Угги_в_горошек• 29 ноября 2024
У 2025 році всі чоловіки 18-25 років пройдуть базову військову підготовку
Напевно Ви вже бачили цю новину про те що - У 2025 році всі чоловіки 18-25 років пройдуть базову військову підготовку. Почнуть з студентів, а далі і всі 18-25. Планують з січня закликати.
Як до цього відноситесь?
Я б наприклад абсолютно не хотіла, щоб мій син проходив цю підготовку, тому що після неї вже легко зможуть мобілізувати бо людина вже навчена. Хоч і вони тепер кажуть, що не будуть мобілізувати доки не настане мобілізаційний вік або людина сама не забажає.
Хто не бажає, щоб його діти проходили цю підготовку, то як плануєте вберегти від цього своїх дітей?
Діліться своїми думками.
Як до цього відноситесь?
Діліться своїми думками.
Апель-синка• 29 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Что б не пришлось рыть окопы пусть откроют границы.А и оказаться помощь не все могут.Я в шок впадаю даже если передомной мой ребёнок или муж.
Никогда не знаешь, что тебя ждёт за поворотом (с)
Если откроют границы - через месяц о существовании Украины можно будет забыть
Хотя это неправильно и антиконституционно.
SantaMonika• 29 ноября 2024
Щоб ви хотіли, чи не хотіли, ніхто питати не буде
Військова підготовка і облік з нами вже на десятиліття, з таким сусідом
Кого що не влаштовує - вивозить дітей
Апель-синка• 29 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Конституция Украины вообще интересная книжица.90% её статей не выполняется.
Ничё, скоро перепишут под себя всякие нелохи.
Была поражена, что недавно приняли закон, по которому у проворовавшихся и взяточников даже имущество нельзя конфисковать.
Дожились, довыбирались.
Anastasiya-f052• 29 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
На паузе же, помните?
Но .... тогда если основной закон на паузе, и прав у нас нет, о каких обязанностях идёт речь вообще? И какая на х.й мобилизация без состояния ’война’?
Ответ дляМальдивирую
Це те, що раніше ми проходили в школі. Їздили стріляти на полігон, рили окопи, вивчали основні види озброєнь, військові команди на різні випадки, та багато іншого.
Здається 2 неділі це відбувалося. Останні 2 класи 9 і 10.
У нас називалось це ДПЮ. Але автомата ми і в очі не бачили. І на цих уроках відпускали додому. От така була підготовка
Coffee is Love• 30 ноября 2024
Маячня яка. Оно зараз і ненавчених забирають, то радійте що ваш хоч знатиме досконаліше.
Думаю, з часом ми всі це прходитимемо, такі вже часи.
Coffee is Love• 30 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ну значить окопи копатимете або їсти варитимете, чи й не проблема, Господи.
Та й собі допомогу надати первинну зможете, замість стекти кров´ю.
Кайдашева дочка• 30 ноября 2024
Ответ дляCoffee is Love
А выехать как вариант не рассматриваете для меня?
Coffee is Love• 30 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ви вже визначнется - то вас не виспускають, то вже їхати зібралася