Наталка -русалка• 29 ноября 2024

Курахово

Я думала тут на форумі дуже багато ботів та проросійських ,але ні якщо зрівняти із ютубом то їх тут одиниці
Ось і маємо ждунів та відповідну пропаганду
автор Наталка -русалка • 29 ноября 2024
Згодні із коментаторами?)
coch100• 29 ноября 2024
Так это с рашки и комментируют.
kissulichka• 29 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Згодні із коментаторами?)
Удалено администрацией...
_inka_• 29 ноября 2024
Навіщо це сюди тягнути?
lisulya• 29 ноября 2024
Ответ дляcoch100
Так это с рашки и комментируют.
Может автор думает, что им Ютуб заблокировали.
Incol• 29 ноября 2024
Шкода, що не можна їх всіх зібрати, да в Курську область, там якраз місця звільнилися, що ж так мучитися то.
ingaruta• 29 ноября 2024
автор ну разве вы не видите что это раша ботня строчит.стандарт методичка
ingaruta• 29 ноября 2024
Ответ дляIncol
ржу не магу
ingaruta• 29 ноября 2024
Ответ дляkissulichka
Удалено администрацией...
метадон с амфетамином-плохие качели
чаревна• 29 ноября 2024
Вот противовес вашей теме, знакомая волонтёр вывозит стариков.
Не знаю как она держится, потому, что тяжело пропускать через себя судьбы людей, пристраивать их
.
Павела• 29 ноября 2024
Думаю, що це коменти росіян.
Antoninaya1• 29 ноября 2024
Ответ для_inka_
Навіщо це сюди тягнути?
Щоб вчергове нагади, що Україна ні разу не єдина. Нічого не міняється з 2014 року: всі вимушені переселенці ’самі віновати’, а ті хто залишився ’ждуни кацапські’
dovolga• 29 ноября 2024
Ответ дляkissulichka
Удалено администрацией...
А что такое исконно русские земли? Вы какой период мировой истории берете за точку отсчёта?
чаревна• 29 ноября 2024
Вот ещё история...как кацапы лишают украинцев их домов, как оставляют стариков под открытым небом...
.
рік тому я не знала нічого про Сухі Яли, Улакли і Ясну Поляну, яка на Донеччині.
а 10 років тому я не підозрювала про існування донецької Ялти і Урзуфа.
досі соромно.

тепер Сухі Яли для мене - це пані Катя. Катерина Іванівна.

- 27 октября. самольот кинув три бомби. я зварила борщу гарячого, а його (*племінника Вови) вдома не було, пішов до друзєй. піду погукаю.... пішла із дому...якби дома була - прилипла б до стєнкі. ви не повірите - страшно дивитися: ворота були - нічого не осталося, даже кусків...

нікого вдома не було, щастя!...

а, кішки второї немає. мабуть, кішка там осталася. хороша була. криси ловила. Мурка звали.

це мій дім був. дояркою робила - і дом построїла.

...11 гусей убило. корова згоріла в сараї. живйом... Герда її звали. а Зорька осталася. сусід Сашка - в його жінку убило. насмерть. у їх 10 коров було, вони фермери називаються. коров електропастух пас, біля річки. не знаю, що з ними. а Сашка обпечений. дома нема, нічого, розваляний, одни шлакоблоки валяються.

страшне, що враг наробив...стікі горя...

#evacuation #war #peace #ukraine #kateryna #donbass
Lydmila408• 29 ноября 2024
Єто тот сюжет ,где бабулю ’бИндеровцам’ отдали и не побоялись,что они бабушку сожрут..а сами остались русских ждать...???
.
Не люблю людей,кому пофиг какой флаг висит..
чаревна• 29 ноября 2024
Пусть интернет хрпнит эти истории, чтоб люди не забывали зверства кацапов, войну!
.

Цариця Тамара з Курахова. чи з Курахового?
79.
не бачить нічого вже кілька років.
поруч її чоловік - 84. міряє тиск. у нього два ціпка, без них не ходить.
поруч із ним - старший син. майже не бачить і погано ходить. з одним ціпком. поки що.
молодший син, 59, порається за всіх. соромиться, що ми тягаємо їхні речі, намагається вхопити побільше в обидві руки.

за даними 2022 року населення Курахова ( чи Курахового?) - 18 220 людей.
зараз? погугліть, що там зараз. вам не сподобається.

чому Цариця? бо дівоче прізвище - Царицинська)

сьогодні водій евакуаційної команди Схід SOS доправив родину до Черкащини, в прихисток для вимушено переміщених осіб.
брр, ніяк не звикну до цього вимушенопереміщенаособа.
хоча ніби все й вірно. вимушено? переміщена? особа.

хочете ще історій?

#war #peace #evacuation #ukraine
kissulichka• 29 ноября 2024
Ответ дляdovolga
Территория НАТО за неделю