Невгамовна шахиня• 29 ноября 2024

Розрахунок пенсії

На пенсію рано, але цікаво знати, що мене чекає. В пенсійному дані тільки з 2004. А працюю з 1990. Як внести ці дані? Підкажіть будь- ласка. А рахувати пенсію в Пенсійний калькулятор?
Котомафия• 29 ноября 2024
Відомості до 2004 року в нас вносить підприємство.Поки що не всім,але в мене вже є.Довго світилося 16 років стажу,а зараз вже 33 роки 10 місяців.І з´явилася моя трудова з 1989 року у електронному вигляді.
Головне не стаж,а ваша офіційна заробітня плата.
і ще,коли ви тиснете розрахунок пенсії,то тисніть -з урахуванням стажу,який буде набуто на момент досягнення 60 років.
автор Невгамовна шахиня • 29 ноября 2024
Ответ дляКотомафия
Мене цікавить, як мені самій внести ці дані. Чи можливо?
Котомафия• 29 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Можливо,але алгоритму я не знаю.Тут вже була колись подібна тема,і давали пораду як це робиться.
Було два варіанти-йти самій на прийом,або дистанційно.
ЗабежАЛОЧКА• 29 ноября 2024
Ответ дляКотомафия
А если там была учеба?
Котомафия• 29 ноября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А если там была учеба?
Входить туди і навчання.Відділ кадрів цього року просив принести всі наявні документи про навчання.Мабуть саме тоді вони і вносили відомості.
Файна цьоця• 29 ноября 2024
я відсканувала свою трудову (кольоровий) і скани переслала в особистому документі. Це маєте робити ви чи підприємство з 2019 року. я минулого тижня надіслала. Зараз вже все опрацювали і відповідно до сканів все внесено і висвічується. і навчання теж.
Зараз тим більше в період війни треба це робити. Як щось станеться з трудовою- то всі скани є в вашому кабінеті
Файна цьоця• 29 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
самій неможливо. відповідно до сканів трудової вносить пенсійний фонд. зліва є вкладка- Відомості про трудові відносини. ось там надсилаєте всі скан копії КОЛЬОРОВІ кожної сторінки своєї трудової.
Файна цьоця• 29 ноября 2024
кольорові скани надіслала через особистий кабінет сайту пенсійного фонду.(вкладка ліворуч Відомості про трудові відносини)