Якийсь промінчик обнадійливих новин на тлі поганого дня.
Що подобається: у наших союзників є розуміння, що путлєр не хоче перемовин ніяких, хоч і постійно про це триндить.
Рютте минулого тижня літав до Трампа. Була розмова.
Зі слів Рютте: «Україна не має сильної позиції посадити росію за стіл премовин»
Але…
Генсек НАТО висловив упевненість, що він та адміністрація Трампа переконають Путіна вести переговори.
"Ми зможемо посадити Путіна за стіл переговорів, тому що він відчує, що, зрештою, в його інтересах не продовжувати війну. ... Але зрозуміло, що ми повинні переконатися, що укладена угода добра, і що ми не поступаємося Ірану, Китаю, Північній Кореї та Росії.
Але…
Татьяна-57fb• 28 ноября 2024
Ответ дляAnet337
Пока эти переговоры настанет, то сколько детей погибнет? И наша зелёная шобла будет упираться до последнего ((( их же семьи не тут и им не чего не грозит
эта бесконечная у попа была собака пока будет Зеленский мира не ждите и переговоров тоже, что забыли как они все смылись от орешника даже людям ничего не сказали и подставили Днепр . а сами выжидали чем кончится потом опять вернулись и так будет все время пока они там будут, а теперь брать уже не кого ,мажоры не в счет ,значит молодых на убой давай и давай ,,,,, скоты гнусные вот кто наше правительство еще и не законное , все сроки легитивности прошли Зеленский должен за это ответить
Anastasiya-f052• 28 ноября 2024
Та ніхто і не збирається його переконувати. Чи влаштовувати переговори.
Ответ дляE-ducate
До кінця 2025 протримаються.
Якщо нам дуже ´пощастить´ то до осені 2025, але це дуже оптимістичний прогноз.
Проблема в тому, що ніхто не знає реальний стан фінансових справ в раші. Зараз все почало тількі закручуватися. Якщо протягом 6 тижнів побачимо, що рубль буде падати стабільно до долара, ставку підвищать, то якісь вже більш чіткі висновки можна буде зробити.
Ответ дляТатьяна-57fb
Самое обидное что я уверена они за это не ответят, свалят в ес на свои виллы и будут жить себе ((((
нинель 1919• 28 ноября 2024
Ответ дляМимо_шла
Путя сегодня высрал, что согласен на переговоры.
Только на старые условия.
плюс к этому, с зелей он ничего подписывать не станет..это значит.пока у нас выборы не пройдут ,то ничего не подпишут , а развезут как всегда на два тура с кучей левых кандидатов не ранее след осени как сказали политологи
Ответ длянинель 1919
Навіть не хочу коментувати ваш… Хочете виборів, на майдан виходьте😀
нинель 1919• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
ну. поперше не я їх бажаю, а раша, по друге нікоди на майдан не виходила ні за юща ні проти яника, т.я я завжди проти всіх
. у нас в родині тільки чоловіка бабуся все життя за юльку (з жіночої солідарності),а я проти всіх
Ответ дляеліт
Сегодня, вечером.ночью, утром когда и где такая информация, спрашиваю не просто так очень боюсь
путлер сказал, що орешек можно сравнить с падением метеорита, если что, мы должны почувствовать.
А, вообще, не переживайте, путлер добрый, сказал, что мирное население будет предупреждать 😀
Ответ дляеліт
Вам смешно мне абсолютно нет вы наверное не в Украине
Я же говорю, что вам боятся, путлер предупредит. И да, те кому очень страшно, выезжают.
Ответ дляеліт
На все свое время, будете и вы боятся хвала господу вовек милость его
Почитайте, патриарх Кирилл сказав сьогодні, що віруючі ядерного вибуху не бояться. Тому ваші заклики до Бога виглядають смішно.
Ответ дляМимо_шла
Только на старые условия.
Висрав?) типу з барського плеча кинув кістку про переговори? Спасіба, чьо
Но йому віри немає.
Бо він непохитний у своїх злобі. Рішив щось, і пре як танк.
А ще й з цими «момощнічками» від бога, я б на місці путлєра - оооооого б що робила, я взагалі не можу понять як він ще не в Дніпрі тому ж. Невже реально не може пройти? Стільки часу!
Ну а про обстріли я взагалі мовчу. Візьми він кі-сть ракет помножену на 5, була б хана. Невже нема ракет?! Такі перерви ж в обстрілах (навідміну він травня 2023, ну щовечора ж в 21 год «виліт тушок»)!
Но йому віри немає.
Татьяна-57fb• 28 ноября 2024
Ответ дляAnet337
они все уже там живут а сюда приезжают за деньгами пилить бабло как говорят
Татьяна-57fb• 28 ноября 2024
Ответ длянинель 1919
а зе сказал выборов не будет пока война вот вам и развязка я слышала как он это говорил до нашей победы не будет выборов блят ...кий скот
Queen of Roses• 28 ноября 2024
Ответ дляМимо_шла
Только на старые условия.
Ну и в чем проблема?
Queen of Roses• 28 ноября 2024
Ответ дляМимо_шла
Ага.
Но по факту в ходе переговоров он максимум получит то,что в оккупации.
В идеале выпереть бы его до границы 23.02,но наверное хрен
Прите
Queen of Roses• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви вважаєте, відсутність виборів це норма?
Queen of Roses• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Почему мужчин не выпускают?
Anastasiya-f052• 29 ноября 2024
Ответ дляStar39
Ну да, хочет 4 области себе плюс нейтралитет и отказ от НАТО
Ну НАТО нас и так не берут