Teonaa• 29 ноября 2024

А хто вирішує де межа, до якої битися із ворогом.

Важко сформулювати , що я хочу. Приблизно так: війна в Грузіі скільки йшла? І чим закінчилася, і які довготривалі наслідки, і яка кількість руйнувань і загиблих? Незначні (ну, порівняти є з чим..)
Яку країну із нині захоплених рф рознесли в таких маштабах, як Україну?; де були такі самі блекаути; де була застосована така кількість зброї серйозного ураження - ракет і дибілів цих жужжачих?
Паралельно відбуваються процеси, що ще більше збільшують моральні страждання людей та роблять їж життя ще важче - тут для кожного своє, але для мене це непрацюючі закони (ну не закони - а те що їх постійно міняють як хочуть, ще щось, і ти нічого не можеш спрогнозувати; те що конституція не працює - наприклад якщо війна - напишіть війна і не чіпайте тарифи. Якщо чіпаєте - тоді це не війна , опен кордони і стоп ловля. Якось так🤷‍♀️. І податки туди ж - ну яке підняття, нам і так все дорого +-.
Тобто що(або хто) визначає де та остання межа, коли ти переходиш саме до політичних методів припинення вогню, навіть жертвуючи чимось. Можна на прикладі Грузіі, ну або принаймні на прикладі держави що воювала із росією довше і «втратніше» ніж Україна.
Kapitoshka7• 29 ноября 2024
У війні нема меж і перекурів, кожен іде до моменту поки є сил. Хто перший впав, той і програв.
ТА7НЯ7• 29 ноября 2024
Авторей решает Трамп, Зеленский , путя...но только не мы с вами....
liss• 29 ноября 2024
Ну как кто решает :)) сильные мира сего ..
в расчет людей и их потребности, проблемы никто не берет . Тем более мы нация молчунов и терпил , даже не французы. Поэтому сидим наблюдаем , кто смелее , выехал начинает все с 0. Кто еще изворотливее зарабатывает на войне .
Kapitoshka7• 29 ноября 2024
Ответ дляТА7НЯ7
100%
ТА7НЯ7• 29 ноября 2024
Ответ дляliss
Так французы как раз терпилы и то с ним государство не позволяет такого отношения......
Len00K• 29 ноября 2024
Нема прикладу такої держави, але ви й самі це знаєте, авторко.
liss• 29 ноября 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Рассмешили )) почитайте историю Франции .. взятие Бастилии и тд ..
и сейчас поедите туда посмотрите что они сразу делают при принятии законов которые им не нравятся ))) поймёте ..
Arven-Ring• 29 ноября 2024
Ответ дляТА7НЯ7
То есть терпилы? А как же их жёлтые жилеты? Я помню новости, что из за повышения на пару центов на бензин, пол центра Парижа разнесли. За то у нас коммуналка растет и всем все подходит. В следующем году обратно рост на электроэнергию будет. Вот кто истинные терпилы или же народ, которого все устраивает.
автор Teonaa • 29 ноября 2024
Ответ дляliss
Беруть і як псіхі все трощать
автор Teonaa • 29 ноября 2024
Ответ дляArven-Ring
Мажори . Що ще думати..
liss• 29 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Беруть і як псіхі все трощать
Ок .. а как нас тогда назвать ?
Соната любви• 29 ноября 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Удалено администрацией...
автор Teonaa • 29 ноября 2024
Ответ дляliss
Ок .. а как нас тогда назвать ?
Вівці
Може й барани
Arven-Ring• 29 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Вівці
Може й барани
Кріпаки...
автор Teonaa • 29 ноября 2024
Ответ дляKapitoshka7
Ну що таке впав
Вам же вже сказали: енергетика прям на всі сто - не ляже.
Людей ракетами вони задовбуться убивати, ну не тратять ракету щоб убить 10-20 людей, і таким чином убити потроху всіх.
Тобто «падати» не вийде. Ну у росіі проблем цих взагалі нема. Це Ви не з цієї опери кажете
liss• 29 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Вівці
Може й барани
Я за психов …
автор Teonaa • 29 ноября 2024
Ответ дляArven-Ring
Кріпаки...
Я б сказала євреі. У тому плані що мілліони йдуть у газову камеру, при тому що довкола 50-100 есесівців, що іх типу примушують
BigSize_• 29 ноября 2024
Думаю цей дощ надовго 🙁
У простых людей и власти разные границы. Люди уже еле выживают. А тем все мало. Налогов надо больше драть, цены выше. Боятся не успеть набить карманы, наверное...
В бюджет заложен военный сбор такой неслабый. Значит воевать планируют долго (((
Kapitoshka7• 29 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Ну що таке впав
У кожного є певний ресурс і група підтримки. От коли упаде ресурс і група підтримки той і програв. Я можу вам сказати хто перший впаде, але не буду...
BigSize_• 29 ноября 2024
Ответ дляKapitoshka7
Скажите. Зафиксируем прогноз.
Life-game• 29 ноября 2024
Я думаю, решает правительство, даже если не наше, а теневое, как оно же решало в марте 22го. И про границы 91го, и прочее. Ведь ни голосования, ни референдумов не было. А ’вдруг’ условно в 22ом хотело воевать 20%, а остальные не хотели, а может процентов 50% хотело в рашу, я утрирую, но ведь никто не спрашивал.
А если то, что решает правительство, таки не угодно населению, опять же, за 3 года не единого голосования, что угодно, а что не угодно не было. Так вот если 50%+ против например, то в учебниках это называется ’гражданская война’ в частности против должны быть и сами военные.
Как-то так
Kapitoshka7• 29 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Скажите. Зафиксируем прогноз.
Наші партнери швидко втомлюються, вони не втомлюються тільки від сильної стурбованості, народ давно втратив ентузіазм, а без нього далеко влада не заїде... Тут по приколу не пройде. У кожного чоловік, син, внук, або дочка, жінка, сестра - медики. Думайте... Треба обезбашені воїни. Не багато, а мало, але якісних, а так... Це просто заганяють усіх.... Тут треба безстрашних, які нікого і ніщо не бояться, таких чоловіків заводи зараз не випускають, зараз баби такі🤣😂
BigSize_• 29 ноября 2024
Ответ дляKapitoshka7
Не буду я Ваше мнение додумывать) Скажите, что Вы думаете, кто первый?
Kapitoshka7• 29 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Скажите. Зафиксируем прогноз.
Чи ви не бачите, що одні чиновники- інваліди ????? Вам ще щось треба розказувати? Сикуни. Мужиків не залишилось. Усі під юбками жінок і за пазухою у дітей, а не навпаки. Не вони дітей захищають, а діти їх, з такими каші не зварить Україна, нема патріотизму. Це вам на Азербайджан....Тай таке.
Kapitoshka7• 29 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Україну свої ж вище згадані інваліди продадуть!
Life-game• 29 ноября 2024
Ответ дляBigSize_
Скажите. Зафиксируем прогноз.
Украина устанет
Март, если не будет договорняка раньше
Там же пандемия
Если вдруг, они как либо смогут обойти этот сценарий, тогда девушка выше права, ’полностью’ не упадём, и это будет длится до 30го года, 35го и 45го. Пока уже никто и не вспомнит, что Луцк это не РФ.
Ещё могут обыграть сценарий, с названием ´не до нас´
Kapitoshka7• 29 ноября 2024
Ответ дляLife-game
Украина устанет
Март, если не будет договорняка раньше
Там же пандемия
´так, ще може бути хвороба яка не лікується... А може і не буде ☝️😁 усі подивляться як себе поводять погані хлопці, і все-таки вирішать, що треба, бо за сценарієм уже давно так задумано... І десь там в сімсонах є.
Щоб березень був спокійний це наші верха мають уже організовувати, а вони руки потирають, але в будь-якій грі головне рано чи пізно не вийти на самих себе.
Life-game• 29 ноября 2024
Ответ дляKapitoshka7
Сомневаюсь, что на советчице есть кто либо, кто может выйти на самого себя. Ну а так да, народу нужно крепится. Но, к сожалению, люди наоборот, уже полностью ’из последних сил’((((
Kapitoshka7• 29 ноября 2024
Ответ дляLife-game
Кого цікавлять люди? Для влади люди - це РЕСУРС для досягнення певної мети і не більше.
BigSize_• 29 ноября 2024
Ответ дляKapitoshka7
Ну так ресурс заканчивается во всех смыслах...