Пасти Ла• 29 ноября 2024

У вас есть запас воды?

У меня стоит купленных 3 бутля питьевой по 20 литров каждая, занимают пол хоз шкафа. Думаю, пусть стоят или ну их. В отключения света вода у меня есть.
автор Пасти Ла • 29 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Нема. В фільтрі є певний автоматичний запас питної.
Зберігати нема де.
Так там накопительный бачок этот маленький, у меня тоже стоит.
Та вода тоже пол шкафа у меня занимает, приходится некоторые вещи в другие места ставить.
Кстати да, я вот поняла что у меня и технической воды литров 15 есть, в фильтре для технической воды
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляМerida
никогда не забуду как я стояла в очереди за едой в 14...с тех пор всегда дома есть запас еды, лекарств и воды.
лучше выброшу потом. но, мне спокойней, что оно у меня есть. не дай Бог что.питьевой 20 литров. плюс 24 2х литровых газировки. тех воды в квартире 20 литров. и на доме бак на 1000 стоит. но там дождевая вода собрана.
Я запаси робила. І в окупації в місцевому чаті люди просили хоч пігулку аналгіна , хоч 200грм цукру дитині.
А саме страшне це люди здається з щитовидною, їм ліки потрібно щодня приймати або смерть (блін чи щитовидна чи діабет не пам´ятаю, при діабеті інсулін, а то за таблеткам люди молили хоч 1 таблетку, бо кома і смерть
автор Пасти Ла • 29 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Вода, консерви в асортименті, макарони, крупи, мівіни всілякі, супи швидкого приготування, готові каші з м´ясом, чай, кава, какао, сухе молоко, горішки, сухофрукти. Це з основного))) Періодично передивляюся, щось дістаю і відкриваю, де термін придатності невеликий, натомість щось купляю і підкладаю.
Розумію, що це вже якась манія. Але мені так спокійніше. Має ж бути щось, що хоч трохи заспокоює
У меня тоже такая полка есть
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
У меня тоже такая полка есть
Воду я купую паками. По ціні трішки дорожче. Зато впевнений що стояти рік буде
Фрикаделька• 29 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
З мене вже близькі сміються. А я як згадаю, як дитина просила щось поїсти окрім картоплі а солоних огірків - помідорів, а нічого немає, так аж страшно стає. Тому на моєму стратегічному запасі вже можна півроку жити спокійно)
Я только в 22-и и 23-м запасалась, как сумасшедшая. В этом не стала. Воду с первого дня войны набираю.
Пишу з калідору• 29 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
У мене те ж саме. Вже начебто і в коморі нормально так лежить продуктів, а я все не можу зупинитись
Фрикаделька• 29 ноября 2024
Ответ дляПасти Ла
Ого, у вас наверное частный дом.
У меня квартира, вода стоИт везде
Фрикаделька• 29 ноября 2024
Ответ дляДиверсификация
Колонка во дворе считается запасом?
Нет, если ядеркой ударят
Аленький носочек• 29 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
У меня квартира, вода стоИт везде
І в мене. Просто в коридорі.
Фрикаделька• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Питної води ще можна запастися.
А от туалет змивати.
Більше 2 днів і катастрофа
На унитаз пакет и на улицу выносить
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Мене близькі розуміють. А ще більше діти. Вічно їм хочеться чогось цікавенького перекусити. А тут і кукурудза консервована, і горошок, і мівіна, і батончики енергетичні.
А мені й не шкода.
Один раз жмвемо
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляФрикаделька
На унитаз пакет и на улицу выносить
Ага, ще пакети в список додати
Отжигающая• 29 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
В нас якось три дні не було води, прорив, кілька будинків. В магазинах було пусто, розмели за години
В нас ,якщо аварія,то приїздить водовозка,і чергує майже цілодобово.
Два рази таке було.В магазинах теж брали добре,але АТБ вигоди не упустить.Пару годин,і навезли стільки води,що не можна було по магазину пройти.Стояла пакунками по всіх проходах.
Мая твая не панимать• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ми в блокаді були, а моя мама теж системно ліки приймає. До війни ніколи запаси не робили, не було потреби. А тут кинулися, ліків на тиждень, і в місті немає. Замовляла через волонтерів зі Львова. Не знаю, як ті бідні волонтери проїжджали в місто, але проїхали. Вночі бігала пішки на інший кінець міста, щоб забрати їх. А місто з градів тоді обстрілювали. І диверсійні групи заходили, постійно автоматні черги було чутно.
І так, ліків запас я теж тепер маю)))
автор Пасти Ла • 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Про таблетки хорошо подмечено. Запасы есть, но вот думаю еще антибиотик положить на всякий.
Аленький носочек• 29 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Була одна водовозка на 5 будинків. Коли люди з роботи прийшли, її вже не було.
Мая твая не панимать• 29 ноября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Після закінчення війни всі дружно підемо до психологів) А зараз нехай будуть ті запаси)
Я в дамках• 29 ноября 2024
І ще з досвіду окупації. За умови що в магазинах нічого немає. Запаси розходуються з космічною швидкістю.
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Наразі це здоровий глузд а не параноя
Мerida• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
я не была в окупации. но, опыт других людей - учит. аптечка забита под завязку. полностью всем, что только я смогла придумать и знаю что и от чего. даже антибиотики на пару курсов приема. лучше выбросить потом, потерять деньгами, но чтоб не пригодилось и не искать на коленях. так же стоят 2 канистры с бензином. потому что в начале войны с бензином случились траблы.
Мerida• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ага, ще пакети в список додати
и пленку пищевую. и побольше. и фольгу. распираторы.
Мая твая не панимать• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Наразі це здоровий глузд а не параноя
Я тепер розумію свою прабабусю, яка все життя якісь запаси робила
Мerida• 29 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
моя бабушка плакала, когда видела, что дома нет хлеба. пусть плесневеет, но дома должен быть хлеб. такой закон у нее был
Мая твая не панимать• 29 ноября 2024
Ответ дляМerida
І моя. А ще сухарі постійно сушила, і в мішечок з наволочки складала.
Гидроусилитель руля• 29 ноября 2024
Зачем?
Вы со своими фобиями тут панику наводить на всех
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляМerida
Моя бабуся недоїдений хліб сушила в печі, і зберігала в полотняних мішечках. До речі дуже смачно, і дійсно зберігається роками
Я в дамках• 29 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Зачем?
Щоб не було як сьогодні тема.
Ой, вимкнули світло, а в мене немає ні аккумуляторів ні павербанка.
Якісь люди чарівні. Наче війна по телевізору
Мerida• 29 ноября 2024
девочки, по поводу хранения технической воды. лайфхак.
бутылки с водой можно запихивать под все шкафы и полки в лежачем положении. их туда помещается очень много. если проем больше чем бутылка, не долейте до горла, и чуть примните. у меня под кухонными шкафчиками бутылки запиханы. в кладовке тоже. везде, где есть хоть 10 см между полкой и полом. и на ходу не стоят.
Мerida• 29 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
и моя.
#Пойду_кгадалке• 29 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Немає запасу.Під домом два магазини.
Которые разнесут за полчаса. Проверено. В начале войны я про...втыкала первые несколько дней, вынося с работы документы (зачем, нафига был этот героизм ) и на третий день обнаружила пустые полки. Нашла в придомовом магазине пару задубевших плюшек, упавших за полки и 2 бутылки живчика и была рада, как не знаю что . А на рынке мне предложили купить мешок картошки за 900 грн.
Так что теперь у меня запасы. Лучше прыгать через мешок картошки в коридоре, чем точить черствую плюшку два дня