Мой завтрак• 28 ноября 2024
Питання до поліції і адвокатів.
Подруга працює в магазині. Була здійснена крадіжка незнайомою людиною (виявили по камерам), відео є. Подруга викликала поліцію. Вона писала заяву і помилково вказала неправильну кількість вкраденого товару. Замість 2-х штук написала - 3 шт. Тобто в заяві на 1 шт (37 грн) більше ніж вкрадено було по факту з урахуванням відеодоказів. Також було виявлено охороною магазину, що цей крадій зробив ще декілька краж ( всі ці факти крадіжок писалися в одній заяві).
Питання ось в чому. Що буде заявнику за неправильно написану заяву до поліції?
Прохання відповідати тим, хто дійсно розбирається . Бо в подруги вже істерика, каже що її посадять за неправдиво надану інформацію.
ОхиИВздохи• 28 ноября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
37×2 )
Тю, я думала автор ответила, уже вдохнула 🤣 особо крупный размер, между прочим 🤣
Мой завтрак
• 28 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Яка загальна сума крадіжки?
Загальна десь 588 грн. По факту получається на 37 грн менше ( з відеодоказами)
Зроблено у 80-х• 28 ноября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
37×2 )
Це не тягне на криміналку… нажаль
Зроблено у 80-х• 28 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Ааа та по ідеї нічого не буде. Скаже слідчому і все
Мой завтрак
• 28 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Яка загальна сума крадіжки?
В магазині подруги 588 грн. В іншому магазині (по словам поліції) десь біля 3000. Бо каже, що на нього вже є орієнтування (поліція так сказала)
Мой завтрак
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х