Паратруперсупер• 29 ноября 2024

Пиріжки. Рецепт тіста

Знайшла тут рецепт пиріжків за ось таким рецептом https://picantecooking.com/uk/recipes/hlibobulochn... . Спробувала. Тісто дуже пухке, але не здоба. Смачна тільки начинка. Підкажіть, будь ласка, рецепт іншого тіста, смачне і пухке.

Дякую!
Света С Приветом• 29 ноября 2024
В те саме тісто додайте тррхи більше масла і цукру.
Я не в теме• 29 ноября 2024
Пиріжки смачні повітряні 🫶
150 мл молока
150 мл води
5 ст.л олії
40-50 грам масла
4-5 ст.л цукру
0,5 ч.л солі
30 грам дріжджів
Ванільного цукру за бажанням якщо солодка начинка.
Борошна від 500 грам
Смачного ❤️
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
В те саме яке робила?
ЛЮБА• 29 ноября 2024
Так добавьте больше сказала, и будет сладкое тесто.и я бы чуть больше масла добавила .
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Пиріжки смачні повітряні 🫶
150 мл молока
150 мл води
5 ст.л олії
40-50 грам масла
4-5 ст.л цукру
0,5 ч.л солі
30 грам дріжджів
Борошна від 500 грам
Смачного ❤️
Для солоних підійде? А є якісь секрети щодо замішування?
Яйця не треба?
Света С Приветом• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
В те саме яке робила?
Так, воно ж у вас вийшло. Всяке дріджове тісто не дуже одне від одного відрізняється, принцип один.
ЛЮБА• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Яйця не треба?
Конечно , уменьшить сахар до 1 ст ложки , и отличное тесто .
Слобожаночка• 29 ноября 2024
Какие именно вы хотите пирожки, чтобы было тесто?
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Смачне. Бо ось це ніяке. І щоб на другий день не було таке сухе. Знайома каже, що треба зробити саме здобне. Щоб треба більше олії і 1 яйця мало. Я дуже мало працювала з дріжжями. Не дуже знаю особливості.
Я не в теме• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Яйця не треба?
Так, я роблю з капустою їх. Люблю солодке тісто і солону начинку. В підігріту рідину добаляю цукор, дріжджі. Розмішати. Добавити сіль, олію, розтоплене масло. І вже в цю суміш пересіяне борошно. Не забивати. Вимісити та покласти в миску, яку накрити плівкою та рушничком. Годинку щоб підійшло. І вже потім ліпти пиріжки.
Поставити в росстойку на 20-30 хв, змазати збитим яйцем з молоком і в духовку.
ЛЮБА• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Я делаю на кефире тесто , вообще яйца не кладу , но да дрожжевое .
Слобожаночка• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Сухие не поэтому, а от духовки. Надо ставить выше или печь с паром. Никакие, это мало соли. Бывает такая мука безвкусная.
Сдобное очень наоборот черствеет быстрее.
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Я ставила на середню поличку! Дякую за пораду!
Так, може бути через борошно. Згодна.
Слобожаночка• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Но у меня есть более сдобный рецепт, на пирожки с яблоками, например. Могу написать если хотите. Но запомните, что чем больше сдобы тем дольше поднимается и быстрее черствеет, то же и масла касается. Обычное пирожковое тесто лучше на растит. и немого слив. для вкуса, но необязательно.
Слобожаночка• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Так, може бути через борошно. Згодна.
Я пеку выше средней. Даже батоны сохнут на середине у меня, про пирожки вообще молчу) Они маленькие и теряют влагу быстрее.
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Дякую! Але я навпаки не хочу щоб воно швидко черствіло. Що для цього треба робити?
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Зрозуміла)
Слобожаночка• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Писала выше. Всеми путями сохранить влагу на этапе выпечки. Т.е. температуру больше для образования корочки сразу, время выпекания меньше, до посадки пирожков поставить противень водой, для влажности, потом вынуть.

Надо приловчиться под свои условия и понять как лучше. Также чтобы не были сырые.

Обязательно на расстойке накрывать пирожки пленкой. Предварительно пальцами побрызгать их водой, не сильно)
Не делать очень плотное тесто, но и не жидкое, среднее.
Мазать не яйцами, а молоком.
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка

Мазать не яйцами, а молоком.
Дякую!!!!!
Слобожаночка• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Дякую!!!!!
Именно от духовки зависит сухость теста)
Поэтому важно понять как у вас лучше печет то или иное тесто и так и сяк пробовать.

Еще смотря какая у вас духовка газ\электро. С конвекцией нельзя ни в коем случае. Будут сухарики.
Автопортрет нурофена• 29 ноября 2024
Як на мене, дуже мало жиру в тісті. Мені подобаються пропорції, як у 2-му дописі, хіба що частину об´єму рідини в моєму рецепті становлять яйця.
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Дякую! Яку частину рідини замінити на яйця?
Ушла и Пришла• 29 ноября 2024
Автор, найдите на ютубе Катерину Тарасенко, у нее очень классные рецепты именно дрожжевого теста.
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Дівчатка, дякую всім за поради!!
Ви найкращі
ok1904• 29 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Щоб було не сухе...залежить як Ви їх охолоджуєте накривати, рушником, або вкутати треба, щоб волога щ них не швидко випаровувалася
автор Паратруперсупер • 29 ноября 2024
Ответ дляok1904
Короче, справа не в рецепті. Зрозуміла.