Хочу наколоти губи• Изменено 29 ноября 2024
Чим нагодувати родину?
Дівчата, впевнена не тільки в мене така проблема. Вже не знаю, що готувати. Стандартні ’базові’ каша/макарони+ м´ясо/риба в будь-якому вигляді чи супи/борщі вже набридли, як гірка редька. НЕ їдять. Не пишіть будь ласка про пп і таке інше. Зрозуміло. що родина не лише цим не харчується. Мова про ’базове’ харчування. Може хтось має якісь геніальні рішення))
П.С.: і так, мені шкода тих хто не має фінансових можливостей таким перейматися, і ні ми не з жиру бісимося.
Як_наготую...• 29 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ще обожнюю брокколі протушити шматочками в слівках і часником. І оте все на спагетті і трохи сиру типу пармезан зверху. Ульот. Так само тільки з грибами ще роблю.
Брокколі попередньо відварюєте?
Пес Патрон• 29 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Реально, у Вас едят не то что хотят, а то что мама даст?
А что не так?
Красота неземная• 29 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Я не автор, але відповім. Не будуть їсти, це коли вариш базу, суп, борщ, гречку з котлетами,а потім виливаєш в унітаз чи викидаєшь на смітник, а діти в цей час крекери чи насіння соняшника під подушкою ховають.
То треба придумати щось корисне, смачне, не дуже дороге.
Зачем? Ну не едят и ладно, тогда вообще не варить, пока не попросят чего то конкретное. И да, под подушкой есть нельзя, по крайней мере в моем доме.
Крижана бурулька• 29 ноября 2024
Ответ дляПес Патрон
А что не так?
Ви не уявляєте як вам пощастило!
Крижана бурулька• 29 ноября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Та вони і не попросять щось конкретне. Син з радістю не буде нічого їсти. зовсім нічого-нічого. Тільки воду буде пити. Зріст 182, вага 45 кг.
Прокачую сідниці• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ідуть бутери робити з чаєм.
Прибрати все, що для бутерів, купувати рідко, і лише ’на раз’, тоді їдять все інше.
Птица секретарь• 29 ноября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Мне помог список блюд, которые я когда-либо готовила и мы это ели. Побродила по инста кулинарным, вспомнила блюда, записала.
Рассортировала первые блюда, салаты, вторые блюда, десерты. Теперь это типа меню при составлении списка покупок на неделю, для меня лично вопрос пока решен.
В планах разбить эту менюшку на сезоны, чтоб учитывать сезонные овощи и фрукты
У меня в планах так сделать, лет 5 планирую, не знаю с какой стороны к этому вопросу подойти, с чего начать. Вы молодец конечно, что организовались
Красота неземная• 29 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
У него проблемы со здоровьем?
Прокачую сідниці• 29 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Я на перше для різноманіття готую суп-харчо і бограч.
А так то будь-яке мʼясо запікаю з картоплею в духовці - не набридає нікому ) в мене дитина консерватор по їжі, то ніякі витребеньки не проходять, лише стандартний його набір. Ну і ми вже від того танцюємо.
Скільки видів стандартних блюд їсть дитина? Просто цікаво. Інші не варите собі?
Птица секретарь• 29 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
А женщина блин кто, повар в ресторане? Кто хочет есть что он хочет, готовит себе сам и ест, а если не хочет готовить, ест что дают
Прокачую сідниці• 29 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ще часто роблю так: в АТБ купую заморожені суміші овочів з грибами чи інші. Оте на пательню, спеції, часник, соєвого соусу. Трохи обсмажилось і туди склянку рису і води щоб покрило. Під кришку 15 хв і такий рис з овочами дуже смачний виходить.
У мене вчора суп такий був, мої дуже люблять з сумішами овочевими, я інколи до нього додаю сочевиці червоної і в кінці вливаю 2 сирих яйця.
Белоснежко• 29 ноября 2024
Гениальное решение: 3 дня без еды и будет ’вау, гречка’.
НГе хотят есть приготовленную еду- до свидания
Прокачую сідниці• 29 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Я цього не розумію, в мене троє дітей, улітає все - супи, борщі, каші будь які, салати будь які, макарони то взагалі святе! І крекери, і насіння чи горіхи, і все печиво, що у вільному доступі, і яблука, ну геть все!
КошкинДом• 29 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ідуть бутери робити з чаєм.
Так пусть идут, в чем проблема?
3@йk@• 29 ноября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Так, у мене так і їдять
Я складаю меню на тиждень, показую сину і чоловіку.
Або чекаю від них побажання.
А потім їдять, що даю.
Хто не хоче .. ну щось не пам´ятаю такого
Або чекаю від них побажання.
А потім їдять, що даю.
Гомосноб• 29 ноября 2024
ленивые голубцы, пирог из лаваша с куриным фаршем (можно +грибы, если едят), шаурма, паста с консервированным тунцом, хачапури, плов, лазанья или паста болоньезе, блинчики с курицей (или грибами), роллини с курицей и грибами или сулугуни (из готового теста фило).
Птица секретарь• 29 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
мої їдять все. Ну майже все. Бо в цій суміші ще були початки кукурудзи, то дочці не сподобалися, син з’їв. А міні-морквинки солодкі, то просили побільше добавляти.
Смеси вок и юниор?
Крижана бурулька• 29 ноября 2024
Ответ дляКрасота неземная
У него проблемы со здоровьем?
Були, зараз нема. всі показники в нормі. Але розлад вибіркового харчування має. Це коли не подобається якась текстура, або колір їжі.
Деяки види їжі син не їсть, так як ви б не їли черв´яків.
курасаны• 29 ноября 2024
В мене розмова коротка. Не хочете їсти те що наварила, тоді готуйте самі або йдіть в ресторан. В мене нема часу та бажання кожен день стояти біля плити з ранку до ночі. Варю все на три дні. Борщ на три дні, відбівні або котлети на три дні, шуба або крабовий салат на три дні. По судочках розклала і в холодильник.
Марфа Українівна• 29 ноября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Ой, я не підраховувала. Принцип такий, що нічого змішаного (окрім овочевого салату) не їсть. Тобто наприклад картоплю, макарони, мʼясо - їсть. А от вже вареники з картоплею чи пельмені - ні.
Марфа Українівна• 29 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Брокколі попередньо відварюєте?
Ні, тушу з вершками.
3@йk@• 29 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
И врачи проблем не видят??
Красота неземная• 29 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Ох, меньше бы заморачивайтесь и будет проще)
сказочное_Бали• 29 ноября 2024
я досиь часто готую таке - відварюю говяжий ошийок в солоній воді з лаврушкою. потім не витягую з кастрюлі поки не вихолоне бульон. потім мясо в холодильник - і використовую його для бутербродів замість ковбаси. дуже счачно, крисно і дешевше ніж ковбаса.
Марфа Українівна• 29 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
А мені ці початки найсмачніші ) на ничку їх всі собі виловлюю 😅
Хвець-тець• 29 ноября 2024
Ответ дляПтица секретарь
Смеси вок и юниор?
Вчора була вок. Купую розвісну, бачу, що там є.
Хвець-тець• 29 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
та і мені смачно, ще продавця просила трохи більше їх покласти. А дочка не зацінила.
Птица секретарь• 29 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
А где развесную берете?
Хочу наколоти губи
• 29 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
цікавий варіант, дякую
Крижана бурулька• 29 ноября 2024
Ответ для3@йk@
И врачи проблем не видят??
А що можуть сказати лікарі? ми всіх пройшли, все що потрібно виписали, нормалізували. Далі тільки Відкормлювати. Потрібен білок. От читаю що дівчата пишуть, може щось хтось цікаве напише. А сам захоче, то нам не підходить, це не про мою дитину.