В моїй хаті моя правда• 30 ноября 2024

Купила в секонді Chanel, але питання чи оригінал?

Це вовняний топ з короткими рукавами. Стан нового.
Як ви думаєте, етикетки подібні на оригінал?
Купила, бо мені він дуже сподобався, але хотіла б знати, чи це оригінал. Може вінтаж... Напишіть, будь ласка, вашу думку щодо автентичності.
З вишневого садка• 30 ноября 2024
А що таке ’вінтаж’ це старе якесь чи що?
ОхиИВздохи• 30 ноября 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Старотінь , вартістю, як крило літака.
из_под_тишка• 30 ноября 2024
Етикетка стремна як для шанель.
Подивіться чи є у них фабрики в Китаї
автор В моїй хаті моя правда • 30 ноября 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
В моєму розумінні так, це щось старе, 20-30 років має, і більше...
Відповідно старі бірки, не всім відомі. Тому я написала, щоб не відразу сміялися...

Щодо крою цього топа, то по ньому не скажеш, що він старий. Завжди актуальний. Він як чорна футболка з вовни.
Ответ дляиз_под_тишка
Етикетка стремна як для шанель.
Подивіться чи є у них фабрики в Китаї
Ну вона пошкоджена, хтось відрізав... І не до кінця
палка-копалка• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ржу как конь. Не до конца ее обрезали, чтоб было видно брэнду и можно было продать это странного цвета изделие с секонда. Вы ж наверняка повелись на этикетку и не 5 грн заплатили, правда?)
Ответ дляпалка-копалка
Колір чорний насичений. Телефон не передає, + в мене лампа жовта
Коштує 33 грн
палка-копалка• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Коштує 33 грн
Ну слава богу. Носите, за 33 грн думаю неважно Шанель это или Али экспресс
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября 2024
Скоріш за все паль. Але якщо Ви його купили, Вам подобається - носіть. Бокова бірка зі складом то рідна, а от ті коричневі якось дивно пришиті, наче перешиті з іншого.
Советничаю тут• 30 ноября 2024
Это не оригинал. У меня есть 2 вещи от Шанэл, покупала в Штатах. Бирки совершенно другие(
Ответ дляпалка-копалка
Мені важливо. Справа не в ціні. Можна і за тисячі доларів 💩 накупити.
Мerida• 30 ноября 2024
Такие бирки 70х-80х, больше помочь не могу. Не спец
Prervana• 30 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Этикетки люксу повреждают, чтобы не было терок потом с местными дистрибьюторами. Это что-то о продажах в регионе и растаможке. В деталях не помню, но лет 10 назад знала об этом
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вони чорні, телефон не передає. Я знаю(
Мerida• 30 ноября 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Такие бирки были почти 50 лет назад
Ответ дляСоветничаю тут
Бо у вас сучасніші🤔. Само собою в секонді не буде останніх колекцій
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября 2024
Ответ дляМerida
Такие бирки были почти 50 лет назад
За 50 ту шерсть би поїла міль
Ответ дляМerida
Дякую. Це я розумію, коментар по темі❤️
палка-копалка• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну я вам написала свое мнение. Это или паль, или оно никому не сдалось и оставили этикетку, чтоб продать втридорога. Ее ж резали, но передумали. Но 33 грн ее оправдывают
Советничаю тут• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Вважаю, якщо була б вінтажна річ 30-річнлї давнини - іі б поїла моль
палка-копалка• 30 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Их обрезают, у меня знакомая работает в секонде. Режут полностью
палка-копалка• 30 ноября 2024
Ответ дляМerida
Оно бы не пережило 50 лет, это 100% шерсть
Ответ дляСоветничаю тут
Я також так думала, шукала. Немає дирок, як нова. Тільки бірки пошкоджені, щось там різали, недорізали. Щось взагалі зрізали...
Мerida• 30 ноября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
За 50 ту шерсть би поїла міль
Это уже другой вопрос. Просто много читала и интересовалась Шанель.
П.с. у меня есть винтажное пальто. Начала 1900. Куплено просто для красоты. Не шанель, но тоже французское. Ни единой проблемы с ним. Не рассыпалось, моль не побила. Надевай и носи. 🤷🏼‍♀️ но, у меня в кофре хранится.
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября 2024
Автор, заспокойтеся...я також люблю полазити в секонді, ну але бренди: знаходила дольче габану, маквін, сіслі - дуже чудні неактуальні моделі, то і за 20 грн не взяла, а буває бренд невідомий, а склад та модель класні. Якщо подобається річ,яка різниця, які бірки. Виперіть та і носіть
Мerida• 30 ноября 2024
Ответ дляPrervana
И ячтото такое помню.
Prervana• 30 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Может от смены зависит, кто то схалтурил.
Мerida• 30 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Шерсть не живёт 50 лет? Это вы загоняетесь.
ШанельКуКу• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда

Это оригинал.
Prervana• 30 ноября 2024
Ответ дляМerida
Военный китель моего дедушки, который до сих пор живет у папы на антресолях нервно засучил рукавами