Гарбузик• вчера в 00:06
Підліток донька, всім незадоволена
Приїхали у Грецію на відпочинок, вже 3 рази довела мене до сліз в перший день. Як мені діяти? Постійно недовольна. Все не так
культУра• 2 часа назад
Ответ дляГарбузик
Вона хотіла їхати, не я. Знов істерика сьогодні. Каже голос у неї не гарний, сама не гарна (насправді гарна без перебільшень). Нічого не хоче і нікуди.
То есть дочь упрашивала вас, а теперь мозг выносит?
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Автор, а дочка хотела в эту поездку только честно?
Просила ли она вас остаться дома?
Хотіла вона, а не я.
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ дляЧумачечая_
А почему она ничего не делает?
Вы воспитываете эгоистку.
Так
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
Скажіть, а вона взагалі хотіла їхати?
Бо мій підліток так себе веде, якщо поїхав по моїй волі
Хотіла спочатку.
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Так
культУра• 2 часа назад
Ответ дляГарбузик
Вона хотіла хоч кудись за кордон, бо не була ні разу і ій було все одно куди. Грецію обрала я, чим погано. Тут гарно, крім цін
И чем дочь недовольна? Денег мало или отель не очень ?
Гарбузик
• 2 часа назад
У неї проблеми з самооцінкою, з хлопцем ( там взагалі жах і я не знаю що робити з тими стосунками)
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Готель супер, гроші ні на що не шкодую. Собою не довольна
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Ридає що не гарна і голос не гарний, і мабуть там ще хлопець псує нерви
культУра• 2 часа назад
Ответ дляГарбузик
Хотіла вона, а не я.
Сочувствую тогда.
Мой 13-летка. Тоже стал мозгоклюем, но я нашла выход. Подписываем договор о не выносе мозга и санкции в виде лишения компьютера на 3 месяца )
Пока работает этот метод.
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Сочувствую тогда.
Пока работает этот метод.
Я вже сказала що ніяких гульок і ніяких ременів, сумок Ральф лорен( її хотілки)
Гарбузик
• 2 часа назад
Ну плюс у відпочинку що тут інше життя, без тривог, вибухів...Люди на такому релаксі
постою_послушаю• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Ну если бы автор до поездки услышала, что дочь не хочет- поехала бы сама и кайфовала бы )
Автор хотела остаться кайфовать дома. Поездка из-за ребенка. А раз такое дело то нужно было ехать в замок Дракулы, в Японию в музей аниме, на рок концерт, на какой-то фестиваль, в Диснейленд или куда еще там хотят подростки. И все были бы довольны
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ дляпостою_послушаю
Вона хотіла таке як я обрала. Оте все їй не цікаве. Взагалі
В кого тако було• 2 часа назад
Ответ дляГарбузик
Хотіла спочатку.
Знаєте, я вже бережу свої нерви і не поїхали с цьому році у відпустку. Та й взагалі, або домовилися ’на березі’, або не ’ощасливлюю’ свого підлітка без його бажання. А ось якщо домовилися всі тримають своє слово, навіть якщо і передумав - він знає, що ’не пищить’, бо тоді я знайду як йому зіпсувати настрій.
Головний секрет на зараз - це кожен в сім´ї має вибір і тримає слово
В кого тако було• 2 часа назад
Ответ дляГарбузик
Так
Судячи з усього у неї змінилися обставини - з´явилися стосунки, ось в цьому і питання
постою_послушаю• 2 часа назад
Ответ дляГарбузик
Класс, хорошо поддержали дочку в ее теперешнем состоянии. Мама года просто
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ дляпостою_послушаю
У неї проблеми з самооцінкою тому і такі нерви. А оті всі аніме, замки, діснеї їй не цікаве.
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
Це правильно! Я тепер теж не хочу вже ніяких відпусток
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
Якби ж там стосунки нормальні. А так... Не хочу писати, але там реально дуже і дуже все погано.
Гарбузик
• 2 часа назад
Ответ дляпостою_послушаю
Так, бо ви не знаєте що вона творить мені
постою_послушаю• 2 часа назад
Ответ дляГарбузик
У неё полным ходом подростковый раздрай в голове. Её штормит так, что не позавидуешь.
В кого тако було• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
Головне на зараз - видихайте і пам´ятайте, що Ви доросла, маєте бути мудріша і пережити цей гормональний шторм не втративши довіру зі своєю дитиною. Не шляхом заборони того, що вона любить, а ’посіяти’ в її душу впевненість у собі, і не забороною хлопця, а спробуйте ніби відсторонено пояснити, розкласти на власному прикладі, знайомих які риси у хлопця, який гарний і турбується, а який тільки породжує комплекси та негаразди. Не ставайте проти неї, не перечікуйте, майте терпіння просто коментувати і не забороняти.
В кого тако було• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
Знаєте, кожна людина індивідуальна і ми маємо це враховувати. Ви ж точно, як ніхто інший знаєте свою дитину. Зараз Ви маєте зрозуміти як взаємодіяти з вже не дитиною, але і не дорослою людиною. Перш за все Вам потрібно прийняти цей факт і не ображатися (бо зараз Ви реально ображається і на межі вибуху), а зрозуміти, що зараз гормони відіграють значиму роль. Особисто я спокійно можу вислухати істерику, негатив, обняти і запитати, що сталося, вислухати, зробити чаю, поспівчувати, навіть якщо я не вважаю що це проблема, бо для нього це зараз переживання, не потрібно обезцінювати почуття.
Вам же не на рівному місці не подобається хлопець - поясніть їй спокійно за чаєм,коли вона буде в нормальному настрої що саме Вас турбує і які можуть бути наслідки. Скажіть, що вона реально саме дороге, що у Вас є і Ви безмежно хвилюєтеся, але довіряєте їй. На власному прикладі, або знайомих поясніть, що симпатія та почуття окриляє, підтримує, в якщо у неї він хлопця негатив - це щось не те..... Не йдіть через покарання, бо їй і так погано, в тут ще й Вашої підтримки не має(
Одним словом - майте терпіння, все мине!
Скоро знову в тривоги повертатися, то ж насолодіться залишком відпустки!
Янгол в камуфляжі• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
Та да...
Вам надо спать и есть отдыхать, она в кого такая?
Мальдивирую• 26 минут назад
Ответ дляКраїна мрій
Я пережила 2 подростковых периода, думаю таки что это гормоны и не контролируется никак, т.к. после 15-ти их как перемыкает и они превращаются в нормальных людей.
да ладно, только в 15 началось
Гарбузик
• 12 минут назад
Ответ дляВ кого тако було
Дякую!
Гарбузик
• 11 минут назад
Ответ дляВ кого тако було
Дуже дякую!