Кумася• 30 ноября 2024
Просто понити. Війна, перспективи, чоловік тюфяк
Відразу щоб не було питань, як виїхати чоловік може? - виїхати може законно
Але чи то не хоче, чи лінивий
Маємо дитину підлітка
Мене так все турбує - що далі, куди дитині вчитися, так стомилась якось думати про це
Був період - думаю ну все. Залишаємось в Україні. Якось пристосуємось, все закінчиться.
А зараз розумію, що це не закінчиться для нас добре. Не встоїмо зараз. Не буду тут про політику. Це особисто мої думки в прогнози
Живемо добре. Заробляємо достатньо.
Тобто дуже така хороша зона комфорту, до якої йшли.
Батьки тут
Звичайно в нашому віці все покинути складно. І там працювати зможе спочатку тільки він. Мені тільки перевчитися.
Але мене так це все вивертає
Бісить, що не бачу від нього прагнення щось змінити- хоча можливостей навіть виїхати просто- більше ніж у багатьох.
Бісить що як я починаю ці теми він мовчить , киває і все
Таке враження, що він сів в болото і йому плювати, що буде з його сімʼєю далі.
Є дім, є робота, є шо їсти, не бідно живем… і все
Не хоче брати на себе відповідальність
Я й сама боюся. Але підтримки від нього 0
В кого ще так?
Але чи то не хоче, чи лінивий
Маємо дитину підлітка
Живемо добре. Заробляємо достатньо.
Батьки тут
Але мене так це все вивертає
Не хоче брати на себе відповідальність
В кого ще так?
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляТролю як можу
Я его где- то понимаю, он не обязан полностью переворачивать свою жизнь, да и плюс сама не уверена, что прям так уж готова начать все с нцля.
А якби він підтримав, то впевненіше б себе почували?
Лялькодзьоб• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
))))) я казала
Сочувствую ему искренне. Не хотела бы я такого себе партнера по жизни, который меня унижает, зная мой характер, но упорно пытающегося меня переделать.
Оч@ров@Шк@• 30 ноября 2024
У люблячих один одного людей в будь-якій ситуації знайдеться те рішення,яке влаштує їх обох.
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А как же ав навсегда собрались оставаться?
Сейчас уже и U4U не одобряют, все висит. Но даже если приехать.
Мои друзья здесь третий год по U4U, все устроены, но понимают, что если завтра Трамп программу не продлит, все поедут домой.
Трамп програму прикриє. Не відразу звісно. Але думаю до півроку.
Але люди виїздили й раніше) В мене батько там рідний. Давно переїхав. Періодично ми літали в гості. Не скажу, що країна мрія. Але із всіх варіантів- то для переїзду обираю її. Варіанти, як залишитися є
Лялькодзьоб• 30 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Что-то любови не наблюдается. Чистый расчет.
Ответ дляКумася
Змінити на перспективи для дитини. Змінити на спокійне життя для себе. Так, перші пару років буде складно, жити будемо бідніше
Доведеться крутитися, напрягатися
Але я знаю, шо потім все вийде
Доведеться крутитися, напрягатися
Але я знаю, шо потім все вийде
Їдьте ви самі поки, хай він побуде з дитиною вдома. Покрутіться, понапрягайтесь - так, буде трохи складно, але потім все вийде.
Оч@ров@Шк@• 30 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну может быть наладится,если любят
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви така…. Цікава) от прямо дійсно так йому погано, що прожив 15 років) в далі живе)
Ця людина не знає, де його носки лежать за 15 років) весь побутовий менеджмент на мені. З дитиною так- батько чудовий. Заробляє так, непогано. Але я теж маю що сказати про себе, то чого мене принижувати, яка я змія. Якщо я знаю, яка я, і дружина, і мати, і ще працюю не менше його. Знаєте, якщо перетасувати в кого більше голова за все болить - то вже точно не в нього.
Але я не вважаю його поганим чоловіком. Просто зараз мені потрібна підтримка, вперше за 15 років, а її бляха нема! Все
Тролю як можу• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Ну конечно, тем более, что именно он мог бы лучше устроиться с работой, по крайней мере поначалу. но сейчас этот вопрос уже и не стоит, он уже невыездной, у нас просто трое детей, но старшей уже почти 20, так что решатся надо было сразу.
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Рішення таке, що я без нього не поїду. А він не їде))) от і все
Мене це вкурвлює, його ні)
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Якщо й так, тоді точно він добре влаштувався
Області пітьми• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
США
Ви вже вивчали це питання. Куди саме? Який там рівень зарплат, як з орендою житла + обов´язково купити машину і 3 чи 4 обов´язкових страховки на кожного. Плюс невідомо, що буде в далі, чи Трамп не створить такі умови, щоб емігранти повтікали. Чи зможете ви там забезпечити дитині освіту, бо то дуже дорого? Там не так райдужно, як ви собі малюєте в голові. Ким ви там зможете працювати без вільного володіння мовою? Які перспективи там в дочки?
Попа как у Кардашьян• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Воссоединения с отцом вы будете в своем возрасте и при нынешних очередях ждать с десяток лет и все это время после отмены программы, будете в стране нелегально.
А это значит, что ни устроиться на нормально оплачиваемую работу, ни полноценно жить вы не сможете. Я бы на месте вашего мужа тоже не меняла его нынешнюю жизнь, даже в воюющей стране, где у тебя все есть на жизнь нелегала в США. В этом нет смысла.
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Так, на всі ці питання я маю відповіді. Окрім чіткого з Трампом. Але я не розраховую на UfU , просто не знаю чітко скільки обійдеться легалізація в уе. Все інше так, звичайно. Куди саме саме легке питання бо в мене там рідний батько живе
Ответ дляКумася
Побутовий менеджмент, без якого він пропаде і не знайде свої носки, так і піде на роботу без них - що в себе включає?
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ні, не по воззʼєднанню
Тато просто більше допоможе з юрид питаннями оренди, купівлі авто, тощо
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
представила себе, что бы я делала, если бы меня пид сраку выталкивали из моей устроенной жизни вникуда...
А вас влаштовувало б життя в країні з не дуже перспективами і на даний момент неспокійною
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Ну то чомусь він не живе сам, правда?) якщо йому то все так не потрібно і так не цінно
Він міг би прожити і без мене
Як і я без нього
Що в побутовому, що в фінансовому відношенні
Але чомусь ми разом) дивина)
Він міг би прожити і без мене
Як і я без нього
Але чомусь ми разом) дивина)
Попа как у Кардашьян• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
Ні, не по воззʼєднанню
Ок, в на каком основании вы в стране находится будете? Виза? Грин карта?
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
вы ради дочери стараетесь? она сама что хочет? с мужем всё понятно.
Ну вона ще не така доросла
Тільки 9 клас
Але якщо опиратися на її бажання в такому віці- то вона не хоче тут бути
Тільки 9 клас
Ответ дляКумася
Він міг би прожити і без мене
Як і я без нього
Але чомусь ми разом) дивина)
Він міг би прожити і без мене
Як і я без нього
Але чомусь ми разом) дивина)
Мені просто цікаво, що ви таке для нього робите. Поки бачу що людина заробляє, не думаю що не знайде в дорослому віці сам носки без вас або не розігріє готову їжу з балуваної галі чи ресторану. Ви так пишете, наче без вас він помре і йому років 5))) Тому мені і цікаво, що входить в ці титанічні зусилля, може ви для нього небо тримаєте щоб не впало на голову
Удачная• 30 ноября 2024
’... І там працювати зможе спочатку тільки він. Мені тільки перевчитися...’ а може навпаки, якщо це ви такий вічний двігатєль а він лише пливе по течії? Я впринципі розумію мужика, бажання ваше, плани накреслені ваші, а по факту в повністю новій країні від початку стартувати і брати на свої плечі відповідальність прогодувати і заробити на трьох людей має він. Тим більше США, де треба гарно заробити зоб оплатити оренду , їжу і так далі , і це з нуля зі старту, одній людині.
Love_Love_Love_• 30 ноября 2024
Ответ дляКумася
США
А як ви плануєте виїхати в США зараз, просто цікаво?
І ким буде працювати чоловік щоб вас забезпечити?
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Нічого не роблю
Тільки пиляю бідного чоловіка
Кумася
• 30 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А ви з Києва чи звідки? Може було, та я пропустила ...
Одеса