мадамГрицацуева• 29 ноября 2024
Фен безпровідний
Є такі?
Як сушити волосся з графіками які постійно змінюються
Меряю линейкой• 29 ноября 2024
Мені цікаво,невже вам не набрид той гемор з акумуляторами?
Я навпаки все що можна перевела на провід.По перше дешевше,по друге потужніше,по третє не треба думати про зарядку,як замінити батарею,де,на яку і т.д.
Обнемашечка• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ну так автор пишет причину, для чего ей аккумуляторный фен. Есть свет - сушить нормальным,нет света - иметь вариант на такой случай
Меряю линейкой• 29 ноября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Мені здається простіше підлаштуватися під графік,чим перевести техніку на аккуми.
Або,як вище пишуть-купити зарядну станцію.
Обнемашечка• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
У человека может не быть сейчас суммы на станцию да такую, чтобы фен тянула. Подстроиться под график тоже не всегда может быть удобно + не редкие случаи, когда отключают/включают не по графику.
Мелочунь• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ну як підлаштуватися? В мене нема світла зі вчора з 18 години і до 10 сьогодні. І коли сушити/ вкладати волосся? Коли о 19 тільки потрапив додому, а о 8- вже поїхав?
Виправлялочка• 29 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Простіше і корисніше маленький екофло купити
Він фен не потягне
Педиатор_я• 29 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ви ті графіки бачили? Люди збираються на роботу без світла і приходять додому теж. Якщо в людини коротке волосся, то звочора вимиєш голову, а вранці бог знає що на голові.
Кондуктор автобуса• 29 ноября 2024
Ответ дляВероятненько
Є,але сушить тільки холодним повітрям
А чого так ?
Сирожено_пирожено• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
А чого так ?
Тому що на підігрів багато енергії треба, портативний акумулятор який в фен можна засунути щоб він не важив 3кг не може потягнути
месяцкие• 29 ноября 2024
Теж дивилась. На Аліку їх багато і не дорого, але вони, як я зрозуміла, видають холодне повітря, тобто укладку таким не зробиш.