Хочу наколоти губи• Изменено 29 ноября 2024

Чим нагодувати родину?

Дівчата, впевнена не тільки в мене така проблема. Вже не знаю, що готувати. Стандартні ’базові’ каша/макарони+ м´ясо/риба в будь-якому вигляді чи супи/борщі вже набридли, як гірка редька. НЕ їдять. Не пишіть будь ласка про пп і таке інше. Зрозуміло. що родина не лише цим не харчується. Мова про ’базове’ харчування. Може хтось має якісь геніальні рішення))
П.С.: і так, мені шкода тих хто не має фінансових можливостей таким перейматися, і ні ми не з жиру бісимося.
Красота неземная• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Бо вони так можуть до безкінечності, а потім по лікарях з загостреннями ходять...
Кто они? Если дети маленькие, то дали то что приготовили и все, если взрослые, то сами разберутся.
Нічого вдягти• 29 ноября 2024
Ответ дляНеместная Я
якщо хтось щось хоче - він повинен хоч іноді щось готувати
а не чекати поки біля нього стануцюють
Хтось это шестилетний ребёнок или кто-то другой?
Неместная Я• 29 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
якщо перевести розмову все ж в площину проблематики автора, то у неї явно не 6-ріки купують ковбачи на бутери
тому так - або готують, або їдять що матір дала
автор Хочу наколоти губи • 29 ноября 2024
Ответ дляНеместная Я
а не чекати поки біля нього стануцюють
Слухайте, я просила поради, що до меню а не оцінки здібностей моєї сім´ї. Якщо Вам немає чого по темі сказати не написуйте дарма....
Хвець-тець• 29 ноября 2024
вчора готувала спагетті з курицею та замороженими овочами. Підсмажила цибулю, добавила порізане куряче філе, потім овочему суміш (у мене була спаржа, броколі, гриби, маленька морковка). Потім сіль, перець, соєвий соус. Протушкувала трохи і вже сюди відварені спагетті. Дітям сподобалося.
Неместная Я• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
мені нема чим зайнятись - тому я хочу в вашій темі поспілкуватися
Банан-барабан• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Головна порада -перестати стрибати біля НЕ ГРУДНИХ
Якось вони самі порішають.
Марфа Українівна• 29 ноября 2024
Я на перше для різноманіття готую суп-харчо і бограч.
А так то будь-яке мʼясо запікаю з картоплею в духовці - не набридає нікому ) в мене дитина консерватор по їжі, то ніякі витребеньки не проходять, лише стандартний його набір. Ну і ми вже від того танцюємо.
Чавонадо• 29 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Паелья, Гаспачо, фуагра, фрікасе,буріто, чілі кон карне …
лобстеры, омары, икра красная-черная-заморская (кабачковая)), фрикасе из ягненка, утка под шоколадным соусом, профитроли...
Ответ дляХвець-тець
Хвець-тець• 29 ноября 2024
Ще із швидкого - лазанья із лаваша з будь-яким фаршем. Теж подобається всім, а мені особливо, бо швидко.

Часто готую шаурму, бо курка запечена часто буває. А немає курки, то відбивні ріжу полосочками і закручую в лаваш. Основа стандартна - соус, капуста, морква, огірки свіжі чи мариновані, сир.
Калинові вуста• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Боюсь, що вони вже не ’грудні’ і чудово то самі купують. ((
Який вік ?
18 + хай купують і хай ходять. Нема клепки - то кращий вчитель власний досвід.
Научительница• 29 ноября 2024
Автор, ваш вопрос максимально странный. Мы здесь в принципе не знаем что вы готовите/не готовите и что любит/не любит ваша семья. Чем мы можем помочь?
Банан-барабан• 29 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Восьминоги
На грилі. З овочами)
Бажано свіжовиловлені)
Марфа Українівна• 29 ноября 2024
Ще часто роблю так: в АТБ купую заморожені суміші овочів з грибами чи інші. Оте на пательню, спеції, часник, соєвого соусу. Трохи обсмажилось і туди склянку рису і води щоб покрило. Під кришку 15 хв і такий рис з овочами дуже смачний виходить.
Нічого вдягти• 29 ноября 2024
Ну какое генеральное решение?
Блюд такое огромное количество, что ну очень сложно представить Вашу проблему. Просто Вы готовите одно и тоже постоянно. Потому Ваши домочадцы и устали.
Из простой капусты можно невероятное количество вкусных, не похожих друг на друга блюд приготовить.
Ну что Вам посоветовать? Учитесь готовить.
Ответ дляМарфа Українівна
ооо супер, спробую, дякую)
Чавонадо• 29 ноября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Восьминоги
На грилі. З овочами)
Бажано свіжовиловлені)
Де ви ловити овочі?
Аноним_1858• 29 ноября 2024
То й не готуйте на всіх, тільки собі, хай їдять що хочуть. З іншого боку, я б ’перетрусила’ всі рецепти і манеру готувати. Тобто переглянути використані спеції-соуси, сорти м´яса-гарнірів, метод готування варене-печене-смажене. Наприклад, я не ненавиджу варену моркву в супі і з´їм суп, в якому плаває морква, виключно з ввічливості і якщо буде можливість його не їсти, то не їстиму.
Марфа Українівна• 29 ноября 2024
Ще обожнюю брокколі протушити шматочками в слівках і часником. І оте все на спагетті і трохи сиру типу пармезан зверху. Ульот. Так само тільки з грибами ще роблю.
Банан-барабан• 29 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Де ви ловити овочі?
Кокоси з пальми в океан падають.
Там і ловлю)

Кокоси не овочі?)) той таке))
Ms. Android• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ідуть бутери робити з чаєм.
Ну значит их завтрак или обед будет состоять из бутеров с чаем. Такая еда тоже быстро надоест , вернутся к супам\борщам\макаронам.
12 галюцинаций• 29 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Может не усложнить, а упростить? Я утром дала всем творог, сметану, джем и булочки.
И меня реально не волнует что они думают)
О в мене так само, чоловік зранку тільки творог, зранку іноді робою сирники
Ms. Android• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Я б теж не відмовилась як бі то хтось мені зробив
Значит не заморачивайтесь Мало того , что вы готовите на всю семью , так они ещё перебирать будут. То что не съели на завтрак будет на обед , или на ужин )
Крижана бурулька• 29 ноября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Тоже не поняла...
Я не автор, але відповім. Не будуть їсти, це коли вариш базу, суп, борщ, гречку з котлетами,а потім виливаєш в унітаз чи викидаєшь на смітник, а діти в цей час крекери чи насіння соняшника під подушкою ховають.
То треба придумати щось корисне, смачне, не дуже дороге.
Як_наготую...• 29 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
А не залишилось на тарілках в кого гриби, в когось перець, в когось морковка? Бо в мене так, в будь яких сумішах хтось та щось не любить.
Ответ дляКрижана бурулька
Хвець-тець• 29 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
мої їдять все. Ну майже все. Бо в цій суміші ще були початки кукурудзи, то дочці не сподобалися, син з’їв. А міні-морквинки солодкі, то просили побільше добавляти.
Готова до другої• 29 ноября 2024
Ответ дляМанка Я
Послушаю, такая же проблема )
И у меня. Я хочу чего то ух..и ищу тут что приготовить)
Пес Патрон• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ідуть бутери робити з чаєм.
Вперёд. Прекрасная традиция. Хлеб, колбаса, сыр и каждый сам себе готовит бутер. Вообще, не вижу проблем.