Кумася• 30 ноября в 02:52
Просто понити. Війна, перспективи, чоловік тюфяк
Відразу щоб не було питань, як виїхати чоловік може? - виїхати може законно
Але чи то не хоче, чи лінивий
Маємо дитину підлітка
Мене так все турбує - що далі, куди дитині вчитися, так стомилась якось думати про це
Був період - думаю ну все. Залишаємось в Україні. Якось пристосуємось, все закінчиться.
А зараз розумію, що це не закінчиться для нас добре. Не встоїмо зараз. Не буду тут про політику. Це особисто мої думки в прогнози
Живемо добре. Заробляємо достатньо.
Тобто дуже така хороша зона комфорту, до якої йшли.
Батьки тут
Звичайно в нашому віці все покинути складно. І там працювати зможе спочатку тільки він. Мені тільки перевчитися.
Але мене так це все вивертає
Бісить, що не бачу від нього прагнення щось змінити- хоча можливостей навіть виїхати просто- більше ніж у багатьох.
Бісить що як я починаю ці теми він мовчить , киває і все
Таке враження, що він сів в болото і йому плювати, що буде з його сімʼєю далі.
Є дім, є робота, є шо їсти, не бідно живем… і все
Не хоче брати на себе відповідальність
Я й сама боюся. Але підтримки від нього 0
В кого ще так?
Але чи то не хоче, чи лінивий
Маємо дитину підлітка
Живемо добре. Заробляємо достатньо.
Батьки тут
Але мене так це все вивертає
Не хоче брати на себе відповідальність
В кого ще так?
Love_Love_Love_• 30 ноября в 03:38
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А как же ав навсегда собрались оставаться?
Сейчас уже и U4U не одобряют, все висит. Но даже если приехать.
Мои друзья здесь третий год по U4U, все устроены, но понимают, что если завтра Трамп программу не продлит, все поедут домой.
Нізто додому не поїде. Брєд.
Але програма, так, висить
Області пітьми• 30 ноября в 03:38
Ответ дляКумася
Так, на всі ці питання я маю відповіді. Окрім чіткого з Трампом. Але я не розраховую на UfU , просто не знаю чітко скільки обійдеться легалізація в уе. Все інше так, звичайно. Куди саме саме легке питання бо в мене там рідний батько живе
Раз у вас є до кого їхати, то їдьте самі. А чоловік вам звідси буде фінансово допомагати. А потім може і до вас переїде. Подивитеся, чи є у дочки перспективи у навчанні, як у вас складеться з роботою. У мене подруга повернулася з Німеччини з сином, бо там йому світило тільки ПТУ по наших мірках, а в Україні - університет.
Дякую_аж_підскакую• 30 ноября в 03:38
Ответ дляКумася
Одеса
Люблю Одесу, але так, не зовсім там спокійно м´яко кажучи, тому хто зна як краще(
Лялькодзьоб• 30 ноября в 03:39
Ответ дляКумася
Рішення таке, що я без нього не поїду. А він не їде))) от і все
Мене це вкурвлює, його ні)
Странно. Вы же боевая, а он пассивный тюфяк. Езжайте сама, все обустройте и привозите любимого мужа на готовенькое и комфортное, как он любит.
Love_Love_Love_• 30 ноября в 03:40
Ответ дляОбласті пітьми
Вона якщо б виїхала по U4U то перспективи з навчанням в неї були б класні. Але зараз вже пізно
Попа как у Кардашьян• 30 ноября в 03:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Нізто додому не поїде. Брєд.
Але програма, так, висить
Поедут те, кто не готов жить нелегально. Наши друзья уедут. Не в Украину, но уедут.
У них есть 10 летние визы. Остаться нелегально это перечеркнуть себя путь в США, если тебя выпрут, что не исключено при Трампе. Зачем, если можно приезжать по визе, решать вопросы по бизнесу, которым они здесь занимаются.
Love_Love_Love_• 30 ноября в 03:41
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну з візами так, я б теж не лишалась.
Кумася
• 30 ноября в 03:42
Ответ дляУдачная
’... І там працювати зможе спочатку тільки він. Мені тільки перевчитися...’ а може навпаки, якщо це ви такий вічний двігатєль а він лише пливе по течії? Я впринципі розумію мужика, бажання ваше, плани накреслені ваші, а по факту в повністю новій країні від початку стартувати і брати на свої плечі відповідальність прогодувати і заробити на трьох людей має він. Тим більше США, де треба гарно заробити зоб оплатити оренду , їжу і так далі , і це з нуля зі старту, одній людині.
Ок, уявіть, що ви маєте можливість
Чоловік вихідний - не треба тису, чи комусь на лапу
Сідай і їдь
Гроші є
Продати все- вистачить на 1 рік спокійно для нормального життя там. От прям не гіршого, ніж тут, бо ціни я знаю
Дитині якщо вступати вчитися- то краще зараз їхати туди
От скажіть- ви б не поїхали?
Так, кошти закінчаться
Треба думати
Житло купувати і за інші суми зовсім
Але ж не голий босий їдеш. Спочатку складно, але я вважаю гроші і можливість виїзду - це вже 50% успіху
Ну от чесно, я не хвалюся, але чи у всіх є така можливість?
Сідай і їдь
Гроші є
От скажіть- ви б не поїхали?
Так, кошти закінчаться
Треба думати
Житло купувати і за інші суми зовсім
Кумася
• 30 ноября в 03:43
Ответ дляLove_Love_Love_
А як ви плануєте виїхати в США зараз, просто цікаво?
І ким буде працювати чоловік щоб вас забезпечити?
Сіла на літак і полетіла
Кумася
• 30 ноября в 03:44
Ответ дляОбласті пітьми
Сама точно не поїду
Або всі разом, або потім дитина захоче- та поїде сама
Кумася
• 30 ноября в 03:45
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А де спокійно
Львів, Рівне, Луцьк… подивіться що вони роблять
Моя історія: ми з Київської області, то ж через тиждень війни тікали з України городами буквально. Кудись ми їхали по диким пробкам, в результаті так склалось, що доїхали за 4 добу до румунського кордону і чоловік всю дорогу говорив: ти зможеш, ти сильна, вірю в тебе, спасай дітей…
А сам він був виїздний, у нас одна дитина з інвалідністю.
Але от так вийшло, я лишилась на кордоні сама Щ дітьми, с собакою, без авто.
Ві поїхав в Рівне волонтерити, патріот!…
О, це був цікавий і довгий шлях, доля привела до Італії, хоча з Європи саме тут ми не були і цю мову взагалі не знали..
Так у мене вийшло знайти комнатушку, влаштуватись більш-менш, знайти курси, кудись пристроїти дітей. Якщо не в курсі, то Італія не давала виплат, то ж все сама-сама… страшенна бюрократія, безліч документів…
Ну так прожили ми рік, я майже щомісяця збирала валізу і верещала чоловіку в трубку що я додому. А він в свою чергу мені кричав: куди, навіщо, війна, діти, якщо не вистачає коштів, то ще скину, сиди там, я скоро приїду. Ну через рік приїхав, кинув своє волонтерство, зневірився в патріотизмі, приїхав і сказав, що здрасьте, я не за вами, а до вас, це все надовго, показуйте куди йти і які документи робити…
Кумася
• 30 ноября в 03:48
Ответ дляEmm11117
Та розкажіть, я серйозно. Вже могли давно перерахувати
Так я не знаю, що вам перераховувати. Це його треба питати, чому він з такою мимрою живе. Мабуть тому що навіть в цій ситуації він знає, що я за нього горою, як би там не бурчала. Тому що впевнений, тому що кохаю, тому що піклуюся, тому що жалію, тому що я завжди була поряд, тому що зі мною надійно. Як і мені з ним
Лялькодзьоб• 30 ноября в 03:49
Ответ дляКумася
Сама точно не поїду
Вы себе противоречите. Вам важно вывести дочь? Вывозите САМА. И стройте СВОИ планы без мужа. Потому что он не хочет ничего менять и его можно понять. Все продать и жить в штатах на проданное уже не выйдет. Рассчитывайте на себя.
Кумася
• 30 ноября в 03:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Зараз по юфою це вже треба їхати от зараз
І то. Вже є питання
Тому тут ми пролетіли
І то. Вже є питання
Тому тут ми пролетіли
Скляна миша• 30 ноября в 03:50
Ответ дляКумася
Ну то чомусь він не живе сам, правда?) якщо йому то все так не потрібно і так не цінно
Він міг би прожити і без мене
Як і я без нього
Що в побутовому, що в фінансовому відношенні
Але чомусь ми разом) дивина)
Він міг би прожити і без мене
Як і я без нього
Але чомусь ми разом) дивина)
Почему он с вами понятно-семья на вас, быт, еще и работаете как лошадь. Приданое в виде квартиры, дом построили. Я б сама за вас вышла. Не обижайтесь, но все это не ему нужно больше, а вам, вот он сказал не поеду и ему все равно, обиделись вы или разозлились. Что вы и делаете) Интересно послушать его мнение на тему-я поеду одна с дочкой. Мне кажется, он вас еще удивит
Попа как у Кардашьян• 30 ноября в 03:51
Ответ дляКумася
Ок, уявіть, що ви маєте можливість
Сідай і їдь
Гроші є
От скажіть- ви б не поїхали?
Так, кошти закінчаться
Треба думати
Житло купувати і за інші суми зовсім
Сідай і їдь
Гроші є
От скажіть- ви б не поїхали?
Так, кошти закінчаться
Треба думати
Житло купувати і за інші суми зовсім
Я бы нет, не поехала. Проедать все что ты за всю жизнь Заработал? Зачем?
Я еще могу понять, когда люди рассчитывают приехать, сразу выйти на работу, чтобы зарабатывать на жизнь и что-то откладывать. Но хотеть продать жилье в Одессе, чтобы на эти деньги жить.
Автор, вы что?
Кумася
• 30 ноября в 03:52
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас грінка, паспорт
Є варіанти і можливості отримати грін карту, так
Просто дорого буде і не швидко
Злюка бобер• 30 ноября в 03:52
Ответ дляКумася
Сама точно не поїду
А чого так
Love_Love_Love_• 30 ноября в 03:53
Ответ дляКумася
І то. Вже є питання
Тому тут ми пролетіли
І то. Вже є питання
Тому тут ми пролетіли
Ю4Ю НЕ ПРАЦЮЄ з 28 серпня, 27 ще працювало, а 28 - все, до сьогодні не погодили жодного спонсора.
Ви вже пролетіли. Лишіть чоловіка в спокої.
Він не хоче їхати вашому батькові на шиї сидіти в йогохаті і я його розумію
Лялькодзьоб• 30 ноября в 03:55
Ответ дляЗлюка бобер
А чого так
Так, наверное, муж не такой дебил, каким его тут авторша пытается выставить.
Love_Love_Love_• 30 ноября в 03:55
Ответ дляКумася
Просто дорого буде і не швидко
Ви така матьора і пробивна і тато в США, три роки ви не могли пробити ю4ю, дочекались що програма зависла, мали можливість зробити грінку - не зробили. Що ви від нього хочете?
Лялькодзьоб• 30 ноября в 03:56
Ответ дляLove_Love_Love_
То все он виноватый. Задурил ей голову своими носками.
Love_Love_Love_• 30 ноября в 03:56
Ответ дляЛялькодзьоб
Попа как у Кардашьян• 30 ноября в 03:57
Вы себя позиционируете как четкую все решающую, а мужа как тюфяка, но мне картина представляется по другому. Кто-то витает в облаках, а кто-то смотрит на жизнь более реалистичным взглядом.
Все продать, ехать фиг знает куда, где есть варианты получить документы, может быть не точно, но за кучу денег и ждать долго.
Області пітьми• 30 ноября в 03:57
Ответ дляКумася
Ок, уявіть, що ви маєте можливість
Сідай і їдь
Гроші є
От скажіть- ви б не поїхали?
Так, кошти закінчаться
Треба думати
Житло купувати і за інші суми зовсім
Сідай і їдь
Гроші є
От скажіть- ви б не поїхали?
Так, кошти закінчаться
Треба думати
Житло купувати і за інші суми зовсім
Автор, а що далі? Через рік, два, п´ять? Вам з чоловіком вже не по двадцять років. Почне сипатися здоров´я, треба думати про освіту дочки. Тут ви все продасте заради примарних перспектив. Вам буде куди повернутися, якщо не складеться там? Моя дочка в 9класі. Я планую їй дати гарну освіту в Україні, щоб вона могла спокійно працювати в будь-якій країні, якщо захоче.
Кумася
• 30 ноября в 03:57
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Автор, вы что?
Ну мені лише 37
Так, половина продуктивного життя в сраці. Але ж я планувала оце все в країні. Як і всі ми. Є ще половина життя, яке ти можеш прожити інакше
Робота-є варіанти власної справи там, або курси. Ті, що мені треба - 8 місяців.
Тобто варіанти куди і що робити в мене приблизно вже є. Звичайно по місцю все може змінитися. Але сидіти точно не буду. Я ж розумію, який це крок
Ответ дляКумася
Якийсь словесний салат, так і неясно що ж там на вас таке тримається. Хоч би щось конкретне привели в приклад, поки що лише те що ви його носки зберігаєте добре і видаєте, бо він сам не знає. Логічно що дружина в шлюбі любить і піклується про чоловіка. А є жінки, які за інвалідом-чоловіком доглядають і взагалі йому жопу витирають.