Кудряшка Сью• 28 ноября 2024
Різниця ДО та ПІСЛЯ повної відмови від солодкого і борошняного?
Окрім схуднення,які ще можливі результати?
Хто має досвід,що вам особисто це дало?
Кудряшка Сью
• 29 ноября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Коли я відмовлялася, то зрозуміла, що цукор та глютен- це теж свого роду наркоманія, при цьому, доза на кожному кроці і відмовитися повністю та назавжди - дуже важко. Для цього треба не заради чогось це робити, а просто самому вирішити- не їм! У мене чоловік сам просто відмовився, то його не плющило так, як на початку мене. Ві н просто мозку сказав, що таке не їмо. Через тиждень я не могла зрозуміти, що з його шкірою. Вона стала вдеальною та рівною, що взагалі ніколи не було про нього)) Потім він сам помітив по волоссю. А потім помітив, що не вилазить плямка, яка періодично біля волосся лущилася і чухалася. Правда, він ще й молоко повністю викреслив, хоча дуже любив навернути з булкою та медом.
Чому люди так демонезують швидкі вуглеводи?)))
Україна наше все• 29 ноября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
мабуть, тому що вони реально нав’язані і з кожним разом стають все жахливіше за якістю та смаком))
Кудряшка Сью
• 29 ноября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Я нещодавно створювала тему про те,що їх у великій кількості продають в Епіцентрі.Так мене тут тапками закидали за це
Кудряшка Сью
• 29 ноября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Я до речі нещодавно тут створювала пост про те,що в Епіцентрі В МАГАЗИНІ будівельних блін матеріалів продають купа швидких вуглеводів і купа їжї заналом.Мене тут ледве не з´їли