Потринділиця• 29 ноября 2024
Валерааа)))
В когось лишилося фото стільця "Валери"?)))
Хи хи, ну ну• 30 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Вплєраааа)
Доречі знаю особисто власницю того Валєри))) Він вже давно не з нею.
неужели полюбил другую?
Хи хи, ну ну• 30 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Мне казалось, эта тема пару лет назад была )))
Блииин.
Звездолётчица• 30 ноября 2024
По великому рахунку, як автор того табурета могла виставляти претензії, порівнюючи зі зразком на фото - чого вона чекала від комбінації салатового і чорного, і як воно мало виглядати так само, як і на фото виробника. Білий і бєжевий сама по собі гармонуюча комбінація кольорів. А салатовий і чорний, то Агонь. Були часи, пам´ятаю, що можна було взуття замовляти - сам вибираєш тип шкіри, колір. Модель на фото ок, а як подивишся, які комбінації покупці пообирали, а потім скаржились на невідповідність очікуванням, то теж через один - Валера і Агонь!!!
МадамОхмури• 30 ноября 2024
я с 27.03.2012
Помню и первые покупки свои здесь и первые шаги в посредничестве. На то время это было моей основной работой
Через 3 месяца после регистрации здесь родила дочь, но форум так и остался для меня по сегодняшний день
Крайня невістка• 30 ноября 2024
Навіть забула, скільки часу я з Порадницею.
Прийшла сюди ще у першому декреті.
І за цей час змінила роботу, змінила чоловіка. І народила у 40 другу дитину.
І чоловік в мене IT-тішнік.
До речі, у нову професію прийшла, прочитавши теми саме тут.
Коротше, типова середньостатистична порадниця)
Прийшла сюди ще у першому декреті.
І чоловік в мене IT-тішнік.
Куплю орехи• 30 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
На виход.
Доречі власниця Валєри просто бомбезна і з почуттям гумору. Але на той час вона була в шоці.
Так шо Валерик бомж теперь или в табуреточном раю?
Куплю орехи• 30 ноября 2024
Ответ дляАдминко
а ось моя тема улюблена) правда не знаю чи ще сміятися з неї чи вже ні ) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2443151
Ой, та ладно)) Старпост пересказ идеи Восхождение Юпитер)
Подвійна веселка• 30 ноября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Вот это рекомендую))) там и смех и ужас и печаль , чего только нет.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2435107 то что мне запомнилось.
зависла надолго,совсем другие люди были 5 лет назад
Фиона Шрековна• 30 ноября 2024
Но вроде регистрировалась раньше, потом заново регистрировалась.
Уже не помню почему.
Валера-самая обожаемая, мною тема.
Мой антидепрессант. Иногда перечитываю.
Уже не помню почему.
Валера-самая обожаемая, мною тема.
Мой антидепрессант. Иногда перечитываю.
Ненька наша• 30 ноября 2024
Ответ дляДА да да
Перекличка пенсов советчицы
Участник проекта с 31.08.12
Сколько мы всего тут пережили ...
Участник проекта с 31.08.12
Сколько мы всего тут пережили ...
10.03.13 яка я стара)
Україна понад усе!• 30 ноября 2024
Ответ дляНенька наша
10.03.13 яка я стара)
Я старее 06.08.12😂