Я думала тут на форумі дуже багато ботів та проросійських ,але ні якщо зрівняти із ютубом то їх тут одиниці
Ось і маємо ждунів та відповідну пропаганду
kissulichka• 29 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Згодні із коментаторами?)
Удалено администрацией...
Antoninaya1• 29 ноября 2024
Ответ для_inka_
Навіщо це сюди тягнути?
Щоб вчергове нагади, що Україна ні разу не єдина. Нічого не міняється з 2014 року: всі вимушені переселенці ’самі віновати’, а ті хто залишився ’ждуни кацапські’
Вот ещё история...как кацапы лишают украинцев их домов, как оставляют стариков под открытым небом...
.
рік тому я не знала нічого про Сухі Яли, Улакли і Ясну Поляну, яка на Донеччині.
а 10 років тому я не підозрювала про існування донецької Ялти і Урзуфа.
досі соромно.
тепер Сухі Яли для мене - це пані Катя. Катерина Іванівна.
- 27 октября. самольот кинув три бомби. я зварила борщу гарячого, а його (*племінника Вови) вдома не було, пішов до друзєй. піду погукаю.... пішла із дому...якби дома була - прилипла б до стєнкі. ви не повірите - страшно дивитися: ворота були - нічого не осталося, даже кусків...
нікого вдома не було, щастя!...
а, кішки второї немає. мабуть, кішка там осталася. хороша була. криси ловила. Мурка звали.
це мій дім був. дояркою робила - і дом построїла.
...11 гусей убило. корова згоріла в сараї. живйом... Герда її звали. а Зорька осталася. сусід Сашка - в його жінку убило. насмерть. у їх 10 коров було, вони фермери називаються. коров електропастух пас, біля річки. не знаю, що з ними. а Сашка обпечений. дома нема, нічого, розваляний, одни шлакоблоки валяються.
страшне, що враг наробив...стікі горя...
#evacuation #war #peace #ukraine #kateryna #donbass
.
досі соромно.
нікого вдома не було, щастя!...
Lydmila408• 29 ноября 2024
Єто тот сюжет ,где бабулю ’бИндеровцам’ отдали и не побоялись,что они бабушку сожрут..а сами остались русских ждать...???
.
Не люблю людей,кому пофиг какой флаг висит..
.
Пусть интернет хрпнит эти истории, чтоб люди не забывали зверства кацапов, войну!
.
Цариця Тамара з Курахова. чи з Курахового?
79.
не бачить нічого вже кілька років.
поруч її чоловік - 84. міряє тиск. у нього два ціпка, без них не ходить.
поруч із ним - старший син. майже не бачить і погано ходить. з одним ціпком. поки що.
молодший син, 59, порається за всіх. соромиться, що ми тягаємо їхні речі, намагається вхопити побільше в обидві руки.
за даними 2022 року населення Курахова ( чи Курахового?) - 18 220 людей.
зараз? погугліть, що там зараз. вам не сподобається.
чому Цариця? бо дівоче прізвище - Царицинська)
сьогодні водій евакуаційної команди Схід SOS доправив родину до Черкащини, в прихисток для вимушено переміщених осіб.
брр, ніяк не звикну до цього вимушенопереміщенаособа.
хоча ніби все й вірно. вимушено? переміщена? особа.
хочете ще історій?
#war #peace #evacuation #ukraine
.
79.
не бачить нічого вже кілька років.
хочете ще історій?
#war #peace #evacuation #ukraine
kissulichka• 29 ноября 2024
Ответ дляdovolga
А что такое исконно русские земли? Вы какой период мировой истории берете за точку отсчёта?
Территория НАТО за неделю