Ще з цiкавого Вы, когда танцевали под "All that she wants", понимали, ... +16 Яка для вас сама красива українська пісня? +134 Угадайте, кто это? +29 Хто ходив на рейви? Це правда, що там +17 Ніколи не чула як співає Чонгук, це дуже популярна група? +24 "Я тобі носив у ліжко каву і бухло. +28 Мне так нравится текст этой песни... +11 Яка за жанром могла бути пісня з таким приспівом? +12 Скільки по часу триває концерт Фіїнки? +18 вам нравятся песни бруно Марса +14
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Невже так важко усвідомити, що чоловіки не хочуть захищати..9+1289 Гуляла сьогодні сама3+823 Мужчине 51. 2+432 Женщины которые рожают, чем вы мотивируетесь?2+412 Украинская демография - точка невозврата. Приглашаю обсудить2+272 Мужчина старше+211 ещё
Сейчас читают! Невже так важко усвідомити, що чоловіки не хочуть захищати..9+319 Гуляла сьогодні сама3+303 Порекомендуйте простые быстрые не дорогие блюда очень калорийные?+251 В кого була криза в стосунках і як воно закінчилось, розкажіть?+181 Пранк над мужем, парнем+161 Украинская демография - точка невозврата. Приглашаю обсудить2+162 Девочки, киевлянки, кто обращался в Центр фізіотерапії Бондаря Максима Віталійов+91