Барабасиха• 2 часа назад

Памятник в Польше жертвам Волынской резни.

Вы видели этот мемориал в Домоставе? Там мертвый ребенок, поднятый на трезубце, даже мне жутко.
Поляки сейчас участвуют в траурных мероприятиях в честь годовщины. Там митинг и панихида.
Пирожкиня• 2 часа назад
интересно, а как бы выглядел памятник жертв волынской резни с другой стороны? орел, выгрызающий сердце ребенка?

Котогосподиня• 2 часа назад
Не видели и не интересуемся. У себя дома поляки пусть что хотят то и делают. Главное чтобы не лезли рассказывать, что другим делать.
Накладні мюслі• 2 часа назад
Іпанутим спокою нема.
Звоночек• 2 часа назад
И кто-то же для чего-то это все вытащил, раскручивает и нагнетает.
Хотя, если проанализировать всю историю взаимоотношений Украины и Польши, что они творили, то по чистому отатку им надо выкатить гораздо больше претензий.
Єдина Країна• 2 часа назад
Скільки українців загинуло під час операції Вісла?
Було переселено 140 575 осіб, ув´язнено в концтаборі Явожно 3936 осіб (з них: 823 жінки, 27 священники. Унаслідок катувань загинуло близько 200 бранців), убито 655 осіб, заарештовано 2800 членів українського руху ОУН і УПА на Закерзонні.
Лорка-хлорка• 2 часа назад
Может это просто вилы? У бабушки такие были , правда там четыре наконечника
Звоночек• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
Зараз це нікого не гребе... Бʼють ногами лежачого… тваринний світ… класика жанру…
Вже бачила у новинах, як гумдопомогу передавали військам рф. Ну то «братушки» прийдуть і по їхні душі.
Накладні мюслі• 2 часа назад
Ответ дляЗвоночек
Хто , хто. Підораси не сплять. Працюють
Пускаю бісики• 2 часа назад
Ответ дляЛорка-хлорка
Вилы. Вилами же забивали, топорами, заживо жгли

Єдина Країна• 2 часа назад
Події 1947 року стали завершальним і найбільш жорстоким етапом польсько-українського протистояння 1939–1947 років. Масові вбивства цивільного населення включно з дітьми відбувалися як під час самої депортації, так і в ході попередніх нападів польських збройних загонів на українські села. Трагедія у селі Верховина (червень 1945 року): Польський радикальний загін Національних збройних сил (NSZ) під керівництвом «Сірого» замордував 194 українських селян, серед яких було 65 дітей.Різанина в селі Павлокома (березень 1945 року): Польська Самооборона та підрозділи Армії Крайової знищили 366 українців, серед яких була значна кількість дітей та жінок.Трагедія села Пискоровичі (квітень 1945 року): У приміщенні місцевої школи польськими партизанами було розстріляно близько 150 українців, які ховалися там в очікуванні депортації до УРСР, зокрема й діти.Спалення села Сагринь (березень 1944 року): Під час нападу польських загонів загинуло понад 800 цивільних українців, значна частина з яких — немовлята та малолітні діти.
Єдина Країна• 2 часа назад
Ответ дляПускаю бісики
Заживо палили зазвичай комуняки привязавши до дерев чоловіків. Родину та інших односельців згонили що би дивилися на страту.
Накладні мюслі• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
Навроцький це пропустив
Дайте згадаю• 1 час назад
Я понимаю что это красное пятно в их истории, но опять же - сколько смертей принесли Немцы в войну, в их страну в том числе, и почему-то к ним нет такой враждебности, а мы должны отвечать за ошибки прошлого
Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляПускаю бісики
Бабушка вилами картошку копала , земля мягкая была
Накладні мюслі• 1 час назад
Ответ дляДайте згадаю
Бо кишка тонка на Німеччину писка роззявляти.
Єдина Країна• 1 час назад
Ответ дляДайте згадаю
За пацифікацію в Україні хто відповість?
За злочини Армії Крайової? Під час Другої світової війни та у перші повоєнні роки в ході польсько-українського етнічного конфлікту підрозділи польської Армії Крайової (АК) та місцевої самооборони вбили тисячі мирних українців, серед яких вагому частину становили діти, жінки та люди похилого віку.Найбільш масштабні та задокументовані факти масового знищення українських дітей зафіксовані під час каральних акцій (пацифікацій) на Холмщині, Підляшші та Надсянні (Закерзонні).
Звоночек• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
💔
Пускаю бісики• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
И эти тоже.
Звоночек• 1 час назад
Ответ дляНакладні мюслі
Вже он знову якісь репарації з Німеччини намагаються трусити.

Звоночек• 1 час назад
Ответ дляНакладні мюслі
Навроцький це пропустив
Цю тему потрібно піднімати на політичному міжнародному рівні, якщо вже пішли такі серйозні закиди в бік Украіни. Але чомусь цього ніхто не робить.
Я погнала• 1 час назад
Главное, чтоб не полезли кого-нибудь защищать, а у себя дома пшеки пусть хоть раком ходят.
Дайте згадаю• 1 час назад
Ответ дляНакладні мюслі
Именно. Лежачего бить легче всего. Мы им последнее время как кость в горле, а так есть повод нас пресануть. Хотя если вспомнить что творили поляки, как столетия назад они с рашкой нас делили пополам, они не отмоются
Помаранчова душа• 1 час назад
Мне все равно на их памятник
Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляЗвоночек
У меня вопрос, я просто историю не очень хорошо знаю , раз была Волынская резня, но она де была на нашей Волыни ? Что поляки забыли на нашей территории?
Я Вас не боюся• 1 час назад
а что они не имеют право? или этого не было?
Цукрові вишні• 1 час назад
Самая гнилая нация в Европе.
Наодинцi• 1 час назад
Думаю, что специально нагнетают и распространяют антиукраинские настроения
Тундиринда• 1 час назад
Они у себя дома. Это их и история.