Люблю Украину• 29 ноября 2024
У кого екофло?
Підкажіть будь ласка, по екофло. Купили для хворої мами, їй майже на постійній основі потрібно дихати спеціальним апаратом, він працює від розетки, коли вимикали світло переключали на екофло. Зараз з такими виключеннями це важко. Чи можна дихальний апарат підключити до екофло на постійній основі, а екофло постійно в розетці? Чи не буде це садити батарею або щось, бо річ все ж недешева.
Ответ дляЛюблю Украину
Просто ночью караулить выключение света, чтоб переключить на екофло очень тяжело, днём ещё кое как..
Встановіть АВР автомат, перший ввід буде електромережа, другий екофлоу. Коли зникне мережа він переключить на батарею.
Ну або якщо вам не потрібно живити всю хату екофловом, то те саме можна зібрати лише на ваш прилад, через реле з відкритими і закритими контактами. Роботи на півгодини.
Анонім-ка• 30 ноября 2024
у нас летом, когда были постоянные отключения - был включен в розетку постоянно, от него 2 холодильника. Сейчас тоже так включили. Тоже Дельта 2.
Люблю Украину
• 30 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так эта, минутку. Настройка задержки включения ДО трех минут. Те Зубры, что у меня были (щитовые) - настраиваются с шагом в 3 секунды. То есть, вы можете дать задержку 0, 3, 6, 9 секунд. До 180 секунд, то есть трех минут. Как настроите, так и будет. Но желательно, что бы не менее 30 секунд дать на стабилизацию сети. Ну, 21 секунду.
Упдате: И это же реле на ВХОДЕ в Дельту 2. То есть, это задержка на включение зарядки при появление внешней сети. А прибор как питался от самой Дельты, так и будет. Ну, по паспорту время пререключения там внутри дельты около 30 миллисекунд. Компьютерная техника может заметить. А сипап аппарат - вряд ли.
Ага, я поняла, тогда так подходит. Спасибо Вам огромное за разъяснение! 🙏
Гарні диньки• 30 ноября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Я використовую ручний перемикач у щітку. Або станція, або зовнішня мережа. Поки що, проблем не було. А заряджаю станцію також вручну. Бо старовєр)
При цьому станція у вас стоїть в квартирі?
А у нас макарошки• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Нема за що!
А у нас макарошки• 01 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Так, в квартирі. Щіток також в квартирі.