Важко сформулювати , що я хочу. Приблизно так: війна в Грузіі скільки йшла? І чим закінчилася, і які довготривалі наслідки, і яка кількість руйнувань і загиблих? Незначні (ну, порівняти є з чим..)
Яку країну із нині захоплених рф рознесли в таких маштабах, як Україну?; де були такі самі блекаути; де була застосована така кількість зброї серйозного ураження - ракет і дибілів цих жужжачих?
Паралельно відбуваються процеси, що ще більше збільшують моральні страждання людей та роблять їж життя ще важче - тут для кожного своє, але для мене це непрацюючі закони (ну не закони - а те що їх постійно міняють як хочуть, ще щось, і ти нічого не можеш спрогнозувати; те що конституція не працює - наприклад якщо війна - напишіть війна і не чіпайте тарифи. Якщо чіпаєте - тоді це не війна , опен кордони і стоп ловля. Якось так🤷♀️. І податки туди ж - ну яке підняття, нам і так все дорого +-.
Тобто що(або хто) визначає де та остання межа, коли ти переходиш саме до політичних методів припинення вогню, навіть жертвуючи чимось. Можна на прикладі Грузіі, ну або принаймні на прикладі держави що воювала із росією довше і «втратніше» ніж Україна.
Ответ дляKapitoshka7
Чи ви не бачите, що одні чиновники- інваліди ????? Вам ще щось треба розказувати? Сикуни. Мужиків не залишилось. Усі під юбками жінок і за пазухою у дітей, а не навпаки. Не вони дітей захищають, а діти їх, з такими каші не зварить Україна, нема патріотизму. Це вам на Азербайджан....Тай таке.
Коррупция убивает патриотизм. Поэтому никто уже не хочет идти на войну.
скажу наступне: що на хід війни, на межу до якої буте йти держава, не зважаючи на кількість смертей, на жертви серед цивільних та військових впливає особистість керуючого країною, яка у війні.. тобто якщо при владі людина, якій все рівно на кількість загиблих серед мешканців твоєї країни, то воювати будемо до тих пір, схоже, поки дійсно на цій території, є люди які здатні хоча б номінально тримати зброю..
Тому требе подивитись в дзеркало і спита себе, що в найвеличнішому янелосі ви побачили коли поставили за нього галочку в бюлетені в 2019. вів він себе як бидло з першого дня як оголосив 1 січня що йде в президенти, перервавши тоді Пороха.. і кожен його наступний чинок кричав бидлячеством але ж за нього проголусував народ, це бидлячество йому, народові, було до вподоби..тому мене дивує, що зараз питають, до якої межі він готовий йти? буде йти до кінця, бо йому пофіг скільки загине тут.. але саме таку людину, якій пофіг на кількість смертей в Україні, обрали українці
_ЯгодаМалина_• 29 ноября 2024
С нашей страной все решают штаты. Когда забрать ядерку и сколько выделить миллиардов на распил самолетов,когда устраивать майданы, когда разрешать хутину нападать.....Вот сейчас республиканцы сменят демократов и будут новые решения.
Краденые абрикосы• 29 ноября 2024
Ответ дляLen00K
Нема прикладу такої держави, але ви й самі це знаєте, авторко.
С черкесами кацапы воевали столетиями, на этот раз удалось подкупить,но не завоевать.
Ответ дляBigSize_
Думаю цей дощ надовго 🙁
У простых людей и власти разные границы. Люди уже еле выживают. А тем все мало. Налогов надо больше драть, цены выше. Боятся не успеть набить карманы, наверное...
В бюджет заложен военный сбор такой неслабый. Значит воевать планируют долго (((
Вікторія Спарц дала інтерв´ю CNN і висловила думку про Зеленського.
’Президента Зеленського судить український народ. Він зрадив і підвів український народ, щоб не виграти для нього ту війну і не воювати, щоб виграти цю війну. Дуже важко, коли маєш справу з лідерами, які не намагаються виграти війну.
Отже, це дуже складна ситуація, яку успадкує президент Трамп, і дуже ймовірно, що він спробує якимось чином підштовхнути її до тимчасового припинення вогню, тому що припинення вогню є тимчасовим. Але Росія прямо зараз відмовляється, тому що вони не знають, що може зробити Трамп. Він непередбачуваний.
Путін насправді віддав перевагу Байдену. Він дуже передбачуваний і дозволив Путіну бути там, де він є, і він намагатиметься отримати якомога більше’. [17:20:06]
smilingsky2010• 29 ноября 2024
Путин решает и только он. Война идёт, потому что она нужна ему и только ему. И мир будет когда он захочет мира или больше не сможет воевать.
Ответ дляLife-game
Украина устанет
Март, если не будет договорняка раньше
Там же пандемия
Если вдруг, они как либо смогут обойти этот сценарий, тогда девушка выше права, ’полностью’ не упадём, и это будет длится до 30го года, 35го и 45го. Пока уже никто и не вспомнит, что Луцк это не РФ.
Ещё могут обыграть сценарий, с названием ´не до нас´
Март, если не будет договорняка раньше
Там же пандемия
Ага, доллар начнет загнивать, Европа мёрзнуть
Kassandra15• 29 ноября 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Так французы как раз терпилы и то с ним государство не позволяет такого отношения......
Почитайте історію Франції з 16 сторіччя, вони далеко не терпіли)
Ответ дляAntiprom
Ничего себе, как точно вы описываете отображение в своем зеркале.
Но расстрою вас немного, война была бы в любом случае, кто бы не сидел у власти. Старому маразматику путлеру нравится
убивать. По его приказу вешались дети в Семашках, сжигались в Беслане, травились в норд остах, взрывались в волгодонсках. Он наслаждается убийствами, смертями, горем. Кто бы не стоял у власти, та уже усатая кокетка. Людей в Беларуси не касается маньяк? Там никто не исчезает, не сидит в тюрьмах, подвергаясь пыткам? Это все еще не так массово, пока свобода передвижения. А потом захлопнется граница, как в сссерии, и все. И голод, и ГУЛАГи, вторая серия
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Трішечки пересмикуєте.
Україна в обличчі нового президента вже втикала штики в землю, вчиняла розведення, розмінування, шукала мир в очах і так далі, гроші в асфальт, ракетні програми в пічку.
Причому це була воля народу. Обирали між підготовкою до наступної фази і впасти пузіком догори в надії, що агресор наївся.
Якщо зараз мій чоловік за вашою порадою воткне штик в землю разом із своїми побратимами, і все ЗСУ теж, як ви гадаєте, війська рф зроблять те саме чи хапнуть для початку по Дніпро? Про те, що буде із тими військовими, хто здається, мови взагалі не йде. Ми і так кожен день бачимо, як росіяни розстрілюють військовополонених.
Це ви красиво Ремарка притягнули. Але шось ця ситуація на реалії ніяк не лягає.
Препинити повинен агресор. Ось в чому секрет.
Ви бачите бажання путіна препинити?
Тоді вибору у нас нема.
Дуже дивно, що ви вважаєте, шо препинити має Україна.
Ви бачите бажання путіна препинити?
Тоді вибору у нас нема.
Ответ дляcheryl
Навіть не знаю що гірше, бо маньяк то хоча б прямо і чесно заявляє ’ хочу вас знищити’, а клоун незламно і потужно локшину вішає на вуха і робить вигляд що дуже переймається. Он навіть голитися передав щоб потужніше виглядало
Ну да, путлер вам прямо заявляет, что хочет вас ядеркой взорвать, но Зеленский виноват. Логика
Ответ дляЭ-велин@
Зачееайте, як так що війна була б при любому президентові? Так ваше ж відображення перед виборами говорило що на війні Порошенко збагачується і він не хоче її закінчувати.. невже ця нікчема і тоді брехала? А зараз недалеким воно вливає в вуха що війна була б при будь-якому президентові.. яке ж воно брехливе.. що ви побвчили в ньому що проголосували за це в 2019 для мене загадка.. хіба що ви такі ж самі
Ответ дляAntiprom
На войне все, кто у власти, зарабатывают. Надеются зажить потом на смертях, только не сильно получается. Ни Гитлер, ни Геббельс, ни ленин не зажили на награбленном. А сталин только и трясся от страха в бункерах своих, подозревая всех и расстреливая своих же революционеров, которые тоже надеялись, что богатых расстреляли и уж теперь то точно заживут.
Как так получается, что убийцы и окружающих убивают, и друг друга убивают, но никому не удается шиковать?
А счастье, казалось, так близко
Ответ дляЭ-велин@
А счастье, казалось, так близко
Ми зараз говоримо конкретно про слова конкретного чувака, до виборів він говорив що Порошенко зацікавленний у війні так як заробляє на ній і не закінчує її а потім ви, його виборець, така виходите на сцену і вже говорите що війна була б при будь-якому президентові..я розумію, що логіка не ваша сильна сторона, але визначіться чи то Порох винуватий у війні і заробляв на ній чи ваше зелене опудало брехливе і брехало перед виборами в 2019
Ответ дляAntiprom
Да, я так считаю, что маньячело, строивший бункер и готовившийся к войне изначально, наслаждающийся убийствами, убивал бы независимо от нового президента.
И главное, что вы и рашисты самые честные на свете. На вас вся надежда. Кого предлагаете выбрать после Зеленского?
Ответ дляAntiprom
Люди обрали людину, яка хотіла, як і більшість, ’просто прекратить стрелять’. І обіцяла шукати мир в очах путіна. Немає там миру, нажаль...тож ’не стрелять’ не допомогло і не допоможе...
Ответ дляArven-Ring
То есть терпилы? А как же их жёлтые жилеты? Я помню новости, что из за повышения на пару центов на бензин, пол центра Парижа разнесли. За то у нас коммуналка растет и всем все подходит. В следующем году обратно рост на электроэнергию будет. Вот кто истинные терпилы или же народ, которого все устраивает.
то афро французі)
Ответ дляliss
Рассмешили )) почитайте историю Франции .. взятие Бастилии и тд ..
и сейчас поедите туда посмотрите что они сразу делают при принятии законов которые им не нравятся ))) поймёте ..
я там прошлім летом жила и видела их в біту и в шоке. даже французкое слово tolerant переводится как терпила