Асталависта бэйби• 29 ноября 2024
Вы вытягиваете жить в Украине с укр зарплатами?
Особенно интересует у кого есть дети.
КрестьянинДиор• 29 ноября 2024
Ответ дляКто крайний?
Мабуть як мінімум тому, що вони втричі дорожче стали і купити зараз одразу 3 десятка це вже не всім доступно.
Ну пусть так. Для меня выгоднее купить сразу штук 60 и не ходить лишний раз в магазин
КрестьянинДиор• 29 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Здесь не принято такое писать. Тут лишь богатые сидят, с зарплатами от 30к, и ещё рассматривают и обсуждают хахалей, что видители ли они зп получают маленькую от 40-60 тыс. грн.
30 тыс долларов?
Сегодня сержусь• 29 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А Вы считаете в наше время зарплата 30000 грн это много?
БлинчикБезСметанки• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Вопрос к тем кто не выживает ? Чего вы ждете? Почнму не уезжаете пока есть возможность ?
И интересно комментарий рука лицо почему ? Логично же искать место лучше ?
Логічно, але а мене син і чоловік на фронті, свекруха 82 роки в селі, де навіть аптеки нема, тато з хворобою паркенсона і мама, невістка військовий лікар, яка сидить на роботі, бо поранених везуть постійно, і онука 7 років. Я, звісно, можу на все забить і поїхати, знаю дві мови на хорошому рівні, працювати можу дистанційно, але некомфортно мені буде.
Тро Нью-Йорку• 29 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Духи и одежда уже не войдут в бюджет на месяц 8 тысяч
Духи - не обов´язково Кірке, моде бути і Зара. Якщо жінці висиачає і вона довольна життям - це супер!
КрестьянинДиор• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Ну конечно. Любить себя! Кинуть больных родителей, мужей воюющих, сыновей, которые не выездные. Просто собрать свои трусы в кулёк и шагнуть в новую счастливую и богатую жизнь!
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В кожного різна професія, вік, стан здоров´я. Не всі можуть заробляти більше.
Можуть,якщо змінити професію.В мене сестра двоюрідна в вчилася на архіваріуса чи щось таке.Сиділа в національній бібліотеці і нила.Нила,нила,поки я їй не виказала все.Я її попереджала при вступі,що ти обрала професію,за якою ніколи ніхто не отримував нормальні гроші.Ти сперечалася,а тепер ниєш.В підсумку вона погодилась,трохи змінила напрямок,підучилася,і зараз непогано заробляє на великому підприємстві.Сфера з паперами,але трохи інша,відповідальна.І гроші інші.
Багато людей йдуть вчитись,знаючи що від царя Гороха за цією професією не було заробітку.Питається-навіщо ви туди йдете?
Я не боюся міняти роботу і напрямок.Страшно було лише вперше.Останній раз змінила у 45 років.Заращ майже 53.Потрібно буде,то зміню ще раз.
Виключення може бути лише якщо ти інвалід.Все інше це лінь і небажання жити краще.
ЛеньГуглить_правда• 29 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
С бюджетом 8 тысяч не особо и на лавиебель😀хватит)
Бяки-козяки• 29 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та может там духи с перехода суперлюкскопия за 300 грн.Тоже ж типа духи
Заліковий троль• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А когда вы отдыхать собираетесь и пожить в свое удовольствие?
сою не люблю• 29 ноября 2024
Едва вытягиваю, но больше я страдаю от отсутствия тепла , воды и электричества.
На грани того, чтобы уезжать. Для меня жизнь в Украине превратилась в ’игру на выживание’.
Смурфетта• 29 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
У меня ребенок и зп примерно 18 тыс. Свой дом, при этом я себе купила айфон, постоянно покупаю одежду, делала раньше ремонты на эти деньги. Я честно не понимаю как семье может не хватать тысяч 40.
Дом на 18 тыс куплен зп? Айфон какой?
Викупана• 29 ноября 2024
Так, поки на все витягую, ще й відкладаю на відпустки. Працюю в клінінгу. З вищою освітою.
Смурфетта• 29 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
А то, 700 баксов на семью, огромные деньги)
Гарантую неперелевки• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Ну Ви не порівнюйте дорослого і дитину, дитині речі постійно треба й їжу нормальну, на дитині не зекономиш.
Так я порівнюю коли двоє дорослих дивуть на 5тис і мама з дитиною 18тис.
Тим більше різні діти є, хтось ходить в уггах, а зтось в базарних дутиках.
А так да, я проти економії, проти втрати комфорту, але я знала шо так буде, коли наші погоджувались на війну, війна це відкат назад, глибоко назад, це навіть не рівень бурят з яких ми сміялися в 2022, коли вони унітази наші крали.
Смурфетта• 29 ноября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Ні, я і дітей не заводила, я ж не тупа
Точно не тупа? Ума то научиться зарабатывать, чтоб растить детей в достатке, не хватает же.
Тро Нью-Йорку• 29 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так я ж і кажу, на Ланком не вистачить...а он на Зарі зараз по 5 і по 6 євро парфуми, 30 мл цілком на рік вистачить. 250 грн і мільйон задоволення
Ніколи не збрешу• 29 ноября 2024
Вытягиваю, работаю на иностранную компанию, есть доп.доход. Очень много училась, работала и приложила усилия, чтобы иметь то, что имею. Воспитываю сына сама, вдова. Ныть и жаловаться не в моих привычках. Если бы не война, все было бы просто прекрасно.
Гостра на язик• 29 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
’Наші погоджувалися на війну...’ Що в Вас в голові, окрім цього і окрім не економити, щоб не втратити комфорту?
Лукава Кішка• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Откройте границы для мужчин, с удовольствием уедем
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
У меня уже несколько зубов жевательных нет, протезировать не за что, так и живу годами. Вот на днях ещё один раскрошился, пришлось удалить. Удалить и то дорого, 1200 в гос поликлинике.
Я 5 років збираюся поставити вставну щелепу, там зроблять 3 зуби,яких немає, спочатку це коштувало 5 тис грн, що тоді було дорого мені, зараз 10 тисяч (ну три місяці назад так було). Пішла на прийом, каже лікар, так у вас ще один зуб руйнується, треба термінова ставити коронку. Але все одно вірю, що в 25 році все поправлю на краще. Може тому, що в мене ім´я таке, Віра?
БезВзяток• 29 ноября 2024
Ответ дляВикупана
А скільки приблизно заробляєте ?
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
2 тис за комуналку?? Супер. Курити зараз задоволення дуже дороге, а ще будуть дорожчати. Якби я купила, то тільки через свою єдність кинула.
Для мене теж завжди незрозуміло, як люди палять??? Крім школи здоров´ю, ще й такі гроші(мені ціни на куриво завжди здавалися високими, і 30 років тому, і зараз).
ТочноБудет• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Киев госклиника- бесплатно, ну 200 грн благодарности
Без Баяна• 29 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
46 тысяч. Откладывала просто, за пол года насобиралась нужная сумма, ребенок не пострадал)
Це по 7,5тис в місяць відкладати. 18 -7,5=10,5 лишалось на життя на двох. Ви мабуть дуже неприхотливі, це і іжа, і одяг і комунальні, і дитині щось на розвиток. З таким доходом, купувати Айфон - дивно. Можливо вас город годує, і все своє?
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Купую дітям б/у речі, але на спорт ходять, вибираю пріоритети...
Мої троє виросли в бу речах, і зараз не відмовляються, хоч 21, 17 і 15 років. І на спорт і гуртки також ходять. Більшість знаходимо безкоштовних.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Нет возможности уехать, у многих старики на руках, которые никуда не поедут и которых не бросишь.
Так, і мати лежача, і чоловік, і кішка без документів, а 4 тисячі грн на доки не аж поки що, та вірю, що будуть.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну мне хватает. У ребенка спорт, музыкальная школа и школа выходит 6500. Это каждый месяц надо заплатить
Ого, як дорого. Ніколи скільки не платила, та взагалі не платила, ходили 4-5 раз на тиждень на різні секції і гуртки, безкоштовні. Ну виїзд на змагання, так, треба оплачувати.