Сказав, як вийде з неї напише мені.
Скільки днів , такі операції зазвичай?
Хвилююсь, так тяжко це все виявляється.
Куда ж без меня• 28 ноября 2024
Наш пішов на першу і не прийшов. Але хвилюватись почали через днів 5. Вибачте. Але досі болить. І так. Загребли
автор Поторописька • 28 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Також в ГУР?В полоні тепер?
Співчуваю Вам від чистого сердця
Мир Мир Мир!• 28 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Співчуваю (
Докладальниця• 28 ноября 2024
В нас колега предупредив що пішов, довго не було зв´язку , МіСЯЦЬ наче. Об´ явився все добре.
автор Поторописька • 28 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Мій написав ’Я уезжаю на несколько дней, буду без связи. Буду скучать’

Місяць, це так довго :-(
PORKA• 28 ноября 2024
В розвідці майже не буває виходів по якомусь графіку. Закінчать завдання і повернуться.
В піхоті черги зазвичай по 4-5 днів, у віддалені точки або при боях в місті може бути виїзд і на 20 днів.
автор Поторописька • 28 ноября 2024
Ответ дляPORKA
Дякую
Мир Мир Мир!• 28 ноября 2024
Ответ дляПоторописька

Місяць, це так довго :-(
Тримайтеся і вірте в те, що все буде добре. Мій чоловік звільнився за сімейними обставинами. Що я пережила за ці 2 роки поки він був на війні не передати словами ( Тримайтеся!!! Віри і сили Вам на краще!
автор Поторописька • 28 ноября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую. Вірю.
Мені здається це не рельно витримати морально.
Я весь час про нього думаю. Робота, хоть якось відволікає.

Мама говорить, щоб закінчила відносини з ним.
Ми у відносинах, - 4 міс.
А як я можу , якщо кохаю, він такий рідний мені вже.
Мир Мир Мир!• 28 ноября 2024
Ответ дляПоторописька
Дякую. Вірю.

Ми у відносинах, - 4 міс.
Якщо у Вас взаємне кохання і ви впевнені в людині, то маму не слухайте ні в якому разі. Уявіть, як йому важко і страшно. Хоч вони про це не скажуть, що бояться, але бояться. Ваш чоловік - мужній, сміливий , справжній мужчина!!! Тримайтеся. Швидше б закінчилася війна ( стільки горя принесла і несе кожного дня...
автор Поторописька • 28 ноября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Кохання взаємне
Я його не покину , ніколи!!!
Мир Мир Мир!• 28 ноября 2024
Ответ дляПоторописька
Кохання взаємне
Я його не покину , ніколи!!!
Тоді терпіння Вам. Такі зараз обставини, випробування з якими треба боротисяі і вірити на краще.
Пупс• 28 ноября 2024
БВ по різному. Є завдання. Інколи це 5 днів, інколи - три тижні. Найчастіше - 10-15 днів.
До усього звикаєш(
40каградусная• 28 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
наш так на 2е сходил, 7 мес уже
Куда ж без меня• 28 ноября 2024
Ответ дляПоторописька
Також в ГУР?В полоні тепер?
Співчуваю Вам від чистого сердця
Пропав безвісті.
Гуру троллинга• 28 ноября 2024
Чоловік десантник, по 2-3 тижні не було зв´язку. Збожеволіти можна. У нас група дружин ( сестер, родичів), то якщо хтось один міг зв´язатися, то питали про всіх. Тяжко це все