мадамГрицацуева• 29 ноября 2024

Фен безпровідний

Є такі?
Як сушити волосся з графіками які постійно змінюються
Єдина Країна• 29 ноября 2024
А гугл шо говорит?
Sweet_Cat• 29 ноября 2024
Я замовляла на Алі експрес. В порівнянні зі звичайним менш потужний, але як нема світла норм
Вероятненько• 29 ноября 2024
Є,але сушить тільки холодним повітрям
Меряю линейкой• 29 ноября 2024
Мені цікаво,невже вам не набрид той гемор з акумуляторами?
Я навпаки все що можна перевела на провід.По перше дешевше,по друге потужніше,по третє не треба думати про зарядку,як замінити батарею,де,на яку і т.д.
Обнемашечка• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ну так автор пишет причину, для чего ей аккумуляторный фен. Есть свет - сушить нормальным,нет света - иметь вариант на такой случай
ТаПрямТам• 29 ноября 2024
Простіше і корисніше маленький екофло купити
Меряю линейкой• 29 ноября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Мені здається простіше підлаштуватися під графік,чим перевести техніку на аккуми.
Або,як вище пишуть-купити зарядну станцію.
Обнемашечка• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
У человека может не быть сейчас суммы на станцию да такую, чтобы фен тянула. Подстроиться под график тоже не всегда может быть удобно + не редкие случаи, когда отключают/включают не по графику.
Мелочунь• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ну як підлаштуватися? В мене нема світла зі вчора з 18 години і до 10 сьогодні. І коли сушити/ вкладати волосся? Коли о 19 тільки потрапив додому, а о 8- вже поїхав?
Виправлялочка• 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Він фен не потягне
Педиатор_я• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ви ті графіки бачили? Люди збираються на роботу без світла і приходять додому теж. Якщо в людини коротке волосся, то звочора вимиєш голову, а вранці бог знає що на голові.
Кондуктор автобуса• 29 ноября 2024
Ответ дляВероятненько
Є,але сушить тільки холодним повітрям
А чого так ?
Сирожено_пирожено• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
А чого так ?
Тому що на підігрів багато енергії треба, портативний акумулятор який в фен можна засунути щоб він не важив 3кг не може потягнути
месяцкие• 29 ноября 2024
Теж дивилась. На Аліку їх багато і не дорого, але вони, як я зрозуміла, видають холодне повітря, тобто укладку таким не зробиш.