Роздратована шкіра• Изменено 29 ноября 2024
Лише в мене губи природні?
Куди не поглянь в усіх губи наколені,кому до вподоби ця штучна краса?Це ж шкідливо,для чого так ризикувати здоров´ям?
дякую аж підскакую• 29 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ні, нас двоє залишилось
Третья вошла в чат 😂
Злюсь до кипіння• 29 ноября 2024
це тільки в Україні так, я в Польщі, тут нікого немає з накачаними губами, лише рідко українки
Вилосипедниця• 29 ноября 2024
Дівчата, не хочу вас розчаровувати, але 95% жінок зі своїми губами.
Чумачечая Весна• 29 ноября 2024
где вы их находите? видимые наколотые губы видела месяца три назад
Зоряний Шлях• 29 ноября 2024
Ответ дляСметчица
лучше с ниточками ходить?
Накачаные ниточки это ужасно.
ПростоБелка• 29 ноября 2024
Ответ дляВилосипедниця
не хочется ломать вам статистику - но намного меньше
и если не вареники на лице - это еще не значит что девственные губы
Яжемать Мне можно• 29 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Третья вошла в чат 😂
Нас с дочкой в поюс
Вилосипедниця• 29 ноября 2024
Ответ дляСметчица
лучше с ниточками ходить?
З губами-ниточками, сісями-вушками спанієля і монобровою - це все ми, завзяті натуралістки.
Сметчица• 29 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Накачаные ниточки это ужасно.
лучше такие чем природные
Зоряний Шлях• 29 ноября 2024
Ответ дляСметчица
лучше такие чем природные
Не лучше, это выглядит ужасно.
Директор Пляжу• 29 ноября 2024
в мене губи натуральні, трохи скореговані. А що, є не натуральні? Які це?
Вилосипедниця• 29 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
А чим корисно?
Наприклад, підвищує настрій і жінці і оточуючим.
Яжемать Мне можно• 29 ноября 2024
Ответ дляСметчица
лучше с ниточками ходить?
Да. У меня ниточки, не фонтан, конечно, но мне пофиг, рисковать здоровьем и что-то в себя вкачивать не буду. Это уже не говоря о том, что наколотые ниточки это неимоверная ржака, сквозь слезы, правда.
Сметчица• 29 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Не лучше, это выглядит ужасно.
значит мастер не очень
Директор Пляжу• 29 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
А чим корисно?
ну ви ж написали що шкідливо, докажіть
Налогообложу• 29 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ні, нас двоє залишилось
’Последние из могикан’
АсобеннАя• 29 ноября 2024
в мене теж свої.скоро всі ті наколоті губи-свистки почнуть гнити і відвалюватись. я вже бачу як у нас на роботі ходять з буграми на губах,перекошені,асиметричні..все було добре 3-4 роки,а зараз піз..ц.все до пори до часу
Роздратована шкіра
• 29 ноября 2024
Ответ дляВилосипедниця
До чого тут настрій мова йде про здоров´я....З настроєм оточуючих ви очевидно перебільшили...
АсобеннАя• 29 ноября 2024
Ответ дляСметчица
лучше с ниточками ходить?
так,ніж зі свистками. які згниють
ЧукИГеки• 29 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
ну ви ж написали що шкідливо, докажіть
Гель мігрує , потім його дуже боляче виводити , і частою побічкою цього видалення є Квінке