Язикувата Хвеська• 25 ноября 2024
Ностальгия
Тема 2014 г.
Хочу в БАНю• 25 ноября 2024
Сильно не всматривалась, но лаваш кажется за 16 грн, а вот все остальное за такие цены милипиндрические не купишь уже ))
Бокс-орун• 25 ноября 2024
Захват Донецка, Луганска и Крыма уже был, кому-то было не до салатов
Крию матом страшно• 25 ноября 2024
Піду в Новус збиратись, там сирник з гарбузом просто божественний
Не кую, не мелю• 25 ноября 2024
Это не ностальгия, так, ранки поколупать)
За мою жизнь цены столько раз менялись, что нет смысла их помнить. Главное, чтобы баланс доходы/расходы был положительный. Независимо от абсолютных цифр.
Мэри Попкинс• 25 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
От да. Але деякі усе життя, мабуть, так і будуть над-ти на колишні ціни на ковбасу. Ні 14-й рік, то 2008 можна ще пригадати. Або 98-й - то взагалі дешевка.
Ответ дляБокс-орун
Как я Вас понимаю. Многие весь этот ад пережили в 2014, мои знакомые из Донецка, бросили дома , квартиры, бизнес. Все начали строить по новой. И тут пришла война в 2022. Это ужасно, второй раз переживать этот ад
З горіха зерня• 25 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
А можна свої думки висловлювати без похабщини? І до чого тут ті події до цін? Не набридло так примітивно людям рота затикати?
Мэри Попкинс• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Неможна. Бо деякі речі нічого крім матюків викликати в принципі не можуть.
І кому я рота затикала? Кажіть що хочте, хто вас тримає. Поки що ви мені заткнути намагаєтесь.
БезПаспортаНеПродаю• 25 ноября 2024
Я согласна очень на многое. И с одним бутоном 31 просидеть. Лишь это война закончилась и наступил Мир. Заработаю на икру, лишь бы в тишине.
Не кую, не мелю• 25 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Угу, а там уже и до колбасы по 2.20 рукой подать.
Мэри Попкинс• 25 ноября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Форума тоді ще не було. А то б і туди залізли.
З горіха зерня• 25 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Удалено администрацией...
З горіха зерня• 25 ноября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Кроме этого затасканного примитива про колбасу по 2. 20, написать нечего?
З горіха зерня• 25 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Та без сумніву, що ви б полізли
Мэри Попкинс• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Удалено администрацией...
Мэри Попкинс• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Та без сумніву, що ви б полізли
Ага. Це ж мабуть я ото на форумі викопала тему 14-го року.
Не кую, не мелю• 25 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Им бабушки рассказывали.
Не кую, не мелю• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
То вы спрашивайте у тех, кто по ним ’ностальгирует’. Даже сейчас не редкость на форуме. Причём, большинство сами её не застали, им бабушки рассказывали.
З горіха зерня• 25 ноября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Вы о колбасе по 2.20 написали, а не кто-то на форуме. У вас и спрашиваю. Никто по той колбасе так не ностальгирует, как типа хейтеры совка. Всё точно по Фрейду :)
З горіха зерня• 25 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Ви зайшли її зафлудити дивними порівняннями і за вуха притягнутими аналогіями.
З горіха зерня• 25 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Удалено администрацией...
Я в курсі економічних процесів, на відміну від нешановних хамів, яким нічого не цікаво і вони просто заходять засмічувати теми.
Мэри Попкинс• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Я зайшла подивитися, за чим зараз народ ностальгує.
Аналогії притягнуті у вашому розумінні, а у моєму це все тісно пов´язані речі. Бо я не в країні рожевих поні живу, на відміну від.
Мэри Попкинс• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Так-так-так, я вас саме так і зрозуміла. А як інакше?
З горіха зерня• 25 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Ви зайшли засмітити незручну вам тему і почали ліпити разом те, що до купи разом не ліпиться. Хтось забув запитати, за чим настольгувати, чи ви тут за наглядача? До народу вона спустилась
Мэри Попкинс• 26 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
А яким чином вас це стосується? Куди я там зайшла і що мені там треба? Що вас так тригерить? Що я забула запитати, що де писати і як реагувати? Чи ви взяли на себе місію за мною і цією темою наглядати? То попустіться, ваша думка нікому не цікава.