Асталависта бэйби• 29 ноября 2024

Вы вытягиваете жить в Украине с укр зарплатами?

Особенно интересует у кого есть дети.
Мальдивирую• 29 ноября 2024
На поточне споживання поки вистачає, є невелика заначка на випадок форс- мажору, а от накопичення на більш вагомі покупки - уже ні (ну от скажімо автомобілю 20 років скоро виповниться, оновити не маю за що, благо доглянутий і частих поломок немає).
Гарантую неперелевки• 29 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
’Наші погоджувалися на війну...’ Що в Вас в голові, окрім цього і окрім не економити, щоб не втратити комфорту?
В голові, що треба було зробити, як Грузія, зберегти життя і рівень життя, а не оця війна за рахунок мирних, яких насильно тримають в країні
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляничевока
Очевидно, что у этих семей большие запросы. Я вот живу сама на 6.5 тыс. Экономлю конечно, всё по минимуму
Я 3 роки працювала на мінімалку, псіханула і знайшла роботу з більшою зп, хоч тут пишуть, що 14 тис грн це дуже мало, після мінімалки ого як багато!
ЭтаваНиМожетБыть• 29 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
У меня 10 тыс в месяц на репетиторов, выпускной класс
А ребенок в школу ходит?
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
А що Ви там оплачуєте, дитина 10 років в школі зовсім нічого не вчила? Чи просто дань моді, щоб відповідати вимогам оточення?
Мошей ницца• 29 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
Ой, це я два роки тому, коли дитина була у випускному класі, також прифігіла від вартості репетиторів. А потім відкрила вартість контрактів вишів і зрозуміла, що за ці гроші, що просять репетитори, я можу половину навчання у вишу контракту дитині оплатити. Ще й, до того, дитина гарантовано поступить туди, куди хоче.
Обійшлися без репетиторів.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
А Вы считаете в наше время зарплата 30000 грн это много?
В кого мінімалка чи пенсія 2600, дуже багато.
Викупана• 29 ноября 2024
Ответ дляБезВзяток
А скільки приблизно заробляєте ?
Від 45 до 60 тис в місяць. Залежить від генеральних прибирань, вони найбільш дорогі,
Але,менше ніж за 1000 гривень за 3-4 години пил поганяти в квартирі, я з дому не вийду
Плюс в мене три будинки в Грін Хілс і там по дві генералки два рази в місяць, вони добре платять, і один з них будинок просто доглядаю то , хазяїни виїхали, я ганяю пил всередині пустого будинку, а є ще охоронець-садівник. Зарплатня мене повністю влаштовує, графік можна змінювати.
Фізична активність. Плюс ще вчу іспанську в навушниках.
Телячі ніжноСті• 29 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Для меня нормальная зарплата за мой труд в Украине от 40 тыс грн. Я медик, муж инженер. Все работают по профессии. У мужа оклад 18 тыс грн, у меня 12 тыс грн.

Мне нечем хвастаться, но я понимаю - что в сравнении с другими из моего обитания - у нас ещё норм зарплаты. Так как минималка 8 тыс грн.

Поэтому да, я не понимаю откуда у людей зарплаты от 30-40 тыс грн, хотелки мужчин с зарплатами от 60 тыс грн и т.д. Как будто другая страна.

Я живу в Украине.
No problems• 29 ноября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Ні, я і дітей не заводила, я ж не тупа
Детные тупые? Однако ... Такое высказывание вряд ли от большого ума.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Можуть,якщо змінити професію.В мене сестра двоюрідна в вчилася на архіваріуса чи щось таке.Сиділа в національній бібліотеці і нила.Нила,нила,поки я їй не виказала все.Я її попереджала при вступі,що ти обрала професію,за якою ніколи ніхто не отримував нормальні гроші.Ти сперечалася,а тепер ниєш.В підсумку вона погодилась,трохи змінила напрямок,підучилася,і зараз непогано заробляє на великому підприємстві.Сфера з паперами,але трохи інша,відповідальна.І гроші інші.
Багато людей йдуть вчитись,знаючи що від царя Гороха за цією професією не було заробітку.Питається-навіщо ви туди йдете?
Я не боюся міняти роботу і напрямок.Страшно було лише вперше.Останній раз змінила у 45 років.Заращ майже 53.Потрібно буде,то зміню ще раз.
Виключення може бути лише якщо ти інвалід.Все інше це лінь і небажання жити краще.
Я теж змінила роботу, бо інженер в бюджетній організації на мінімалку це щось дивне, а іншої роботи довго не могла знайти.
Я супер-пупер• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Вопрос к тем кто не выживает ? Чего вы ждете? Почнму не уезжаете пока есть возможность ?
И интересно комментарий рука лицо почему ? Логично же искать место лучше ?
а чоловіків і синів куди?
ПушАпница• 29 ноября 2024
Ответ дляВикупана
А зачем испанскую учите?) планируете бизнес в Испанию переводить?)
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляМошей ницца
Обійшлися без репетиторів.
Мої вступили безкоштовно, стипендію отримують. Ніколи репетиторів не було.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
а чоловіків і синів куди?
Плюс батьків і тваринок.
IQ 80• 29 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті

Я живу в Украине.
мені іноді здається, що це тролі пишуть або люди з іншої реальності. Почитаю тут таке і закриваю бігом порадницю - іду працювати, а не казкові видрипони читати
Викупана• 29 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Люблю Іспанію всією душею, відпочиваю там, маю друзів
Як буде зовсім все погано, то переїду
Поки збираю гроші
IQ 80• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
значить у Вас хороша школа. В школі моєї дитини нічого не вчать. На олімпіаду посилають, але готуйтеся самі. Як би дитина не хотіла, але з таким викладанням німецької, наприклад, без репетитора ніяк. І з математикою так само.
Мошей ницца• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Рада за вас і ваших дітей.
В мене дитина так не змогла. Був вибір: або репетитори, без жодних гарантій вступу на бюджет, або контракт.
АнтиТроль• 29 ноября 2024
Ответ дляГейСюда
У нас ещё и зп начали задерживать 🙁 прям привет из 90-х(( довоевались
прошу пробачення. за 90 - попереджували в 18., ржали.
так що все закономірно.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляIQ 80
Наче звичайна,ми їх вибирали, як у, що близко від дому, але виявилась дуже гарна, з гарними вчителями, я на випускному доньці сказала слово від батьків і подякувала всім вчителям за їхню гарну працю, яка допомогла моїм старшим дітям вступити в гарні навчальні заклади, і допоможе і іншим дітям в цьому, то вчителі аж
просльозилися. Але треба за все дякувати, це я зрозуміла не так давно
Сундучок с каникулами• 29 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
2 тис за комуналку?? Супер. Курити зараз задоволення дуже дороге, а ще будуть дорожчати. Якби я купила, то тільки через свою єдність кинула.
Моя мама курить все життя . Кинути не може чи не хоче чи я хз .. Пенсія 3600. Вона її витрачає на сигарети і ліки . Шо лишилось на те і їсть . Як не лишилось то не їсть . Але курити не кидає 🤪
Я оплачую їй комуналку .
Купую продукти і намагаюся підсунути трохи грошей але кожен раз це гризня і ругань і вмовлянні по пів години .
Я так втомилася від цього.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляМошей ницца
Рада за вас і ваших дітей.
Вибачте, може образила Вас, не хотіла, та і від міста залежить, в моєму це, мабуть простіше. В діти знали, що нам ледве на життя вистачає, тож старалися самі. Колись син ходив на безкоштовні курси англійської для школярів, від роботи тата, зараз сам вивчає англійську, бо знає, що вона ой як потрібна буде йому після універу.
Всіх підсаджую• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Питання не мені, проте ж ще інші складників, чому іноді потрібно винаймати додатково репетитора.
Виключення світла, наприклад, дали завдання на самоопрацювання. Я не готова сидіти і розповідати, мені простіше взяти людина, яка пояснить.
Іноді не має вчителя або аналіз в школі
Іноді, якість викладання
Іноді і дитина відволікається, тому що з цими ковідами, війнами дисципліна хромає.
Перш за все то бажання батьків і розуміння, що потрібно вкласти в дитину і її розвиток.
У вас вчиться сама, добре, у кого як
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Іноді не має вчителя або аналіз в школі
Іноді, якість викладання
У вас вчиться сама, добре, у кого як
В мене троє вчаться самі, два вже студенти.
Завтра не пью• 29 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Почему не реально? Занятия онлайн, одежда есть, к репетитору ходит. Сколько нужно тратить на ребенка чтоб не хватало?
Репетитора даже в 4 тыс можно вложить? Сколько же в месяц репетитор обходится? И сколько на еду остаётся? А канцтовары? А обувь? За полгода ничего не покупали? Вы чего о не договариваете. Этих денег только на бюджетную еду впритык.
Завтра не пью• 29 ноября 2024
Ответ дляФизрукая
К репетитору? С 12300 в месяц на все?
Вы что-то не то насчитали. Она писала 18 тыс, а не 20. То есть 18 тыс минус 9700 на двоих с ребенком остается 8300 на все про все.
Автор этого сообщения написала чт репетитор 1500. То есть на еду, хозбыт и прочее у нее полгода оставалось 6800 на двоих с ребенком и на все хватало. Это фантастика.
Всіх підсаджую• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
А мене дочка вчиться сама, но в її першому класі був ковід, дистанційне, потім ходимо не ходимо, три роки вже онлайн через війну(( 6 клас і жодного року нормального навчання. І дома постійно хоче відволіктися, іноді забуває про дз.
Там інтернет пропав, там урок асінхроно. Вона вчиться гарно в математичній школі, репетиторів не має, проте я бачу різницю, якщо б вона відвідувала офлайн школу, це був би інший результат.
Я погнала• 29 ноября 2024
Ответ дляВикупана
Так, поки на все витягую, ще й відкладаю на відпустки. Працюю в клінінгу. З вищою освітою.
Це треба внутрішній ресурс, щоб домовитись з собою😢
Я погнала• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Пирожок ваш.