Ще з цiкавого Муж iнвалiд 2 гої групи, ще є сильна депресія. Чи повинна дружина платити на ньо +41 Розрахунок пенсії +8 Кто такие нищебродки? +32 Виплати дітям ВПО. Як у вас з розглядом заяви? +28 Як потратити оті 6500 зимової підтримки? +21 А програму національний кешбек закрито? Недовго музика грала) +24 Прийшли сьогодні 1500 грн соц допомога +13 Які виплати на дитину після смерті батька? +40 Допомогу ВПО повністю блокуватимуть при доході понад 10 380 грн на людину +79 В Украине растут зарплаты медиков экстренной помощи и первичного звена +41
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Две котлеты на порцию. И больше не хотят16+33416 Видели уже? Киев! Это правда? Киевляне срочно зайдите!13+30913 Вы обращаете внимание, как постепенно исчезают качественные продукты,подменяются6+1806 Найкраща подруга нічого не подарувала новонароджений дитині.6+1596 Почему во многих странах считается престижным жить в пригороде?6+1566 Я трохи в шоці, і я не стара5+1385 Беременна и не знаю что делать теперь (5+1295 ещё
Сейчас читают! Посмотрите, что я вытворяю на ночь глядя +841 Срочно зайдите это похоже на тромб? После ношения компрессии?+691 Я хочу уехать, а муж нет3+523 Генерал Кривоніс і початок війни. Як Зеленський знищив його карьеру+501 Видели уже? Киев! Это правда? Киевляне срочно зайдите!13+3813 Вам би здалось, що між колегами симпатія в цьому випадку? +351 Болять ноги+351