Асталависта бэйби• 29 ноября 2024
Вы вытягиваете жить в Украине с укр зарплатами?
Особенно интересует у кого есть дети.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
А мене дочка вчиться сама, но в її першому класі був ковід, дистанційне, потім ходимо не ходимо, три роки вже онлайн через війну(( 6 клас і жодного року нормального навчання. І дома постійно хоче відволіктися, іноді забуває про дз.
Там інтернет пропав, там урок асінхроно. Вона вчиться гарно в математичній школі, репетиторів не має, проте я бачу різницю, якщо б вона відвідувала офлайн школу, це був би інший результат.
Так, зараз я співчуваю, в кого діти пішли вчитися з цими ковідами, війною. Так дуже важко але я і в більш ’легкі’ часи коли мої були в меншій школі, не працювала, щоб допомогти дітям і мати змогу водити приводити з секцій та гуртків, в доньки якось був рік, коли ходила 7 днів на тиждень, я її водила.
Я погнала• 29 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Для меня нормальная зарплата за мой труд в Украине от 40 тыс грн. Я медик, муж инженер. Все работают по профессии. У мужа оклад 18 тыс грн, у меня 12 тыс грн.
Мне нечем хвастаться, но я понимаю - что в сравнении с другими из моего обитания - у нас ещё норм зарплаты. Так как минималка 8 тыс грн.
Поэтому да, я не понимаю откуда у людей зарплаты от 30-40 тыс грн, хотелки мужчин с зарплатами от 60 тыс грн и т.д. Как будто другая страна.
Я живу в Украине.
Эта страна, в которой зарплата врача в три раза меньше зарплаты уборщицы элитной недвижимости, давно катится в пропасть😢
Не любовница• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Возможно, я вот на продукты и быт химию ( повседневные нужды ) трачу 300-400грн в день т.е 9- 12тыс в месяц только на выжить.
Але ж панянка написала ’будинок’. В центр лише стіни. Це помідррчик -огірочок, малинка, ожинка. Навіть якщо маленький клаптик.
Викупана• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
Це треба внутрішній ресурс, щоб домовитись з собою😢
Не дуже зрозуміла, за що там домовлятись.як треба гроші - працюй
ГейСюда• 29 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
прошу пробачення. за 90 - попереджували в 18., ржали.
так що все закономірно.
Ну так кто-то хотел, тоже страдает...
Капитошечка• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
У нас 5 дипломов вышки где то валяется.Ни дня по специальности никто в семье не работал,только зря деньги и время на те учебы.Организовали семейный бизнес,все отлично
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
Пирожок ваш.
Дякую, не треба.мої діти розуміли, що платити ми не зможемо, так само як і я розраховувала на себе, вступала в універ 30 років тому, жодної копійки не платила, бо батьки пенсіонери, мама з інвалідністю.
Капитошечка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
Да прям,врачи клиник ездят на последних моделях авто
Варена цибуля• 29 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Детные тупые? Однако ... Такое высказывание вряд ли от большого ума.
Мені не вистачає на себе, я ж не тупа заводити ще дітей
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляКапитошечка
Мои бабушки в селе.Погреба всем забиты.Еды полно.Все натуральное.
Можна в гості? Я в цьому році не консервувала нічого, бо купити овочі і фрукти на закрутки було дорого.
Всіх підсаджую• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Отож. Аби самі ходимо, не заробляючи тоді, аби треба когось найняти задля цього.
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
Точно написали!
Варена цибуля• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Можуть,якщо змінити професію.В мене сестра двоюрідна в вчилася на архіваріуса чи щось таке.Сиділа в національній бібліотеці і нила.Нила,нила,поки я їй не виказала все.Я її попереджала при вступі,що ти обрала професію,за якою ніколи ніхто не отримував нормальні гроші.Ти сперечалася,а тепер ниєш.В підсумку вона погодилась,трохи змінила напрямок,підучилася,і зараз непогано заробляє на великому підприємстві.Сфера з паперами,але трохи інша,відповідальна.І гроші інші.
Багато людей йдуть вчитись,знаючи що від царя Гороха за цією професією не було заробітку.Питається-навіщо ви туди йдете?
Я не боюся міняти роботу і напрямок.Страшно було лише вперше.Останній раз змінила у 45 років.Заращ майже 53.Потрібно буде,то зміню ще раз.
Виключення може бути лише якщо ти інвалід.Все інше це лінь і небажання жити краще.
Сфера з паперами
Не любовница• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Це майже по 8 тис в місяць відкладали з 18, 2 комунал, а на 8 жили вдвох з дитиною? Не п..діть. Чи на голих кашах і Ви й дитина сиділи півроку? Фрукти, м´ясо не купували? Речі дитині? Пральний порошок, шампунь?
Вони в будинку живуть. А це ще земелька. У мене три грядки 1,2*4 на газоні, і навіть з них дуже непогано виходить. Пропасти з голоду на землі трохи складно)
Всіх підсаджую• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Знаете, парадокс.
’Почему ты такой бедный, раз такой умный?’
Смысл тогда всех этих стараний, если на выходе у вас нет денег?
Не любовница• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Витягую.Бо українська досить непогана.
Ніколи не працювала за копійки,з 93 року.Або був додатковий заробіток-лівак,або йшла де платять більше.І так все життя,через 7 років пенсія.
Не розумію чому люди не шевеляться,і продовжують працювати за копійки.
Добре,зараз війна,і не все так просто.Але ж і до війни були такі само що сиділи за 5000-10000грн і нили.
Бо не знаю як зараз, а до війни на ці гроші взагалі працювати не треба було). Людей влаштовувало. А плакати у нас люблять. І до війни 8 тисяч були не шикарні, але непогані гроші. За них можна було жити
Невгамовна шахиня• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Вопрос к тем кто не выживает ? Чего вы ждете? Почнму не уезжаете пока есть возможность ?
И интересно комментарий рука лицо почему ? Логично же искать место лучше ?
💯.Или сидеть на зарплате 10000 в тепле и добре.У меня такая подруга,сидит врачом,в тепле и немного пациентов,в три уже дома.Получает 14.00.Сидит без семьи и детей под ракетами.На вопрос,рочему не хочешь найти работу по денежней,говорит,не хочу тряпкой махать в условном Львове,как ты.Аив клининге 25 имею,но пашу,как черт.Так что вопросов много😀
Сладко-соленая• 29 ноября 2024
Завжди розподіляла так,щоб юули заощадження в валюті, і з них якщо і витрачати, то потихеньку+ повертати.
І вже багато років менше 5-6 тис євро ’ подушки’ в мене просто не буває.
Це дуже допомагає психологічно, знати, що є якась сума для підстраховки. Так що витягую, але за рахунок своїх заощаджень і планування, а не зарплати. Хоча є плани шукати нову нішу для роботи, бо і моїй сфері все дуже сумно зараз.
Та прям багіня• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
А как уехать, если мужа не выпускают?
Я погнала• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Витягую.Бо українська досить непогана.
Дитина пішла до школи, перший клас, карантин з березня 2020. Щоб і з дитиною, і з її тренуваннями встигати влаштувалась на півставки до бюджетної організації, отримувала відповідно половину мінімалки. До школи займалась дитиною, бабці всі в інших містах. Тому свої підзаробітки підлаштовувала під дитину, спочатку працювала віддалено, потім вийшла в офіс на півдня, але гроші були смішні. Ніхто за півдня не буде платити нормальні гроші, хоч ти там усрись. От вам і не шевеляться. Проблема не в людях, а в тому що держава не регулює оплату праці і чомусь мінімальна зарплатня набагато нижче прожиткового мінімуму.
Кумедна• 29 ноября 2024
В Украине мне финансово было намного комфортнее, чем в одной из стран ЕС
Вилосипедниця• 29 ноября 2024
Нет, я разрываюсь на 3 работах, муж не разгибается.
Цены не соизмеримы. Тянем еду, коммуналку и дочку подростка.
Вилосипедниця• 29 ноября 2024
Ответ дляКто крайний?
Ні, економимо на всьому, в магазини вже страшно заходити.
Я туда хожу как в музей.
Я погнала• 29 ноября 2024
Ответ дляКумедна
А мені навпаки. В Німеччині я відпрацювала і отримала гроші, відкладаючи з яких пару-трійку місяців я можу родину на Малльорку відвезти, а вдома хоч пляши, хоч танцюй - завжди з боргами з комунальних послуг була, не було за шо платити.
Пиши-пропало• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
У меня уже несколько зубов жевательных нет, протезировать не за что, так и живу годами. Вот на днях ещё один раскрошился, пришлось удалить. Удалить и то дорого, 1200 в гос поликлинике.
Я 1.5 місяці тому за 650 видаляла в приватній, ще й рентген попередньо робили.
Вилосипедниця• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Ким ви все життя працювали знінюючи напрямки ?